GERnétic – Jaké jsou s ní zkušenosti? [recenze]

0

Prakticky všechny ženy chtějí nějakým způsobem zpomalit své stárnutí. Zatímco některé se rozhodnou pro zákrok na klinice estetické medicíny, jiné dají nejprve přednost kosmetickým přípravkům. Jaké mají ženy zkušenosti s kosmetikou GERnétic?

Čas je neúprosný a až na opravdu světlé výjimky působí na všechny stejně. Dřív nebo později se vám z pokožky vytratí kolagen, který je zodpovědný za její hladký vzhled a plnost. Také můžete řešit kruhy pod očima, nebo dokonce akné, které vás vrátí do doby vaší puberty.

Ne všechny kosmetické přípravky jsou ale stejně kvalitní. Zvlášť v drogerii je potřeba bedlivě sledovat složení a zajímat se o to, kolik účinných látek se v kosmetice skrývá. Hodně může prozradit i obal, ve kterém kosmetiku koupíte. (Například vitamín C by neměl přijít do kontaktu se slunečním zářením.) 

Jak si v tomto ohledu stojí výběrová kosmetická značka GERnétic?

Co je GERnétic?

GERnétic

Za vznikem značky GERnétic stojí francouzský lékař Dr. Albert Laporte. Ten po ukončení studií pracoval s pacienty, které trápily popáleniny. V průběhu této práce se mu podařilo přijít na to, že kůže po uzdravení je regenerovaná, hladká a bez vrásek. Tento objev pojmenoval buněčnou terapií. V pozdějších fázích života pronikl i do oblasti homeopatie a přírodní medicíny. 

Nabídka GERnétic

Na oficiálních stránkách GERnétic toho lze zjistit poměrně hodně. 

V nabídce nacházíme:

 • Péči o obličej
 • Péči o tělo
 • Péči o poprsí
 • Péči po opalování
 • Doplňky stravy
 • Péči pro muže
 • Ošetření jizev

GERnétic

Kromě jiného se můžete objednat na konzultaci a na ošetření ke kosmetičkám GERnétic. (Kosmetiku GERnétic nabízejí některé lázně a hotely, například Lázeňský dům Perla v Lednici nebo Alžbětiny lázně v Karlových Varech.) Také v nabídce vidíme možnost objednat se na školení. Tato možnost je ale otevřená pouze pro kosmetičky.

V neposlední řadě má GERnétic na svém webu i poradnu. Podle potřeby se můžete poradit s odborníky na kosmetiku a dermatologii.

Zkušenosti zákazníků s péčí GERnétic

Možná si říkáte, že výše uvedené řádky zní příliš dobře na to, aby byly pravdivé. Zvlášť, když nás příběh zakladatele značky dovedl až k homeopatii a dalším oborům alternativní medicíny, která je často spojována s pochybnými praktikami a mnohdy i s nekvalitními produkty. Proto se podíváme na to, co na kosmetiku a péči GERnétic říkají lidé, kteří se ji rozhodli vyzkoušet.

GERnétic

Ti, kteří s ní mají osobní zkušenost uvádějí, že:

 • Produkty dělají to, co slibují
 • Výrobky GERnétic považují za opravdu kvalitní (a sami je používají dlouhodobě)
 • Vyhovuje i některým alergikům
 • Vyhovuje lidem se suchou a citlivou pokožkou
 • Je kosmetika od této značky pozitivně překvapila

Některé další osobní zkušenosti mimo hlavní recenzní portály také uvádějí, že krém SYNCHRO, který je vlajkovou lodí kosmetické značky GERnétic, údajně pomohl rychleji zahojit spáleninu, nebo řezné poranění. Je ale otázka, jak moc jsou tato tvrzení pravdivá. 

Na druhou stranu, na důvěryhodnosti kosmetice GERnétic přidává, že ji používají i některé vyhlášené lázně, které v Česku máme. Jelikož v nich pracují lidé, kteří této problematice rozumí, dá se předpokládat, že se do lázní dostala na základě toho, že má dobré účinky.

Počítejte ale s tím, že se tato kosmetika neprodává v klasických obchodech. Je potřeba hledat buď na internetu, objednávat z oficiálního katalogu GERnétic, do kterého můžete vstoupit na webu, nebo objednávat kosmetiku GERnétic ve specializovaných salonech, ve kterých možná dostanete na vyzkoušení i nějaký ten vzorek. 

Také se připravte na to, že kosmetika GERnétic nepatří k těm nejlevnějším. Pokud jste zvyklé používat přípravky do 200 korun, v tomto případě vás bude jeden produkt stát i dva tisíce. (A mnohdy dokonce i víc.) Pokud s tím ale problém nemáte, není důvod, proč to alespoň jednou nezkusit.

Jaké jsou vaše zkušenosti s kosmetikou GERnétic?

Zdroje informací

https://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=gernétic – Přehled výrobků GERnétic na srovnávači Heuréka (česky)

VAŠE HODNOCENÍ
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo