Goleto recenze: Ušetříte, nebo přijdete o peníze?

1

V době, kdy všechno raketově zdražuje, je pro spoustu lidí důležité, aby mohli nakupovat za výhodnější ceny. Jenže, jak se říká, není všechno zlato, co se třpytí. Proto se dnes podíváme na nákupy na e-shopu Goleto. Ušetříte, nebo přijdete o své těžce vydělané peníze?

goleto recenze

I když dnes můžeme během několika málo minut udělat objednávku v Číně, mnoho lidí zahraničním portálům moc nevěří. Proto hledají způsoby, jak udělat výhodný nákup, ale zároveň chtějí mít jistotu, že dostanou kvalitní zboží.

Mnoho vykuků na to spoléhá, dokonce se neštítí důvěřivé lidi sprostě okrást, nebo jim poslat něco, co vůbec neodpovídá obrázkům v produktové kartě. Obezřetnost je tedy při nákupu na novém e-shopu, který se navíc pyšní velmi dobrými cenami, rozhodně namístě.

 Dbejte na bezpečnost nákupu: Nábytek a domácí potřeby na internetu doporučujeme kupovat v oficiálních e-shopech (často výhradních) distributorů nebo výrobců. Získáte záruku výborné ceny a především jistotu, že se jedná o 100% originální produkt se zárukou. ✅  Oficiální e-shop Goleto.cz

Co přesně můžete očekávat od nákupů na e-shopu Goleto?

Co je Goleto?

✅ Goleto je  e-shop, který staví na prodeji zlevněných produktů.  Zajímavostí je, že nejde o úplně nový koncept, Goleto na svých webových stránkách uvádí, že je aktivní už od roku 2009, kdy se orientovalo na prodej pro velkoobchodní partnery. Takto Goleto fungovalo až do roku 2017, kdy zpřístupnilo výhodné nákupy i koncovým zákazníkům. 

Kromě jiného, Goleto se proslavilo i svým vlastním výrobkem, kterým je škrabadlo Goleto. (Dále uvádí, že se toto škrabadlo stalo jedním z nejoblíbenějších výrobků tohoto typu v Česku.) To Goleto motivovalo k tomu, aby se zaměřilo na výrobu dalších vlastních výrobků, mezi kterými v dnešní době najdeme například kancelářské židle.

💡 TIP – Dům a bydlení na Goleto.cz goleto dům a bydlení

⭐ Vyberte si z široké nabídky produktů

✅ Kuchyně a domácnost
✅ Obývací pokoj
✅ Ložnice
✅ Koupelna a WC
✅ Kancelář
✅ Skladování a pořádek

Sortiment Goleto

Na e-shopu ✅ Goleto najdete opravdu mnoho různých kategorií. Seženete tu například designové boxy, zlevněné kosmetické stolky, doplňky a dekorace, oblečení, potřeby pro mazlíčky a podobně.

Co je rozhodně zajímavé je to, že ne všechny výrobky na e-shopu Goleto.cz koupíte se slevou. Například u úložných boxů jsme neviděli značku “zlevněno” ani u jednoho z nich. (Snad jen, když jde o nějaký doprodej.)

Co se nám na ✅ e-shopu Goleto líbí je to, že každá produktová karta má dostatečný počet obrázků a v žádné nechybí opravdu detailní popis. Díky tomu si dokážete udělat předem dobrou představu o tom, co by vám mělo přijít domů.

Doprava a způsob platby

Je vidět, že ✅ Goleto své zákazníky zná, protože jim umožňuje výběr dopravy mezi PPL a Českou poštou. Pokud máte zájem, zboží můžete uhradit buď kartou online, bankovním převodem, nebo na dobírku. Nemusíte se tedy bát, že za něco zaplatíte, a ono vám to po nějaké době od dokončení objednávky nepřijde.

💡 TIP – Zahrada a dílna na Goleto.cz goleto zahraní nábytek recenze

⭐ Mnoho produktů skladem

✅ Zahradní nábytek
✅ Grily a ohniště
✅ Zahradní domky
✅ Zahradní osvětlení
✅ Párty stany
✅ Skleníky a foliovníky

Zkušenosti zákazníků

Schválně jsme si otevřeli několik srovnávačů zboží a na obou má e-shop ✅ Goleto.cz velmi vysoké hodnocení. (Heuréka spokojenost 95 % a Zboží spokojenost 92 %.) Z toho celkem jasně vyplývá, že by se nemělo jednat o žádný pofidérní, nebo podezřelý obchod, jehož majitel vám nebude zvedat po zaplacení objednávky telefon.

Když se zanoříme do recenzí zákazníků hlouběji, všímáme si, že ti spokojení často zmiňují, že:

Výhody
  • Objednané zboží odpovídá obrázkům na e-shopu
  • Je rychlá doba dodání
  • Nákup proběhl bez jakýchkoliv problémů
  • Vše bylo v naprostém pořádku
  • Jde o spolehlivý e-shop
  • V případě potřeby má Goleto příjemnou komunikaci a přístup
  • Na e-shopu je dobrý výběr za nízké ceny

Ti nespkojení naopak zmiňují, že:

Nevýhody
  • Některé zboží nemělo stoprocentní kvalitu (poškozené plechy a podobně, někteří po komunikaci tohoto problému s e-shopem zmiňují rychlou výměnu)
  • Zboží přišlo v jiné barvě

Recenze ostatních zákazníků, které jsme našli na internetu

goleto zkušenosti

Zdroj: Heureka.cz

goleto diskuzze

Zdroj: Zbozi.cz

goleto doručení

Zdroj: Refundo.cz

Někteří uživatelé se zmínili o tom, že jim občas při sestavování zboží něco chybělo. (Například šroubky.) Ačkoliv by se to nemělo běžně stávat, vzhledem k tomu, že jsme tuto stížnost objevili pouze jednu, pravděpodobně šlo o výjimečnou situaci. Jeden uživatel si také stěžoval na nesrozumitelnost návodu, ale většina opět neměla s ničím takovým problém, takže může jít i o individuální problém. 

Z našeho úhlu pohledu se tedy e-shop ✅ Goleto.cz jeví jako spolehlivý a nebáli bychom se v něm jednoho dne nakoupit. V případě problémů vám doporučujeme obrátit se přímo na e-shop, který by měl mít vůli vaši situaci vyřešit.

Jaké jsou alternativy e-shopu Goleto?

Řešíte nákup nového zahradního nábytku nebo vybavení do domácnosti? Přečtěte si naše další recenze. Napsali jsme pro vás recenzi na e-shop VidaXL a internetový obchod Avenberg.

 

 

Máte nějakou osobní zkušenost s nákupem na e-shopu Goleto? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

 

Goleto recenze: Ušetříte, nebo přijdete o peníze?
5 (100%) 1 hlasů
1 komentář
  1. Za mě dobrá zkušenost. Objednali jsme si dřevěnou klec pro morčata v pátek a už v pondělí zásilka v pořádku dorazila, klec je moc pěkná a bez námahy jsme v pořádku sestavili během chvilky. Takže za nás spokojenost.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo