Gigalash recenze

0

gigalash-serumRychlejší růst řas, jejich vyšší hustota. Která žena by si tohle nechtěla dopřát? A samozřejmě, není k tomu nutná nákladná operace, nemusíte vynaložit desítky tisíc korun.

Pokud chcete tmavší a hrubší řasy, které doslova podtrhnou vaši dokonalou vizáž, je zde GigaLash, speciální sérum s ověřenými výsledky.

Kosmetika dokáže skutečné divy, proč vlastně nedát Gigalash šanci?

Žádné vedlejší účinky nebyly při testech pozorovány, nakonec – jde o ryze přírodní produkt. Zapomeňte na drahé a nepříjemné umělé řasy, které nepůsobí ani trochu přirozeným dojmem.

Hypoalergenní sérum GigaLash přinese první výsledky už za týden používání a jen tak mimochodem, účinky jsou trvalejšího rázu, nemusíte se bát, že za dalších pár dnů efekt zcela vymizí.

Cena za Gigalash

Malá krabička, která ukrývá jakousi řasenku? I tak by se tento produkt dal laicky popsat.

Jedno sérum na řasy GigaLash o objemu šesti mililitrů vyjde vaši kapsu na 890 Kč, v případě zájmu je samozřejmě možné ušetřit při koupi zvýhodněného balení (při nákupu přesahujícím hodnotu dvou tisíc korun bude poštovné zcela zdarma).

Garance vrácení peněz do patnácti dnů je samozřejmostí, stejně tak okamžité odeslání objednávky. Provozovatelem internetového obchodu je prověřená společnost Augeri pharm, s.r.o. se sídlem v Brně – Veveří.

Řasy rostou asi třicet dnů, poté vypadnou, obnovují se podobně jako třeba vlasy (jejichž barvu také zpravidla kopírují).

Samozřejmě, i když používáte různé metody (např. řasenky), řasy se někdy také lámou a nejsou dost pružné, což se odráží i na jejich horším vzhledu.

Příroda nám, podobně jako koním, nadělila řasy z praktických důvodů – do očí se nedostanou tak snadno nečistoty nebo prach. Jde vlastně o ochranu, která nám ani v nejmenším nevadí.

Nepřehlédněte:  Psorimilk na lupénku

Nicméně, v mnoha zemích světa (snad by se dalo říci, že ve všech, doslova od Orientu po Evropu, od USA po Indonésii) jsou právě řasy znamením ženskosti a krásy.

A žena, která v západní civilizaci nemá řasenku, jako by snad ani nebyla. Hledání partnera, pohovor při snaze najít si novou práci, společenský večer, posezení s přáteli – všude má řasenka svůj význam.

Korejská novinka v podobě prodlužování řas nebo nalepovací řasy, které se přichytí na oko až na tři týdny, nic z toho už nemusíte podstupovat. A mimochodem, takové jednání může znamenat i určitý zdravotní problém.

Takzvané „Suché oko“, způsobené nedostatečnou vlhkostí, je při aplikaci řas celkem běžné. Víčka obdařená umělými řasami se nezavřou kompletně, do oka tak proudí neustále vzduch bez možnosti zvlhčení.

Podle odborných studií svědí oční víčka asi třetinu uživatelek umělých řas, dvě třetiny si pak stěžují na častější slzení a pálení. Každé páté nositelce umělých řas pak oblast očí mírně otekla a bolela.

Diskomfort je samozřejmě zaručen, nosit umělé řasy není zpravidla vůbec pohodlné. V některých případech pak nelze vyloučit například alergickou reakci. Vraťme se ale k séru GigaLash…

Za měsíc užívání až o sedmdesát procent delší řasy

Chce to čas – a potom budou výsledky. Zatímco za týden užívání budou řasy delší jen mírně a dostaví se „jen“ lepší pružnost a tmavší odstín, za měsíc používání se připravte na řasy až o sedmdesát procent delší a zhruba o polovinu hustší.

Možná si můžete říci, že šest mililitrů séra za skoro tisícovku je poměrně vysoká cena, ale vězte, že jedno balení vám může vydržet až půl roku. Užívání je doporučeno dvakrát denně, ráno a večer, a to samozřejmě na čistou pleť.

Nepřehlédněte:  Slimax Forte recenze

Používání je jednoduché a zvládne jej bez problémů každá žena, která se už někdy líčila.

serum-na-rasy-gigalashPřečtěte si recenzi na blogu Sororessa:

Kdo má ráno čas, tak doporučuji sérum nanést prostě dřív, pak by to mělo být v pohodě (já to tak dělala o víkendu)… A jen další upozornění – sérum jsem nanášela pouze na horní víčko, dolní řasy delší nechci.  – http://sororessa.blogspot.is/2015/12/serum-na-rasy-gigalash-giveaway.html

Sérum GigaLash rozhodně není novinkou, na trhu je k dispozici už několik let. Po otevření jej spotřebujte do dvanácti měsíců, pokud nebudete sérum na řasy používat zhruba dva měsíce, efekt delších a hustších řas prakticky vymizí.

Pokud ale dosáhnete efektu, jaký jste chtěli, stačí jen udržovací dávky – použití zhruba dvakrát do týdne. A mimochodem, pokud se sérum nedopatřením dostane do oka, nebojte se.

Rozhodně vám nehrozí žádné zdravotní komplikace. Příště si ale budete dávat určitě větší pozor, protože vniknutí séra do oka je přeci jen trochu nepříjemné.

Složení séra je zcela přírodní, kompletní znění si můžete přečíst na oficiálním webu výrobce. Kromě vody je zde kolagen, výtažky z pomeranče nebo panthenol.

Výrobek je samozřejmě pečlivě dermatologicky testován a je vhodný pro všechny typy pleti. Nezáleží na tom, jestli například nosíte kontaktní čočky, nedoporučuje se k užívání jen těhotným a kojícím ženám nebo samozřejmě i menším dětem.

A mimochodem, GigaLash mohou bezproblémově používat i muži…

A co uživatelské reference? Pokud si pročtete různá diskuzní fóra, je jasné, že GigaLash má pozitivní recenze. Více není třeba dodávat, zkuste jej sami!

Máte se sérem na řasy Gigalash zkušenosti? Napište vaše hodnocení a recenze dolů do diskuze

Další diskuze o Giga Lash na řasy:

1 Comment
  1. Reply
    Hana 2017/10/24 at 19.26

    Dá sa kúpiť aj na slovenský? Recenziu som našla https://www.dotankoch.sk/gigalash-recenzia/ ale nedá sa kúpiť. Ďakujem

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo