Glami recenze

1
Aktualizováno

Oblečení a doplňky patří mezi nejoblíbenější a nejprodávanější druh zboží na internetu. Móda hýbe světem a šaty dělají člověka. Navíc všichni hodně dáme na první dojem a rádi se pěkně oblékáme. Na síti jsou tisíce módních e-shopů s nejrůznějšími produkty, ve kterých mnoho lidí dokáže strávit dost času. Navíc se to již netýká jen žen, ale i mužů. Mnohem jednodušší je mít pouze jeden jediný obchod, kde je všechno oblečení, obuv a módní doplňky na jednom místě. Takové virtuální prostředí nabízí právě Glami.

E-shop Glami nebo vyhledávač

E-shop Glami je internetový obchod s oblečením, obuví a módními doplňky, ale i bytovými doplňky či kosmetikou. Lze nakupovat zboží dámské, pánské i dětské. Ve své podstatě je Glami spíše vyhledávač módních produktů, který soustředí mnoho výrobků z různých obchodů na jednom místě. Webové stránky Glami jsou jednoduché a přehledné. Snadno své zboží vyhledáte podle jednotlivých kategorií, nebo můžete vyhledávat i podle své oblíbené značky a prohlížet si produkty na jednom místě.

glami

Čeká vás velké množství produktů

Po zvolení dané kategorie se vám v záhlaví navíc zobrazí další podkategorie různého druhu oblečení, doplňků, bot, kabelek, šperků a hodinek. Můžete odtud přejít na konkrétní značku. Nechybí ani akce, slevy a populární inspirace. Pak stačí danou kategorii rozbalit do podrobnějšího vyhledávání a zvolit si další parametry. Po zvolení konkrétních parametrů uvidíte seznam všech odpovídajících produktů.

Jednoduché filtry

Možnost výběru je opravdu bohatá. Můžete vybírat z tisíců konkrétních produktů. Filtrování vám pomůže vytřídit obrovskou džungli módního zboží a doplňků. Filtry najdete přímo v záhlaví, nebo v nabídce nalevo. Tam je možné volit i sekci pro muže, ženy či děti, velikost, materiál, střih či barvu. Odpovídající výběr si lze řadit podle ceny, oblíbenosti nebo třeba novinek. K dispozici jsou i recenze.

Nepřehlédněte:  Skinoren na akné [recenze]

glami

Nákup v konkrétním e-shopu

V seznamu vidíte produkt, jeho fotografii, cenu, popis, případnou slevu, informaci o dostupnosti produktu, cenu dopravného a obchod, ve kterém produkt lze zakoupit. Detail produktu zobrazí i více fotografií a detailní popis. Při volbě zakoupení produktu se již dostanete do konkrétního e-shopu, který váš vyhledaný výrobek nabízí. Zboží si pak objednáte přímo v něm.

Glami i v mobilu

Glami disponuje i dalšími užitečnými nástroji. Při prohlížení lze vytvářet vlastní sety a kolekce, nebo sdílet na sociálních sítích. Lze kombinovat produkty jednotlivých značek. Navíc si můžete Glami stáhnout i v podobě aplikace přímo do svého mobilního telefonu.

Glami recenze a zkušenosti

Webové stránky Glami jsou velmi jednoduché a přehledné. Snadno své zboží vyhledáte podle volby z jednotlivých kategorií, nebo podle své oblíbené značky. Lze si tak prohlížet produkty z mnoha internetových obchodů na jednom místě. Můžete nakupovat zboží v dámském, pánském i dětském provedení. Automaticky budete přesměrováni do konkrétního obchodu, kde nakonec nakoupíte. Glami rozhodně stojí za vyzkoušení, protože šetří čas.

Jaké zkušenosti máte s nákupy na Glami vy?

Přidejte se do naší diskuse!

Glami recenze
3 (59.26%) 81 hlasů

Štítky:

3 Comments
  1. Dibry den. Velmi špatná zkušenost prodejce Jan Attwell. V květnu jsem objednala, ihned zaplatila (na dobírku nešlo). Boty ani 6 tydnech nedorazily, jen sliby v mailech. Obj. Jsem zrušila a zatím nemam ani boty, ani peníze. Navíc Tel. Č. Uvedené v jejich mailu
    je neustále nedostupné. PODVOD!!!

  2. Špatná zkušenost s obchodem JanAttwell. Objednané boty nešlo koupit na dobírku, po zaplacení předem samozřejmě žádné boty nedorazily. Stále se mi jen omlouvají, ať vydržím, ale je to již 2 měsíce od zaplacení zboží.

  3. Dobrý den ,psala jsem vám včera -kdy můžu čekat boty co jsem si objednala a zaplatila ?nebo dáme kontrolu ??

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo