Hair Jazz na vlasy

1

hair-jazz-recenzeKondicionér a šampon, po kterém vlasy porostou? Hair Jazz je velmi drahá záležitost, dá se mu vůbec důvěřovat?

Nejde o jeden z těch zázračných léků, které nejen, že nezaberou, ale dokážou i úspěšně vyprázdnit peněženku?

Zkušenosti uživatelek hovoří jasně, na českých diskuzích se dočtete, že tento poměrně drahý přípravek (za tubu šamponu a kondicionéru zaplatíte zhruba tisícikorunu, přitom mají jen 250 mililitrů!) zabírá spíše méně, než jaké bylo očekávání.

Vlasy jsou jemnější, ale nehodlají v žádném případě růst rychleji.

Obsah účinných látek tu ale prokazatelně je

Některé recenzentky hovoří o tom, že pozorují nárůst nových vlasů, rozhodně ne ale zrychlení jejich růstu.

Může za to jistě směs přírodních proteinů, které jsou v tomto šamponu obsaženy, mimo jiné tu je i chitin, hydrolyzovaný keratin a výtažky z vaječných skořápek, stejně tak i pořádná porce vitamínu B 6 (pyridoxinu) – ten si ale můžete snadno dopřát ve speciálních tabletkách dostupných v každé lékárně…

hair-jazz-zkusenostiJe pravdou, že Hair Jazz se prodává i v zahraničí. Například v italské mutaci oficiálního webu je přidružený e-shop, který nabídne komplet (včetně malé krabičky gelu na vlasy) za padesát euro.

Viditelné snížení ztráty vlasů se tedy potvrzuje, jemnější a lesklejší vlasy také.

Ale rychlejší růst zatím českými (zejména) uživatelkami v recenzích potvrzen není, pokud si pročtete diskuzní fóra na toto téma, budete hned vědět více.

Recenze na oficiálním webu netřeba brát nějak vážněji v potaz, protože je zde přímá otázka – „máte někdo zkušenosti?“ a pět hvězdiček jako hodnocení, což je poměrně zavádějící.

Informace o Hair Jazz na jiných webech a diskuzích:

Web také snadno může eliminovat skrze administrátora negativní recenze. Bohužel, jinde se nějakých větších referencí nedočkáme…

Máte zkušenosti s Hair Jazz na vlasy? Přidejte vaše recenze a hodnocení do diskuze

Nepřehlédněte:  Valgomed recenze na fixátor palce

1 Comment
  1. Tady je k HairJazzu recenze :)

    https://youtu.be/4WZoAEu0g88

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Reset Password