Harmonelo Probio recenze: Pomůže tento sirup se zažíváním?

0

V poslední době se to na trhu doslova hemží různými doplňky stravy s obsahem probiotik, které mají přispět k normálnímu stavu střevní mikroflóry. Co když ale nevíte, který z nich si vybrat? Je dobré se při nákupu orientovat podle výrazného marketingu, který má doplněk stravy Harmonelo Probio?

Čím dál tím víc lidí si začíná uvědomovat, že pokud chtějí prožít život ve zdraví, musí se začít důkladněji starat o stav své střevní mikroflóry. Kromě toho, že ovlivňuje sílu imunitního systému, má vliv i na naši náladu, na to, jestli budeme hubnout, nebo přibírat, a na celé spektrum dalších věcí, které bychom si s našimi střevy na první dobrou nejspíš vůbec nespojili.

Výrobci to vědí, proto ve velkém přispěchali na scénu s paletou probiotických doplňků stravy, které údajně dovedou udělat s lidským tělem zázraky.

Má smysl zkoušet doplněk stravy Harmonelo Probio, nebo jde o ztrátu peněz?

O Harmonelo

Když se podíváme na popis firmy Harmonelo, nemůžeme se ubránit tomu, že jde tak trochu o esoterickou omáčku. (Opravdu nevidíme důvod, proč někoho za normálních okolností krmit tím, že logo Harmonelo nepřipomíná jen motýla, ale že písmeno H je osmé písmeno abecedy, které při položení na bok symbolizuje nekonečno. To je trochu moc ne úplně vypovídajících informací najednou.)

O trochu níže se ale dočítáme něco trochu více konkrétního, tedy, že Harmonelo stojí (stejně jako písmenko H) na čtyřech pilířích, mezi které patří harmonizace fyzického zdraví, harmonizace duševního zdraví, harmonizace finančního zdraví (to je možná trochu zvláštní) a harmonizace v oblasti prevence.

Dále se také dozvídáme, že za Harmonelo stojí velký management se zkušenostmi v korporátním prostředí a silný marketingový tým. (Což by některé věci vysvětlovalo, ale další zase vůbec. Konkrétně tu posedlost symboly a podobně.) Také si všímáme, že Harmonelo pravděpodobně umožňuje distributorský prodej. (Takže jde ve své podstatě o další MLM.)

Složení Harmonelo Probio

Ačkoliv výše uvedené informace a skutečnosti nám nejsou úplně sympatické, neznamená to, že Harmonelo Probio musí být v něčem nutně špatné. Jde o doplněk stravy, který funguje na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Dále obsahuje 12 probiotických kmenů. Tyto dvě věci spolu skutečně úzce souvisí, protože probiotické kultury neumřou v těle hlady. (Takže by Harmonelo Probio mělo mít dobře vyvážené složení.)

Konkrétně je v něm rozpustná vláknina z kořene čekanky obecné (Cichorium intybus) na bázi fruktooligosacharidů**, kyselina citrónová (regulátor kyselosti), inulin, tyndalizovaná probiotika – 12 kmenů (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus casei, Lactobacillus reuteri, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium animalis, Bifidobacterium infantis, Streptococcus thermophilus ), sorban draselný a benzoan sodný (konzervanty), aroma lesní plody, steviol-glykosid a xantanová guma.

Cena a dávkování

Na oficiálních stránkách Harmonelo je cena viditelná jen pro někoho. Naštěstí, srovnávače zboží jsou sdílnější, takže nám ukazují průměrnou cenu Harmonelo Probio kolem 1250 korun. Vzhledem k tomu, že v jednom balení najdeme cca 25 dávek, jeví se nám tato částka trochu přemrštěně. (Užívá se 2 cl sirupu jednou denně.)

Zkušenosti zákazníků

K recenzím na Harmonelo Probio se také nejde dostat úplně snadno, naštěstí pár lidí, kteří si našli způsob, jak komunikovat své zkušenosti veřejně, se přece jen našlo.

Lidé, kteří se rozhodli Harmonelo Probio vyzkoušet zmiňují, že:

  • Jim tento doplněk stravy nevyhovoval
  • Mají problém s obsahem stévie (například kvůli zdravotním problémům)
  • Měli zažívací potíže
  • Je příliš drahé
  • Nezaznamenali žádný rozdíl
  • Jim vadí, že jde o MLM
  • Ani po konzultaci s poradkyní nedošlo k odstranění zažívacích problémů
Zkušenosti s Harmonelo

Zboží.cz

Hodnocení doplňku stravy Harmonelo Probio je velice rozporuplné. Už minimálně kvůli ceně bychom se proto snažili najít nějaké dostupnější řešení. (Co si totiž budeme povídat, cena výrobku v takových případech přímo souvisí s tím, že jde o strukturu MLM.)

Máte s doplňkem stravy Harmonelo Probio nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

Zdroje informací

https://doplnky-stravy.heureka.cz/harmonelo-probio-500-ml/ – Harmonelo Probio (česky)

https://www.zbozi.cz/vyrobek/harmonelo-probio-500-ml/ – Harmonelo Probio (česky)

 

Harmonelo Probio recenze: Pomůže tento sirup se zažíváním?
3.7 (73.33%) 9 hlasů
3 Comments
  1. Mohu doporučit Harmonelo Vitality, jednak mi vyhovuje jeho příjemná chuť a cením obsah Aloe vera. Pociťuji poté více energie.

  2. Sirupy už neužívám. Jsem alergická na stévii. Způsobili mě velké zdravotní potíže. Skončila jsem v nemocnici. Bohužel

  3. Sirup mi docela chutnal. Nějaké extra problémy se zažíváním jsem nikdy neměla, proto jsem sirup taky nebrala pravidelně. Cena produktů Harmonelo se odvíjí od toho, jestli je daný zákazník u společnosti registrovaný, nebo ne. Registrace je zdarma a přináší výhodu slevy na všechny ostatní nákupy. Proto při pravidelném odběru se vyplatí registrovat. Společnost Harmonelo má ve svém portfoliu celkem 10 sirupů na různé zdravotní problémy. Výhodou prodeje prostřednictvím sítě MLM je, že se na produkty nedělá velká reklama v televizi, nebo rádiu, ale jde o osobní prodej pomocí vlastních zkušeností prodejce.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo