Herbalife recenze

3

Jste bez práce a procházíte nabídky inzerátů? V dnešní době není výběr dostupných zaměstnání zrovna nejširší a tak jistě narazíte na opakující se pozice obchodních zástupců, finančních poradců, telefonistů v call centrech a také nabídky volných pozic výživových poradců.

herbalife-recenze Právě výživové poradenství je obor, ve kterém se s firmou Herbalife setkáte. I když to na první pohled nemusíte poznat, poradenství, které byste měli dělat s nimi úzce souvisí.

Volná pracovní místa v oboru poradenství při hubnutí nabízí kde kdo, většinou není nabídka přímo od Herbalife, ale od jejich obchodnic.


Tito lidé vás zhruba zaučí, pracujete většinou na živnostenský list a celý systém hodně připomíná MLM, což je podobné jako letadlo. Pokud pod sebe získáte úspěšné obchodníky, získáváte provize nejen ze svých prodejů, ale i z jejich.

Hlavní náplní obchodníků je ovšem nabízení hubnoucí kúry Herbalife, která vám pomoci se shazováním nadváhy.
Rozhodně nedoporučujeme zkoušet práci u této firmy, nejde o klasické zaměstnání a pravděpodobně nevyděláte /navíc budete mít placené školení/.

A co produkty Herbalife?

Jedním z produktů této firmy je například Herbalife formule 1, koktejl, který má být často jako náhražka stravy. Tento docela drahý produkt má být účinný v mnoha ohledech, právě proto je tak drahý. Jak se ale můžete v diskuzích dočíst, prodejci produktů Herbalife mají na koktejlu marži i více než 50 %, takže jejich nákupní cena je klidně z 1450 Kč na 500 Kč.

A je opravdu tak jedinečný? Tady je citace z webu nejfit.cz, kde si vzali produkt Formule 1 pod drobnohled:

Prodejci vás budou přesvědčovat, že „za 50 Kč přeci takhle zdravou snídani neseženete“. Ale buďte v klidu, seženete. Koktejl má totiž (myšleno s nadsázkou) pro vaše zdraví podobnou užitnou hodnotu jako když si po ránu rozdrobíte multivitamín, zapijete ho kefírem a „přikousnete“ odměrku proteinu.

A co vaše recenze a zkušenosti?

Anonymní

Tak já jsem Herbalife chvíli taky prodávala, ale pak jsem to vzdala, protože aby člověk zhubnul, tak mimo to, že pije koktejl, tak musí vysadit některé jídlo a cvičit a vůbec se zdravě chovat, tak mi došlo, že zhubnu i když snížím příjem jídla a začnu cvičit…k tomu nepotřebuju superdrahý koktejl. No a když s tím mám sama špatné zkušenosti, tak to přece nemůžu prodávat takže jsem zkončila.

Anonymní

zkoušela jsem koktejly, čaje, všechno možná z reklam. výsledek byl vidět akortá v mé peněžence naivně jsem si myslela, že se dá hodně kilo zhubnout doma, ale byly to jen růžový brejle. poslední možností byla paní z nepovolená reklama kterou jsem se spojila. Zjistila jsem, že jídlo které jsem jedla nebo cviky, které dělala, byly k ničemu.

Anonymní

lidi, ucastnil jsem se jednoho sezeni teto sektarske skupiny. jedna se o letadlo jako hrom. cil je takovy, ze musite pribuznym prodat kilo zajecich bobku za 7-8.000 a rict jim, ze jsou to prirodni lecive latky. Z takove transakce mate 3-4 stovky zisk a zbytek jde letadlem nahoru. cela metoda hubnuti je zalozena na tom, ze vypijete denne 4-7 litru vody a nebudete tim padem mit hlad. jedine co tim ziskate je pouze zniceni ledvin, mikroflory ve strevech a akutni nedostatek mineralu. na tuto sektu si davejte bacha, je nebezpecna vic nez jehovisti ci scientologove.

Herbalife recenze
4 (80%) 18 hlasů
108 Comments
 1. Dobrý večer, chtěla bych jen trošku popsat jakou mám zkušenost s firmou Herbalife. Chtěla sem si jen přivydělat přes studium, ale spolupráce s touhle firmou je taková, že nejdřív musíte zaplatit peníze a až pak možná vyděláte. Tak jestli nemate peníze na rozběh svoje ho podnikáni tak jak například ja tak ani do toho nechoďte, protože jen přijdete o penízky. Nechci tu firmu nějak pošpinit, jen si třeba uvědomit, že to není brigáda ale podnikáni které je založeno na investicí a pak výdělku. Ja sem si jen chtěla přivydělat a skončilo to tak, že sem musela skončit protože sem prostě neměla peníze pořad něco kupovat a platit a zbytečně sem přišla o penízky. TAK NEUDĚLEJTE TU STEJNOU CHYBU A UVĚDOMTE SI ŽE TO NENI PRACE ALE PODNIKANI NA KTERÉ POTŘEBUJETE PENÍZE!

 2. Ahoj , ráda se bych se s vámi podělila o mou zkušenost co se mi stala.Nastoupila jsem na do jednoho do jednoho kurzu, myslela jsem že se naučím naučím zdravě žít a stravovat se. Místo toho mi paní nabízela výrobky Herbalife. Já jsem si ho nekoupila přišlo mi to drahé.Ale paní jedna ano dala za něho 1500 Kč a zjistila cenu na internetu kde byla nižší. Paní která ji ten koktejl prodala jí to argumentovala tím že, je to přirážka za to jak se o nás pěkně stará.Hnus , dnešní doba je jen těžký biznis se zdravím.

 3. herbalife koktejly mě chutnaly a dokonce jsem brzy shodila kilo, přidala jsem vic pohybu – sezoní pohyb na zahradě, a najednou tu byl pásový opar. stres v té době nebyl, ale dočetla jsem se že to může být i z nedostatku výživy. Kromě koktejlů a těch jejich doplňků jsem si brala ještě doplňky jako vitamíny, chvíli jsem s tím přestala, abych se dala dohromady, ale jakmile jsem znovu začala, přišlo mě že se to zase horší, navíc i candida se přidala. V noci jsem se budila svěděním z oparu i candidy a přemýšlela co s tím, když jsem byla po léčbě oparu a pořád problém. a řekla jsem si, že s herbalife skončím, Psychosomatika asi zafungovala a usnula jsem už v klidu. Od té doby klid. Neříkám, že nedoberu zbytek nakoupených produktů, Chutově mě nevadí, ale až budu v naprostém pořádku a doufám, že se mě už neprojeví žádná choroba. No a trochu jsem při používání měla také pocit, že to ovlivňuje žlučník, ono to dělá docela nadýmání, takže to s tím souvislost může mít.

 4. Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat na zkušenost se spoluprácí s firmou Herbalife.Jsem nezaměstnaná a hledala jsem přivýdělek.Odpověděla jsem na inzerát k přivýdělku u této firmy,ale už od začátku mě zarazilo že si musím pořád něco kupovat a objednávat:(
  Nemám finance na to,abych si objednala zboží za cca.20 000kč a stala se SV!!

 5. Nejhorší je Vokál – Mgr. Radek Vokál z Hradce Králové. Nestačí, že nic neumí, a proto jenom kecá. Škodí, kudy chodí!

 6. Odpovědět
  Zdenka Janošťáková před 15. února 2019

  Dobrý den,
  docela mne urážejí lidé, kteří píší, že buď nevydělalali nebo měli problémy po koktejlu. Negativní recenze píší hlavně negativní a neshopní lidé. Pracuji s Herbalife a u Herbalife 16 měsíců a nemohu si to vynachválit,jednak skvělou podporu firmy, ze zdravitního hlediska mého a mých klientů, tak i z hlediska redukce, složení je skvělé a cena odpovídá kvalitě…. naopak není drahá, protože v „hodnotě“ produktů je i můj poradenský servis, kdy klienty převažuji, řeším s nimi stravu a spoustu dalších věcí. Pokud se k tomu stavíte jako ke svému podnikání zodpovědně, funguje to…. ale není to ani lusknutím prstu ani bez práce. Jen jste pánem svého času, děláte si na sebe a hlavně vidím za sebou vsýledky a není nic lepšího, než děkovné dopisy a zprávy klietnů, kterým Herbalife pomohl nejen zhubnout, ale naopak některé klienty vyživuje, jiní jsou prostě jen v lepší kondici a další si nemohou vynachvállit sportovní doplňky, stejně tak jako já!!!! Takže Vy co jste negativní, neurážejte skvělý produkt a poradce, kteří se vzdlávají v oboru a pomáhají lidem!!! A super systém, nechápu jak někdo může prodělat, když se produtky zasílají přímo ze skladu (ale třeba nepochopoil ten systém) a nemusím mít doma žádnou zásobu….. po úhradě nechám zaslat, nechodím na poštu, nic nebalím A ŽÁDNÝ POVINNÝ ODBĚR NENÍ!!!!

 7. Ještě nikdy jsem nepsala a neukládala na net, ale tentokrát udělám vyjímku.
  Jsem doslova naštvaná na jednu firmu, se kterou jsem myslela, že si přilepším ke zaměstnání.
  Celá firma stojí a běží na systému MLM. Nevím, co je na tom pravdy, někteří lidé říkají, že je to systém tzv.letadla, ale to už nechám na zvážení každého, kdo toto bude číst.
  Chtěla bych varovat před firmou Herbalife.
  Myslela jsem, že jsou to seriozní lidé a firma, která údajně funguje od roku 1980 po 40.zemích světa.
  Doslova a do písmene se na těch jejich seminářích, které pořádají jednou za měsíc ve dvou městech po Čechách, vychloubají, kolik že kdo vydělal a na jaké pozici v marketingu je.
  Nutí vás stále něco kupovat do údajného vašeho podnikání, jako třeba váhu Tanita, pak vám dávají vybrat, jaký systém práce jste ochoten a schopen provozovat podle jejich “plánu”, a když zjistíte, že nechat vážit se lidi někde ve fitku nebo na koupališti zrovna nebude to pravé ořechové, tak pak zjistíte, že peníze za váhu jsou vyhozené z okna.
  Na oko jsou s vámi kamarádi, ale všichni si hrabou do svého podnikání.
  Když jsem zjistila, že tato práce nebude nic pro mně, protože pití toho jejich “vyhlášeného” koktejlu Formula 1,dvakrát denně, jak mi doporučovali, kde údajně je to samý vitamín, není nic pro mě, a který mi nedělal vůbec dobře po těle / že to tady chci takto napsat, ale musím- měla jsem z něj úpornou zácpu a horšil se mi stav mé pleti v obličeji díky tomu/, tak jsem mému team leadrovi oznámila že končím s podnikáním., a on řekl, dobrá, telefon na mě máte, kdyby něco, můžete se vrátit.Jo, a co je třešnička na dortu, je taková, že jsem se chtěla domluvit se svým sponzorem firmy, jestli by ty výrobky, který já jsem si nakoupila v domnění, že dělám něco pro své zdraví / a to jsem byla já ta špatná, která jsem to nezačala nabízet své rodině, kvůli těm nežádoucím účinkům, které jsem vypsala výše / , jestli by si je ode mne neodkoupil, když tomu tak fandí, tak mi neodpovídá na mail, ani na dvě smsky.
  Takže vážení, dávejte si pozor, je to humus, hned vás zavrhnou a nekomunikují s vámi při prvním odmítnutí v té firmě pracovat……jen jsem vyhodila spoustu peněz a nic z toho…
  Svoje jméno tady uvádět radši nebudu, ale věřte, že to nejsou lži, ale holá pravda.Pozor na firmu Herbalife.

  • Děkuji, že jste se podělila s vašim poznatkem a musím bohužel jen souhlasit. Sice se stane, že máte zácpu. Ale po měsíci užívání jejich výrobků. Mám JENOM BOLESTIVOU ZÁCPU, nadýmaní atd. Takže za mě taky nedoporučuji. A nikdy jsem nebyla a ani nejsem prodejce. Je to jen a jen další podvod.

 8. Já jsem také kdysi,,zblbnul“ a nechal se naverbovat mezi tu squadru dealerů výrobků HL.
  Stejně jako jiní jsem se naučil papouškovat o jedinečnost těchto výrobků.Sám na sobě jsem nejprve vyzkoušel startovací balíček jejich buněčné výživy. Nic mě to neudělalo,tak jsem to začal prodávat.
  Dělal jsem to asi jeden rok.Po této době jsem ale okamžitě přestal.Proč?Úplně všichni,komu jsem
  to prodal skončili s akutním zánětem žlučníku v nemocni,Mnohým z nich potom operativně museli žlučník odstranit.Skončila tak i moje žena.Všichni poradci od HL mě tvdili,že to není možné,že všichni museli mít
  se žlučníkem problémy už dříve,což je absolutní nesmysl.Když jsem později obešel téměř všechny,kterým jsem to prodal,tak pouze dva lidé nějaký problém měli.Takže můj závěr je následující.Jediná dávka,nebo konzumace nepřesahující cca 1/4 roku nikomu neublíží.Delší konzumace je ale škodlivá a můžou si zastánci produktů od HL tvrdit co chtějí.Není nad normální a nechemickou stravu.

  • Také jsem zařadila do svého jídelníčku HL koktejl, 2x denně pro úpravu váhy. Při dnešním nedostatku času mi velice vyhovuje snadný způsob přípravy. Ráno superrychlá snídaně a po sportu večeře. Po pár dnech užívání mě začalo nesnesitelně píchat a bolet pod žebry na levé straně. Lékař mi potvrdil podrážděný žlučník, tak nevím. Zdravý životní styl jsem v rodině „nastolila“ před více jak 10 lety, jíme zdravě, pravidelně sportujeme. Stres nebo HL? Náhoda?

   • Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na které straně se u vás projevovala bolest. Žlučník je na pravé straně. Já mám bolesti na levé straně v podbřišku a pod žebry. Předem děkuji za zprávu.

  • reaguji na Váš komentář.Z těch kladných i záporných reakcí na tuto výživu,nemohu se stále rozhodnout zda pokračovat či ne.Bohužel tento produkt užívám již déle než rok a právě dle Vašich zkušeností jsem i já dostal akutní zánět žlučníku a v únoru jsem byl na operaci.Podobné příznaky začíná mít i moje manželka..Škoda,že jsem tuto informaci získal až nyní.Od zítřka přestáváme užívat(užívali jsme každé ráno)..Co ze zásobami,tak nevím.Děkuji za Váš příspěvek

   • Dobrý den, to mne mrzi, že , mate zdravotní potíže. Naštěstí ne všechny firmy jsou stejné. Jak je možné,že máte zásoby, když všichni tvrdí, že není třeba žádný mimořádný obrat? Naštěstí pracuji pro společnost, kde neprodané zboží mohu do 2 měsíců vrátit, ale nikdy jsem této možnosti nemusela využít – prostě nakupuji jen zboží pro moji rodinu a také pro zákazniky, které již ale objednali, případně uhradili zálohu. Zároveň máme i lékařskou linku k dispozici a produkty certifikované Frezenius, IASC a také Dermatesty na 56 produktů.

   • Dobrý den, nejsem dealer, jsem bývalý sportovec a mám přes 60let. Bojuji s nadváhou a nyní hodně sportuji. Vše konzultuji s kolegy – lékaři a ti složení koktejlů velmi oceňují a čaj ještě více… Shodit kila je 80% o stravě a pitném režimu a 20% o pobybu. často jsem makal a pak hodně jedl. Herbalife používám cca 4 roky, nyní naprosto pravidelně s banánem snídaně a po hodině hlavní snídaně. Není to levné, ale mi to nevadí, nešetřím na jídle a hodně jsem vše upravil, váhu nyní za rok o 12kg, ale to není nejdůležitější, cítím se lépe. Musel jsem se vyjádřit na základě mnoha recenzí o podvodu, šmejdech, což také vypovídá o kvalitě “ zapšklých znalců“ , …. hubnutí a zdravý styl funguje lépe u těch pozitivně naladěných :-)

 9. Dobry den,

  hodne se zde pise, ze Herbalife je drahy. Jedno baleni Hebalife F1 1.440,- Kc. Je to 21 porcí. Samozrejme jako jednorazovy vydaj to neni malo, ale – zkusil si nekdy nekdo spocitat kolik penez vyda za 3 tydny ci za mesic za jidlo? Casto stoji jenom nakup v supermarketu na par dni okolo 1.000,- Kc. O drahote zde tedy nemuze byt vubec rec.
  Ja sam uzivam Herbalife jiz druhym rokem. zhubl jsem 17 kg. Ale nejde vubec o zadnou dietu. Jde o zmenu zivotniho stylu. Jsem rad, ze jsem Hebalife poznal. Zhubnout a zit zdrave se da samozrejme i bez Herbalife. Musim si dat proste tu praci a najit si cas pripravit zdravou snidani, obed a veceri. To je ale treba u me problem. Doba je hekticka. Rano je clovek kolikrat rad, ze neco tzv. v kuchyni popadne a neco sni. At je to bile pecivo, ci neco ne prave uplne zdraveho. Prinejhorsim nepopadne vubec nic a je dany den bez snidane a to je uplne to nejhorsi co muze byt. Tenhle problem resi prave Herbalife. Snidani mam za za 1 minutu hotovou a navic je chutna a je zdrava. To same vecer. K obedu si dam neco zdraveho. treba rybu nebo salat. Mezitim dopoledne ovoce jako svacinu a odpoledne jako svacinu treba jogurt. A zarucene nemam hlad. Kdyz uz me prepadne vecer mlsna, tak si dam jablko. Abych nepil jenom Herbalife, tak ve dnech kdy mam volno – treba o vikendu si tu zdravou snidani udelam, mam z ni radost a poradne si ji vychutnam. 2 litry ciste kohoutkove vody denne misto sladkych limonad je samozrejmost. Paradoxne si s Herbalife dokazu vychutnat jidlo daleko vice nez kdykoliv predtim.
  Pripravku jako je Herbalife je samozrejme mnoho. Daji se koupit ruzne. Ale jenom Herbalife mi chutna. A kdyz neco jim tak mi to musi v prvni rade chutnat.
  Co se tyka prodeje Herbalife. Myslim, ze prodej pres prodejce neni spatna vec, ale clovek musi mit stesti na sveho prodejce. Jestlize narazi na nekoho, kdo se snazi jenom prodat, namisto aby predevsim vysvetlil a pomohl, tak to je samozrejme spatne a dokazu si predstavit, ze to lidi hlavne v zacatcich odradi.
  Takze – jedna se hlavne o zmenu zivotniho stylo a Herbalife je jenom soucasti teto zmeny a cloveku pomaha tu zmenu uskutecnit. Jestlize ma nekdo predstavu, ze bude sedet Doma na gauci da si Herbalife, na to si da pizzu a zapije to pivem, tak je vedle jak ta jedle. Nic nejde samo a sebedisciplina je na miste. Urcite se ale vyplati a clovek se zu po nekolika tydnech citi daleko lepe.

 10. Jsem nedávno byla na nějaký jejich předváděčce, znělo to dost cool, že asi pět lidí tvrdilo, jak jim to vylepšilo život. Jeden skoncoval se zácpou jo druhýmu se zlepšila cukrovka, třetí i díky tomu zhubnul. Ale Herbalife přeci není zázrak, jako když se podíváte na složení, tak si můžete myslet svoje. No a nakonec, já to zkusila sama a žádnej viditelnej efekt ani po pár tejdnech, s doktorem jsem to radši neprobírala, aby se mi nesmál by měl proč ne?

 11. Ahoj všichni, je mi 45 a začala jsem rezivět :-), proto jsem se dala na sport. Chci zpevnit postavu a být ohebnější. A cítit se fajn. Abych to podpořila a zvládala každodenní trénink, oslovila jsem Herbalife. Mám v něj velkou důvěru. Manžel měl před cca 20 lety díru na pilcích. Když je s vámi zle zkusíte všechno. Nakoupili jsme co nám paní poradila. Dali jsme za to ticíce!! Lékaři říkali, že nemá šanco aby se to zacelilo. Manžel se chudák tak čistil, že proseděl na wc asi 3 dny, pak se to srovnalo. Na kontrole u doktora, pan doktor čučel jak péro – díra nikde. Je mi jedno jak se to zahojilo. Hlavně, že je manžel fit. Nyní mi to pomáhá mít hodně energie to 100%. A zbytek se uvidí.

 12. Já osobně se zabývám výživou 22let a některé názory, tady uvedené, jsou jasně psané někým, kdo o výživě vůbec nic neví. Já používám od Herbalife produkty jako měřené množství živin, které si dám 1-2x denně místo jídla, nebo svačiny. Nečekám žádné zázraky, ale cítím se lépe, mám víc energie a hlavně je to rychlé. A podle toho co jsem si nastudoval, tak mají nejvyšší kontrolu kvality v oboru doplňků.

 13. Můj názor?
  Kdo chce, ať užívá… kdo nechce, ať neužívá Herbalife :-)
  Vždyť je to každého věc a myslím, že nikdo nemůže říct, že by mu nějaký poradce či kdokoli přípravky vyloženě vnucoval..
  Já osobně zatím zkušenosti s HB zatím nemám. Nicméně i přesto, že cvičím 4-5x týdně, potřebuji shodit cca 15kg. Nikdy jsem nebyla štíhlá, avšak po změně zaměstnání na náročnější, plné stresu a nedostatku času na přípravu jídla, jdou kila jen nahoru. Na doporučení kamarádky mám objednaný 3-denní program na zkoušku a jsem sama zvědavá, zda nějaké účinky pocítím :-)

 14. Divím se že to ještě funguje a že se najdou lidi kteří to kupují.Moje zkušenost je stará asi 20let kdy byla žena na mateřské a peněz bylo opravdu málo.Tak jsem odpověděl na inzerát „nabídky práce“ ,jistý pan Grac z Opavy si se mnou dal schůzku kde mi začal místo práce nutit zázračný reparát HERBALIFE za pouhých 3600,-Kč,což byla v té době polovina mého platu.I když jsem se mu snažil vysvětlit že nechci nic kupovat ale vedlejší práci,mlel si svoje dokola.Měl jsem nutkání rozbít mu hubu což jsem nakonec neudělal,nicméně jsem si o Herbalife a tehdejších „šmejdech“ udělal obrázek.

 15. Když už americké úřady o Herbalife a dalších otevřeně hovoří jako o pyramidách, tak už se snad u nás nikdo napálit nenechá: http://amwey-business.cz/zasadni-informace-o-mlm/

 16. Jen to, že dodržujete určitou stravu tak hubnete, nepotřebujete k tomu žádný koktejl, je to jen zakecávka, aspoň tedy u tohoto produktu. U této firmy jsem to chtěla zkusit i já, ale byla jsem jen naivní, když jsem si to rozmyslela, tak byl najednou stašný problém, slečně jsem slušně řekla, že chci vrátit peníze (sama mi řekla, že když budu nespokojená peníze se mi vrátí) A co se nestalo, slečna byla drzá a dokonce i sprostá, o týden později mi volal nějaký „právník“ Jemu jsem všechno řekla jak se věci mají, že mám i hovor s ní když mi to řekla nahraný. Ale, že prý né, že ona za to nemůže, že mají práva a blabla bla. Dokonce mi řekli, že za své náklady (poštovné) mám zaslat zpět věci z baličku (smlouvu, nějaky katalogy) ale koktej si prej mám nechat a strčit si ho asi do zadku. A peníze prý už nikdy neuvidím. Smlouvu jsem jím nezaslala a všechny ty s prominutím dementy z HERBALIFE dala do bloku. Nedoporučuji vám se jakkoliv s nima zaplétat do jakékoliv spolupráce, chtějí po vás jen peníze jinak nic.. A s penězma už vůbec nepočítejte aspoň né tak v půl roce dokud si nenajdete nějaké tupce kterým to sami nebudete prodávat nebo je mít pod sebou. První týden s nima musíte dělat nějaký skopičiny. Já když jsem slušně pánu poradcovi s výživou řekla, že sportuji a že nesmím měnit jídelníček, že to mám daný tak jak má být. Začal to zakecávát a mlít to svoje a že to musím zkusit, jinak nemohu být v této společnosti. Kaput šmejdi. Jděte do produktů který opravdu za ty peníze stojí. Jsou to jen LÁŘI. Kdyby se aspoň slušně chovali.

 17. Mám nabídku – začít pracovat pro firmu, která prodává produkty Herbalife (reklama a prodej z e-shopu). Mohl byste mi někdo napsat, jaké máte zkušenosti s prací u nich? Někdo, kdo pro ně pracoval…Dají se tam vydělat peníze nebo jen investujete a nic nevyděláte? Je to o shánění lidí, kteří si produkty koupí? Protože to bych dělat nechtěl. Je podmínkou práce ve firmě, že si musíte stále tyto přípravky kupovat? Díky moc za všechny odpovědi.

  • Dobry den Marku me jmeno je Jindriska a pro firmu Herbalife taky pracuji jsem.kosmeticka a vim jak je dulezite to ze vyziva je spojena s kosmetikou nez zacnete pracovat pro firmu Herbalife doporucuji poradne precist pravidla podnikani s Herbalifr v zadnem pripade to neni o obrovske investici ale kdyz se obratite na sklad Herbalife tam by Vam meli ochotne poradit ale hlavne doporucuji si projit rekvalifikacnim kurzem nutricni poradce to je ten spravny zacatek pokud by jste chtel muzete me napsat na email inadu@seznam.cz a ja Vam rada poskytnu par informace pamatujte dulezity je cil ta cesta Vas pak vzdy nejak navede Jindriska

 18. Já jsem vystudovala nutriční terapeutku. Za jedno sezení si beru od 500 – 2000,- a to nepočítám co ještě pro to člověk musí udělat. Makat na sobě a jenom makat. Dnes má spousta potravin o kterých se říká jak jsou bio či zdravý. Tak ve skutečnosti jsou ještě horší než kus uzeniny a hořčice s kyselinou benzoovou. O Herbalife vím jen to, že spoustu doktorů a mých kolegyň se dali na tuto cestu Jelikož po prozkoumání toho co ty H přípravky obsahují je opravdu zdravější než některé bio potraviny. Dnes může člověk o potravině říct, že je stoprocentně zdravá jen pokud si ji sám vypěstoval a ví, že ji nestříkal žádnými pescitidy a jiné. Navíc když já si spočítám kolik si beru za sezení. Co klienty stojí peněz za různá cvičení, jelikož pokud cvičíte doma sami tak nikdy nedosáhnete toho výsledku co v různých posilovnách či fitness a také pokud chcete aby to mělo nějaký efekt je dobré si najmout někoho kdo rozumí cvičení – to nestojí zrovna také malé peníze. A ten ještě spousta drahých potravin, které jsou opravdu zdravé i když spousta potravin nejsou ani tak zdaleka zdravé jak se tváří. Moji klienti dají za to, že opravdu chtějí na sobě něco dokázat i v řádu 10tisíců. Jelikož je to zdlouhavý proces. Nehledě na to, že jsou s tím spojeny také tzv. čistící účinky, které vám přinesou bolesti hlavy, průjmy, a další potíže o kterých jste neměli ani zdání a to pro to jelikož se váš organismus začne čistit od různých negativních vlivů. Měla jsem od své jedné klientky v ruce koktejl formule 1 od Herbalife – a po přečtení složení můžu říct, že to má stejné složení všech látek, které já se snažím dostat do člověka potravinami, jenže když si to rozpočitáte tak člověk denně za potraviny za cvičení a pitný režim utratí od 300 – 1000,- Kč. Zkoušela jsem se na Herbalife informovat jen u doktora přes výživu, který vedl přednášky. A upřímě mě šokoval, když mi říkal, že produkty H využívá v praxi už pěkných pár let. Tak si z toho vezměte každý co chcete. :)

  • Dobrý den,
   naprosto s Vámi souhlasím, abychom do těla dnes ostali to co máme, tak bychom museli denně sníst několik kilo masa a několik kilo ovoce a zeleniny a vlákniny, bohužel v dnešní době se porce zvětšují, ale bohužel jejich složení je katastrofální. Já Herbalife zkusila, velice mi pomohl, už delší dobu si držím váhu (viscerální tuky klesl) a přesně, cítím se ohromně nabitá. Čaj je bezkonkurenční a i další produkty. A hlavně 90%klientů snídalo špatně nebo vůbec a jsou koktejlem k snídani nadšeni, jednak je vyřešen přísun vytamínů fytonutrienty, vápníku atd., takže se po noci krásně vyživí. Jo a jak tady psal nějaký pán, že je má je to o pití nějakých 7 litrů vody, tak asi vůbec nepochopil a je dobře, že to takový člověk nikomu neprodává. Pitný režim je velice důležitý, ale tak kolem 2ll denně, pokud nemá člověk nadváhu, to by pak měl pít trochu víc. A přesně, jak tu někdo psal, kdo chce, ať jde tím směrem ke zdravému životnímu a vitálnímu stylu a kdo ne, tak ať se dál cpe sádlem, řízky, nehýbe se, ale pak ať si nestěžuje.

  • Po přečtení tvého srdceryvného článku jsem se musel jít dvakrát vyzvracet a poté, jako správný masochista, číst znovu, s neutuchajícím úžasem na tváři. Opravdu se nepřestávám usmívat nad hromadou hloupostí, co jsi zde dokázala na pár řádcích vyplodit. Nejen, že si ve svém „vtipně“ napsaném článku několikrát odporuješ, ale také jsem přesvědčen, v případě, že si bereš 500 – 2000,- Kč za jedno sezení, tak se nejedná o sezení, tak jak si ho velká většina z nás představuje, ale sem tam si asi klekneš a zaštěkáš na klienta, sem tam ho plácneš po zadku a podobně. Přesvědčen jsem o tom z toho důvodu, neboť si nedokážu představit, který blázen by vyplázl takové peníze za to, aby jsi ho nakrmila takovým hloupostmi, jako uvádíš zde. Věř tomu, že když sis někde přečteš, že existují slova jako kyselina benzoová a pescitidy (pravděpodobně jsi myslela pesticidy), tak s tím díru do světa neuděláš.

  • Dobry den Tyno nebudu se rozepisovat ale naprosto s Vama souhlasim je to o sebediscipline a vuli produkty H jsou pro kazdeho a u hubnoucich procesu ta nejlepsi a v podstate nejjednodusi cesta kuspesnemu zhubnuti a zavrseni procesu ze to neni dieta co cloveku pomuze zhubnout ale zmena zivotniho stylu plus pohyb ale do konce zivota coz znamena pro lidi prehodit si zakodovany vzorec v hlavickach makovickach;)

 19. zdravím požírače bobulek a chlastače koktejlů – před 15ti lety jsem také požírala a chlastačila – fuj – toho hladu co jsem měla a těch sladkých koktejlů – fuj – zjistili mě pak cukrovku a to byla panečku dieta – za půl roku 15kg dole – podpořil to také hodně pohyb – 3x týdně 40 vnitřních bazénů v Podolí – takže všichni víme „5x za den střídmě papat a pohyb pohyb a bumbat vodu“ fakt je , že jsem dnes já kravka vyplázla 2900,- těžce vydělaných penízů za nějáký čaj atd. – teď čumím na ty lahvičky a nemůžu pochopit co jsem to udělala –

  • Tak za 1) koktejl F1 stojí na měsíc 1440,-
   za 2) neobsahuje ani gram cukru
   za3) pitný rezim je jasný, to ví i decko
   za 4) H není zadný kouzelný preparat, jen Ti nutricne nahradí jedno hlavní jidlo, ma cca 200cal
   takže nevim co za lahvičky jste pojidala, ale erbalife to není :)
   Kdo má mozek, tomu je jasné, že nezhubne mávnutím kouzelného proutku, ale disciplínou, zmenou myslení a upravou životního stylu.
   Pravdebodobně budeš jedna z tech co sedi ddoma na gauci a cekala, že když sezobe a vypije zazracny preparat, zkubne :)

   • MYSLÍM, ŽE JSTE TO VYSTIHLA DOBŘE. MOJE MATKA TO BRALA A ZHUBLA A ANI NECVIČILA. JÁ O TOM UVAŽUJI TAKY, PÁČ MĚ DOKTOŘI Z KURVILI… , TAK JSEM ZAČALA NABÍRAT PO PRÁŠCÍCH, IKDYŽ JSEM SE SNAŽILA HUBNOUT , TAK JSEM LEZLA NAHORU!!! JÁ DO TOHO JDU! TADY TY PÍSALOVÉ AŤ JDOU DO PR…. :

    • dobrý den, mohla byste mi říct, zda jste zhubla, cítíte se lépe, jak prostě na tom jste po užívání? mejl dratnalovam@seznam.cz, budu moc ráda, jak se mi ozvete, zda vám to nějak i zdravotně pomohlo

 20. Ahojte. Hb jsem si koupil před 20 lety z důvodu ekzemu, kterého jsem se nemohl zbavit….byly to nějaké koktejly, tablety…..ekzem změnil strukturu z mokvaveho na suchý, a pak zmizel úplně……..a paní doktorka říkala, že ho mám na celý život…no, dvacet let klid, teď se zase vrátil…takže jdu do toho znovu…..Petr Gessner…604384979….

 21. Zajímal jsem se u jedné zprostředkovatelky, o co se jedná.

  Paní měla očividně vymytej mozek řečma lidí od Herbalifu, v podstatě mi tvrdila, že člověk už dnes nemůže jíst normální stravu, protože není tak kvalitní jako kdysi. Proto by lidi měli jíst jen ty jejich pilule a prášky.

  Pokud by tedy platilo, že jídlo dnes opravdu není v takové kvalitě jako kdysi, z čeho potom vyrábějí svoje produkty, když o nich říkají, že jsou čistě přírodní? (Té paní už jsme se nestihl zeptat, nebyla schopná se rozumně bavit, natož argumentovat…). Pořád mluvila o nějakých nutrientech, ale když jsem se jí zeptal, o jakých nutrientech konkrétně mluví, nebyla schopná odpovědi. Sakra, jestli se člověk živý výživovým poradenstvím, měl by mít tyhle věci v malíku…

  Závěr: Hledají lidi, kterým by mohli vypláchnout mozek tak, jak ho mají vypláchnutý sami. Běda jak začnete klást otázky nebo minimální odpor :D

 22. Já dát 12 tis – co dala známá za tyto ,,zázračné! produkty – tak také zhubnu – protože si nekoupím nic jiného …. :D :D

  PS: Lidi – pokud máte rozum, tak asi chápete, že výživový poradce – nutriční specialista na to aby mohl dělat svou práci odborně a svědomitě studuje několik let VŠ – takový poradce vám jistě pomůže a jistě i levněji :)

  Zvedněte zadky – dojděte si ke svému obvoďákovi a zeptejte se ho, kde ve svém okolí opravdového specialistu najdete :)

  PS2: Co jsem slyšel od kamarádky, co dělá v laborce a ďála rozbor ,,zázračného“ koktejlu – tak to je v podstatě obyčejnej sunar :D

  • Jedna blbost za druhou.
   Herbalife stojí mesíčně 1440kc a složení jako sunar? :)))) To asi faaakt neeee, za sunaru by clovek pribral jako blázen :)

 23. Ahoj chtela jsen se zeotat pani mi doporucovala herbalive mam nadvahu ale mam hodne zdravotnich problemu a vysvetlovala mi ze mi herbalive pomuze na mou silnou alergii a diky tomu mam atopicky exem upne vsude . Je mi 20 let a stydim se jit diky tomu do kratasu .. Lelari mi nemuzou pomoct akorat do sebe stale laduju leky a masticky a je to stale horsi :( klidne bych do toho vzarila ty penize kdyz mi to pomuze .. Ale jestli …

  • Moje dcera je Atopik-alergik. Je jí 18 a od malička/cca2let/měla problémy s kůží, později se přidalo astma a antibiotik snědla do svých 6 let víc než já za celý svůj život. Před rokem jsem na popud kamarádky zkusila HBĹ, i když jsem k němu byla hodně skeptická. Světe dív se, ekzém se kterým bojovala i přes péči doktorů vymizel, alergie ustoupila. Nechápu dodnes jak se to mohlo takto přihodit a vše je v podstatě za námi. Za nás prostě HBL super a nedám na něho dopustit, už jsem na něm i já. Cítím se super, zhubla jsem za tři měsíce 9 kilo a energie mám na rozdávání, čili za sebe a moji dceru určitě doporučuju :-)

  • Nevím, co vám doporučili z Herbalife, ale moje dcera již s atopickým exemem po používání herbalife tak nezápasí a ještě se jí srovnaly i jiné problémy, mohu poradit

  • No asi se nic nezlepší ,když nic neuděláš. Ale pokud půjdeš do herbíku bude tě čekat detoxikace a to je nepřijemné. Až se tělo vyčistí bude líp.

 24. Asi jste nečetl správně, chodila jsem 2x týdně intenzivně cvičit!!!!!!!! Poradkyně mi více nedovolila.

  • Renatko to bylo míněno všeobecně co jsem si přečetl tady s této diskuze.lidi se divily že musí něco dělat i když to jedí. Řešila jsi s poradkyní i svůj jídelníček a pitný režim ? A co jsi čvičila ? Pořípadě znáš svůj potein faktor?

 25. Herbalife je v pohodě.
  Jestli si myslíte ,že sníte koktejl a máte vyřešeno jste hlupáci. Je to životní styl. Musíte hýbat zadnicí snažit se na sobě pracovat a učit se. Produkty jsou skvělou alternativou pokud jste ve spěchu a nemáte čas si vše převažovat a počítat. Většina zvás vý více o stavu svého psa nebo auta než sami o sobě.

  Osobně produkty používám a mám tedy osobní zkušenost. Je to pro mne super snídaně nebo jídlo po cvičení. Taky na cesty super. Jel jsem do Barcelony autem a žádný Mekáč neměl šanci.
  Je snadnější říct že je to podvod ,než si přiznat že jsem pro to nic neudělal.
  https://www.stream.cz/slavne-znacky/10009134-herbalife-drogy-a-alkohol-versus-zdravy-zivotni-styl

  • Jo jasně, tak to vypadá, že Herbalife vám vymyl i češtinu z hlavy. Cituji: ,,Většina z vás vý více o stavu svého psa nebo auta než sami o sobě.“ Vý ve významu vědět se s Y rozhodně nepíše. Radši se vraťte do školy, než někoho začnete poučovat.

 26. herbalife jsem užívala rok. Ze začátku, co týden, to kilo….takže za šest týdnů, šest kilo dole. Pak jsem se ovšem mohla stavět na hlavu a nešlo dolů ani deko, přesto, že jsem dodržovala dietu dle poradkyně a 2x týdně chodila poctivě cvičit….takže to bylo znát opravdu pouze v mé peněžence :-(:-(:-(

 27. Tak opět zjišťuji, že jím kozí bobky a jsem členem sekty neřkuli ďábelské:-) Mám úplně jinou zkušenost a bobky, včetně koktejlu baštím každý den a s chutí. Proč? Před rokem (leden 2015)jsem měl velmi závažné zdravotní problémy, neměl jsem životní sílu, psychika byla ve stavu vyhoření, partnerské vztahy nefunkční a v té době jsem potkal jednu paní a nebyla v letadle:-) Ta paní mi nejen vysvětlila a vzdělala, proč pít vodu a kolik, ale i to jak nám to tělo funguje a co se v něm děje, jak je důležité ho vyčistit a vyživit každou buňku výživnými látkami, které dnes již v průmyslově vyráběných potravinách již téměř nejsou a jen nás chemicky tráví a mrtvé kalorie z nás dělají tukové polomrtvé koule. No a já začal ve velkém jíst bobky, protože jsem nemocnou, nešťastnou a tučnou koulí byl za cenu přijatelnou, protože jsem se zaregistroval a měl po nákupu i při něm slevu 25% a následně 35% (již brzy 50%). Po propočtu co jsem do té doby doslova prožral byla varianta bobků levnější než mé dosavadní stravování. Dnes jsem o mnoho zdravější, mám konečně dostatek životní energie, našel jsem mnoho nových přátel, kteří žijí, ve spojení se zdravím, láskou štěstím a radostí ze života a jezdím na slety ďábelských sektářů z herbíku, kde se vzdělávám prostřednictvím českých i světových vědeckých kapacit v oblasti výživy. Mnoho z mých nových přátel si prošlo těmi nejtěžšími zkouškami například rakovinou, seděli na vozíku a dnes již chodí, někteří si díky nabyté energii našli novou práci, kterou milují a mnoho dalších zázračných skutečností jsem měl a mám možnost zažívat. Herbík je v 93 zemích světa, působí na trhu přes třicet let, jeho akcie se obchodují na New Yorské burze, bobky zobe např fotbalista Ronaldo a mnoho dalších sportovců u nás i ve světě atd. atd. Takže jsem velmi rád, že do této sekty patřím a ďábelsky miluji život a můžu si ho ve zdraví užívat:-))) Což přeji i Vám všem, ať už máte vztah k herbíku jakýkoliv:-)

  • Tak Ty píšeš , že : „..Mnoho z mých nových přátel si prošlo těmi nejtěžšími zkouškami například rakovinou, seděli na vozíku a dnes již chodí ..“ To ti teda řeknu, že mnoho tvých přátel asi dělá někde na rentgenu nebo v uranových dolech, ne?! Jinak to není možný, že máš kliku na takový lazaret!?? Myslím, že by sis měl dva kozí bobky nacpat do učí a jít zaplavat někam na písák, aby ses zchladil a začal zase uvažovat normálně!

  • Mas vymytej mozek. Prej Ronaldo,vis co jet o placena reklama? Vis prd co Ronaldo ve skutecnosti zere ty demagogu. Jak je mozny ze Beckham,Britney,Agassi, Eglesias pijou Pepsi i kdyz je to sracka plna cukru! Kdyz mi da nekdo mega za reklamu tak budu tvrdit ze seru i hovna:}}}

  • Tak to je dobrý ,
   Takhle jsem jednou slyšel na jedné dnes již nelegální hromadné prodejní akci spojené s večeří, která se konala tady u nás na vesnici jednoho pána, ten tenkrát nabízel takovou kouli, která se montovala na strop uprostřed baráku, ta na 100% zajišťovala odpuzující účinky na vlhkost v domě, svými kladnými částicemi vyháněla nemoci včetně rakoviny a moru z baráku, zvyšovala plodnost a dojivost dobytka. ….
   Tak takhle je nám věřícím Čecháčkům presentováno úplně vše. ….
   Lidi, koukněte na Amazon, nebo do nejbližšího DM-ka v Německu, nebo možná i u nás, tam lze koupit dietu stejnou a za zlomek ceny. …
   A nebo si pozvat domu šidolida a koupit si super dietu a od toho samého za týden vysavače za 100.000 a od jeho příbuzných hrnce a nože……

 28. Zdravím Vás ,
  Dieta od Hbl, je nechutně předražená a neučiná. Pokud člověk nezačne cvičit a silně nezredukuje příjem potravy tak nezhubne , ale potom nemá smysl vyhazovat 6000 korun za startovní balíček Hbl a každý další měsíc 4000 částky, stačí začít kupovat kvalitní a dražší potraviny, (kolik mám za 6000 hovězího masa ? ) začít dodržování pitného režimu, koupit pár vitamínů ve formě ovoce a zeleniny a pernamentku do fitness centra.
  A půjde to rychleji než se slavnou chemických přípravků plnou dietou od Hbl :-)

 29. Lepší nez Herbalife je MANA. A nebo nezrat a cvičit :(

 30. Po dnešním rozhovoru s panem Ježkem vím, že tohle je totalní pí*ovina a akorát se z Vás snažej zas jen vytahnout prachy a peníze z prde*i …škoda času a pro ty, kteří se nechají ukecat do všeho, hodně zdaru :D ! nejdřív si něco vydělejte ´´bokem´´ aby jste měli dost peněz to cpát jim !! šmejdi

 31. Herbalife užívám od května, zhubla jsem 2 kg. Po změně jídelníčku, který mi pomohla sestavit poradkyně, jsem začala mít velké střevní problémy, bylo mi řečeno, že se mi sníží cholesterol, ale naopak ho mám ještě vyšší. Začala jsem trpět na klouby, což prý způsobil vetší příjem bílkovin. Tak nevím, kde se stala chyba.

 32. Dobrý den,studuji 1.LF UK-nutriční terapii a píši bakalářskou práci o výživových poradcích.Tímto bych Vás chtěla poprosit o spolupráci při tvorbě mé praktické části bakalářské práce.Konkrétně ty z Vás,kteří někdy využili služeb výživových poradců.Ozvěte se mi prosím na e-mail pavlina.sko@seznam.cz.Vše je naprosto anonymní.Předem děkuji

 33. Herbalife beru jeden měsíc a shodil jsem 4 kg.Necvičím ale snažím se jist zdravě.Je to poprve co jsem něco shodil. PS nejsem diler.

  • jsem rada ze tady ctu mile a pozitivni reakce na HBL-take jsem jeho zastance -a sla jsem do toho -to mate dost dole za tyden to je pekne!!posilam hodne chuti do dalsich shozenych kil -ja jdu za tyden na kontrolu -po tydnu -tak uvidime???

 34. Toto je úplný vrchol snad všichni musí vědět, že to nefunguje!!!

 35. Kámoš pije nějaké jedy od této firmy, je úplně zblbnutý, protože má pocit, že mu to pomáhá, ale mu to vysává prachy z kapes….no švindl

 36. Vyzkoušel jsem jedinou věc a to jejich Aloe Vera šťávu na trávení. Měl jsem před tím hrozné problémy s nadýmáním, zácpou po jídle. Doktor chtěl gastroskopii a na to opravdu nemám sílu, to bych nedal, tak sem hledal dál. Teda moc nehledal, kolega mi doporučil tuhle Aloe štávu Herbalife a moc mi pomohla. Není to asi dlouhodobě řešení, ale nedám na ni dopustit. Navíc dobře chutná .)

  • Vyčisti si žlučovody v játrch od kamenů a bude po nadýmání!! To je tak celý, co ti k tomu můžu říct! A je to skoro zadarmo!

 37. Pomocník k čemu, aby jste dostal ověčky, které uvěří vašemu příběhu do letadla? :-D

 38. Honza má pravdu je to profláknutý a nefunguje to. A jak ty víš co Honza konzumuje, třeba chová a pěstuje hmmm?? Předpokládám, že ty tvý prášky jsou tak skvělý, že ti dodávají i telepatické schopnosti :-D

 39. Produkty používám od března 2015. Značný nárůst energie. Silné prášky na vysoký krevní tlak mi byly lékařem vysazeny, pro velmi značné zlepšení parametrů tuků v krvi a pro s tím spojené snížení tlaku. Po pěti letech jsem začal sportovat a celkový metabolický věk se mi snížil zatím o 10 let. Váha o 13kg dolů. Doba kdy bude nutné pro přežití nahradit mrtvou stravu plnou jedů a kalorií bez živin, výživou v podobě pilulí je zkrátka tady. A kdo to pochopí má šanci žít dále normální život. Naštěstí to není luxus, který si mohou dopřát jen ti nejmovitější. Po registraci jsem na slevě 50%, takže po kalkulaci kolik jsem zaplatil za jídlo v před Herbíkovském období jsem začal na výživě toho nejcenějšího co vlastním na svém těle, šetřit.Tož se mějte a užívejte ve zdraví krás žití:-))

  • Kdyby sis upravil stravu normálně a k tomu se hýbal, tak nemusíš žrát předražené sračky. Právě pro takové Emany je Harbalife. Ale kdo chce tam, pomozme mu tam, že!!?

  • Mám stejné zkušenosti. Neskutecny narust energie,mnohem mladsi vzhled,kvalitnejsi spanek,stale dobra nalada……… Hodně lidí si koupi jen koktejl a čeká nemožné. Musíte si koupit celý program!!! Na hubnutí musíte dodržovat jakýkoliv jídelníček dokud se vám nezastaví váha a alespoň 3 měsíce se nedrží na stejný hodnotě. Pak můžete přestat dietu dodržovat,jinak zase naberete a to platí o všech dietách !!! HL je opravdu trochu nad poměry ,ale když chcete výsledky,musíte investovat do všeho. Felicie s koženýma sedačkama taky není zadnej luxus. Takže si buďto kupte všechno co do jídelníčku patří a v poměru k tělu,jaký je potřeba,nebo s tím ani nezacinejte,protože nebudete mít výsledky. Mimochodem, hubnutí první dny, je jen odvodňování. Nejsem prodejce,ale když vidím ty příspěvky plný nenávisti,tak musím reagovat. Dam vám hadanku: Havel a Klaus se narodili skoro stejně. Kdo z nich užívá HL ? PS: posudte podle zdravotních problémů a vzhledu.

  • Regulérní prodejce co si tu dělá kšeft :-D

 40. Tohle ještě frčí, vždyť to jelo v 90.letech a už tehdy každý věděl, že jde o podvod!

  • Ahoj Honzo, podvod spíš bude, že se k Tobě nedostaly informace o tom co každý den konzumuješ v podobě „potravin“ koupených v supermarketech:-)

   • Honza má pravdu je to profláknutý a nefunguje to. A jak ty víš co Honza konzumuje, třeba chová a pěstuje hmmm?? Předpokládám, že ty tvý prášky jsou tak skvělý, že ti dodávají i telepatické schopnosti :-D

 41. Bylo by dobré, aby ti všichni lidé, co tvrdí, že je to podvod a podobné nesmysly, dokázali, že mají pravdu. Pomlouvat umí každý, ale pořádnou odpověď nikdy nemají. Můžou si to zjistit na ministerstvu zdravotnictví, nebo u nejžádanějšího specialisty na výživu mudr. Kohouta, který HB vřele doporučuje. Ale tihle lidé většinou jen mávnou rukou a budou tvrdit pořád dokolečka, že to není pravda:-) Vždyť je tak jednoduché ověřit si něco, čemu nevěřím. Můžou si to vyzkoušet na vlastní kůži, protože firma garantuje vrácení peněz, což za tabletky z lékárny a reklamy asi zpátky nedostanou. Vždycky věřím firmám, které mají tyto garance, protože si jsou jisti svými produkty. A pár negativních, nebo uražených lidí to nezmění. Někdo tvrdí, že existují podobné produkty, které účinkují stejně a za levněji, jenže HB není dieta, ale buněčná výživa a tu tady nikde nemáte šanci sehnat, protože lidé se zaměřují pouze na tělo z venku a chtějí rychle zhubnout, kdežto buněčná výživa se soustředí na vnitřní tělo a tím pádem, když orgány dostávají správnou výživu, tak začnou zase fungovat. HB je pro lidi, kteří chtějí žít zdravě a nemají potřebu shodit 10 kg za měsíc, což je velice nezdravé a potvrdí vám to každý doktor, který vám ještě potvrdí, že se má vypít alespoň 2l vody denně, ne kvůli pocitu plnosti, ale proto, že metabolismus funguje správně ve vodním prostředí a naše tělo se skládá převážně z vody a je třeba jí doplňovat, ale pokud máte jenom to svoje přesvědčení, tak se asi nedá nic dělat. Jenom vás prosím, nepomlouvejte něco, co neznáte, nebo jste zkusili krátkodobě.

  • Jak píše Honza, tohle je provařený vůbec to nefunguje a zajímalo by mě jak můžeš vědět co Honza konzumuje, třeba je z vesnice a chová a pěstuje. Pravděpodobně to budě těmi prášky, které ti dodali telepatické schopnosti.

   • Třeba není:-) Ty telepatické vlohy mám již od dětství , ostatně jako všichni. A je mi opravdu líto Tomáši, že Ti to nefunguje. Rád předám své zkušenosti.

 42. Herbalife není dieta, což je třeba si uvědomit. Je to výživa pro organismus, který, když dostává správný přísun živin, tak začne fungovat správně. Lidé, kteří se zajímají o zdravou výživu, vědí o čem mluvím. Tato firma je solidní a je možné si vše ověřit a dohledat. Není to žádná pyramida – to není legální. Všechny firmy fungují na pyramidovém systému: Majitel, pod ním je ředitel, pod ním zase vedoucí a pod nimi zaměstnanci. A zaměstnanci vydělávají především na majitele. Nelegální pyramidový systém požaduje různé poplatky předem. Tady se rozvíjí podnikání, které se neplatí. Ten, kdo si koupí produkty někde na internetu, tak riskuje špatnou kvalitu díky špatnému uskladnění, nebo jsou prošlé a různě přelepované etikety. Na tyto lidi se podávají hromadné žaloby. a právě tihle lidé rozhlašují, že tato firma je podvod a podobné nesmysly, protože neuspěli. Je to firma s obratem cca 8 miliard dolarů ročně, takže to ani podvod být nemůže, což si můžete zjistit i u našich zákonodárců. Pokud někdo chce držet diety, pak si pouze zhuntuje organismus.. Když někdo rozumně začne vyživovat všechny buňky v těle a bude správně dodržovat postup užívání, tak má velkou šanci na úspěch. Ale když vydrží jen měsíc, tak se asi nic moc nestane. Člověk ,který chce hubnout zdravě a pomoct svému organismu, tak se zaměřuje nejprve právě na něj a ne na tělo z venku, tak jak to dělá hodně lidí. Cena za Zdravé jídlo je 24,-Kč na jednu porci, ne 50,-. A ano, jsou tady slušné bonusy a odměny. Ale takhle je to všude. To by jste si nemohli koupit ani značkový parfém, jehož výrobní cena je něco kolem 50 – 60,. Kč. To samé značkové oblečení např. Nike, který se vyrábí v Thajsku a jeho výrobní cena za triko je asi 20,- Kč. A tak dále. To samé s potravinami. Tady pak klienti získávají slevy 25 procent, ale mají možnost nakupovat i za 50 procent. To už je na nich. Když zmíníte Herbalife v zahraničí, tak lidé ho dobře znají a jsou nadšení, ale v Čechách jsou lidé bohužel stále ještě skeptičtí a nedůvěřiví. Zajímavé však je, že věří reklamám v televizi. Koupí si nějaké levné tabletky a pak zjistí, že….nic. Zjistěte si o této firmě nejdříve fakta a nedejte na řeči těch, kteří tam neuspěli, nebo na to, co jedna paní povídala. Ta vina se na někoho přece hodit musí ne? Pokud si začnete zjišťovat ta fakta, tak se dozvíte např: že tato firma má svůj lékařský a vědecký tým těch nejlepších znalců z celého světa a dozvíte se, že tam figuruje i Nobelova cena. No, nevím zda ostatní dietářské firmy by mohly konkurovat. Zjistěte si, co za výživu bere třeba Christiano Ronaldo, nebo Madeline Albright, plzeňský hokejový tým, nebo naše olympionička Vojtová a další a další… V lékárně si určitě nic nekupují:-) Pochybuji, že by vrcholoví sportovci svoje tělo dobrovolně ničili nějakým podvodem.

  • A kde se marcelíno, prosím tě, dí zjistit, co za výživu bere Ronaldo?! To Ti jako napíše on sám nebo mluvčí v Realu Madrid?! Dej si předně hadr na hlavu a nešiř tady hámotiny! Jinak Hebalife a stejný exotismus, jako šaškárna kolem Aloe vera! Stejný systém, stejně Xkrát předražené sračky a placebo má stejný efekt! V konečném stavu stačí upravit stravu a tělo si poradí s tuky samo, když ho odkyselíš. Pak se odvodní a když je odvodněné začne spalovat tuky. Je to naprosto jednoduché jako 1+1=2 a není třeba vyhazovat desetitisíce za ptákoviny!

  • MLM,letadlo,piramida..nazyvejte si to jak chcete…prodej funguju presne timhle stylem…vyrobky nechvalim ani nehanim..na clensky prispevek /25%sale/dosahnete az po nemale utrate…nejprve si musite objednat cca za 8tis u poradce..ktery vam pak nabidne clensky prispevek (250kc za rok) a mate slevu…na 35%slevu musite utratit mnoho penez nebo zacit shanet ovecky..avsak na 50%slevu musite mit rod.prislusniky,kamarady,kolegy „zeleny“ protoze pak uz jen herbalife a nic a nikdo vic…amen…

 43. Dobrý den, ráda bych se tímto zeptala na nějakou aktuálnější recenzi, zkušenost s produktem značky herbalife.Náhodou jsem se dostala ze zvědavosti na první schůzku k výživové poradkyni, a okamžitě mi byl „doporučen“ přípravek herbalife formula 1 s tím, že jeden drink denně a pravidelnější zdravé jídlo mi pomůže přibrat.Když jsem slyšela cenu, protočily se mi oči, ale řekla jsem si budiž, zkusím to.
  Při první kontrole (na sobě nic nepociťuju), prý jak nemam po cca 3týdnech super výsledky.Ale co mě zarazilo je, že mi bylo sděleno, že pokud bych si pořídila onen produkt jinde než u téhle poradkyně, může to být špatný produkt s nějakýma příměsma.A že oni si to jednoduše můžou zjistit podle kódu, jestli a kde jsem pořídila.A pak v takových případech s klienty rozvazují kontakty, a už se o ně nestarají a nezajímají.Co to má být?
  Chápu volnou tvorbu cen, naprosto normální.Ale podmíňovat si koupí dalšího produktu výhradně od nich, že na to existují specializované sklady, zaručující teplotu potravy a jindy to můžou mít lidé jen tak doma.A další takové postřehy.
  Slyšíte zdraví, pomoc, výživa..ale vlastně se to tváří jako čistě obchodní trik, jak získat peníze, nebo jak si zařídit slevovou kartičku..Nějak nevím proč, ale nechce se mi to líbit.Máte-li někdo nějakou zkušenost, prosím, přidejte ji sem.Děkuji

  • Jednání je nečestné a vytváři na vás tlak ,asi ze strachu. Ale HB výrobky jsou vpořádku. Pokud nemáte důvěru obraťte se na někoho jiného. Pokud chcete můžu poradit.

  • Dobrý den, taky jsem byla u této firmy, na výdělek to rozhodně není, musela by jste mít hodně ostré lokty, atd.
   Výrobky jsou hodně předražené, systém letadlo.
   Pokud chcete mít výsledky, musela by jste brát trvale, tzn. tiskárnu na peníze.
   Ani superweisři, kteří mají slevu 50%, toto nemají zadarmo. Stále musí dokazovat svoji činnost, tudíž prodávat tyto produkty v určité výši a věřte, že to není malý objem. Zkrátka, jsou i jiné věci na trhu, daleko levnější.

   • muzete mi o fungovani firmy neco napsat.mam nabidku k praci,ale herbalife nema prilis dobre jmeno…jednalo by se o praci z domu na internetu,o jakysi druh reklami a prodej z e-shopu.nemelo by se jednat o nahaneni zakazniku a podomni prodej….nevim ,ale zda to neni to samy….jenom jinak receno….diky za info a zkusenosti:-))

  • Je to jednoduché, nejsou rolexky jako rolexky:-)

 44. Produkty Herbalife jsou opravdu účinné, pokud člověk přesně dodržuje pokyny. Já díky nim shodila 20kilo a nenabrala jsem jediné kilo navíc. Hlavně to není dieta, ale výživa. Diety jsou dobré akorát na huntování těla. Takhle mám jistotu, že dodávám organismu vše potřebné a ten pak začne fungovat přirozeně, takže jsem hubla přirozeně a bez hladovění. A ušetřila jsem dost peněz na jídle. Štvou mě lidi, kteří tvrdí, že je to podvod a že je to neúčinné. Bohužel to dělají lidé, kteří neuspěli a pak na někoho hází svoji vinu, nebo prodávají prošlé produkty na internetu. Přitom je to firma, která patří mezi světovou špičku. V zahraničí vám za tyto produkty utrhnou ruce, jen tady u nás jsou lidé skeptičtí. Přitom se dá zjistit, zda je to pravda a co to vlastně je za firmu. Tady jsem si platila pouze produkty, jinak vše ostatní jako je poradenství, analýza stavby těla, nebo kurz výživy online je zdarma. Která firma tohle nabízí? Já byla nadšená a začala jsem s nimi spolupracovat a nelituji! Moji klienti, kteří správně dodržují postupy jsou také velice spokojení a doporučují i všem svým známým. Můj syn dělal maturitu a říkal, že se dobře soustředil a nebyl u učení vůbec unavený. Za půl roku, co jsem to začala dělat jsem neměla ještě ani jedinou stížnost. A pokud je někomu zle, pak doporučuji vynechat kravské mléko a nahradit ho sojovým, nebo rýžovým. Živočišné výrobky nejsou zrovna to nejlepší pro správnou výživu

  • Máte pravdu, pokud člověk dodržuje pokyny to znamená, že nejí a sportuje. To bude fungovat i bez těchto placebo výrobků.

   • Mam neustale problemy s nadvahou -jiz od detstvi -v puberte jsem hladovela a tim zhubla pres20kg-SPATNE!!! neslo hladovet stale a je behem 2mesicu vse nabrala-pred 10ti lety se mi diky STOBU a pocitani KJ-podarilo zhubnout 36kg za necely rok-ale nenaucili me tam si spocitat kolik mam mít v denni strave prisun živin-me telo bylo tak vycerpane a bez energie-nebot jsem kupovala obycejne jidlo z Kauflandu-ktere je nekvalitni a bez živin-a zacala mit neskutecne psychicke problemy -tim jsem musela i chtela pribrat a normalne fungovat-a jasne že jsem 3krat denne k tomu cvicila a behala krasnou postavu jsem si uzila asi jen 2mesice a pak prisly ty hrozne stavy uzkosti-a stracu a depresí-hospitalizace v nemocnici
    Dnes jsem psychicky v poradku,ale s nadvahou -presto chci věřit HERBALIFU a jdu dotoho-nebot se mi na nem libí to-ze Vam dany koktejl -co pijete 2krat denne DOPLNÍ-davku vsech tuku-cukru-mineralu….co mate pri omezeni jidel mit!!!NENI PRECE NUTNE DO SEBE CPAT NEZDRAVA JIDLA verte ze jidlo v čr je opravdu malo kvalitni a zdrave -take znam lidi -kteri diky tomuto systemu zhubli a omladli-Šarka

 45. Dobrý den,

  zrovna včera jsem byla na konzultaci s vyzivovou poradkyní a ta mi tyhle produkty objednala…jedna se o caje,vyzivu a aloe vera…akorat nevim jestli tomu mam verit jestli do toho jit nebo ne…nejspis jsem z toho byla nadsena,ale jak nad tim premyslim zda se mi jestli to neni fakt jen o tom ze z lidi co chteji opravdu zhubnout (a ze to trosku potrebuju) netahaji penize…

 46. Odpovědět
  Šárka Šatánková před 4. února 2015

  S kosmetikou Herbalife jsem velmi spokojena.Pracuji jako kosmetička a mám možnost srovnání s jinými firmami.Tato firma je jednoznačně nejlepší.Velmi mě uráží recenze lidí kteří píší takové bláboly.

  • Odpovědět
   Jindřiška Urbánková před 29. srpna 2016

   Milá Šárko plně s váma souhlasím jsem také kosmetička a nic lepšího se mi do rukou nedostalo Jindřiška

 47. Herbalife se svými učínky není nijak vyjímečný. Existují přípravky, které působí na stejném principu a stejně zabírají…..

  Herbalife je jen předražená značka!!! Považuje se za dlouhodobou stravu příčemž celá nějaká řada výjde na i s poradci zhurba na 20 000 kč a více, záleží kolikrát tam musíte docházet.

  Jako práci už vůbec nedoporučuji. Funguje to na pyramidovém principu přičemž člověk musí tahat peníze ze známých a přitom existují i kvalitnější značky, těchto výrobků jež nejsou tak předražené….

  Navíc tyto přípravky se musejí brát dlouhodobě, což výjde finančně na neskutečně moc….

  Jednoduše řečeno – značka herbalife je předražená, existují i levnější produkty!!! Možná i lepší kvality….

  A ta tzv. poradenská činnost je jen záminka pro ukecání klienta ke koupy předraženého výrobku i přesto, že existují věci za nižší cenu…..

  • Zdravím, to Vás s tou cenou rozhodně, nějaký nepoctivý prodejce, chtěl podvést. Je to prostě o lidech né o značce. Já jsem svou první buněčnou výživu koupil na celý měsíc za cca 5.000,.Kč a paní, která mi vše vysvětlila se mi věnuje dodnes a jsem nesmírně vděčný, že jsem ji potkal.

  • já jsem s výrobky spokojen, zhubnul jsem kg, což se mi s žádnými jinými výrobky nepodařilo

 48. Dobrý den.
  S Herbalife spolupracuji už delší dobu.
  Jsem s tím naprosto spokojená.
  Snídani mám stále po ruce, koktejl je velice rychle připraven.
  Dodá mi to po ránu spousta energie a navíc jsem si zhubla 2 kg i když jsem to vyloženě nepotřebovala.
  Jedna porce Vás v plné ceně vyjde na 24,- (ne 50,- jako se tady píše).
  Vše je na přírodní bázi, takže když si ráno rozdrobím kupovaný multivitamin, nevím, co v tom je všechno za chemii.
  Samozřejmě k hubnutí patří i cvičení. To že se bude válet člověk doma na posteli, pít koktejly a bude si myslet, že takhle zhubne..??
  Pak na toto konto právě vznikají takovéto recenze.
  Při hubnutí nesmí mít člověk hlad.
  Je důležité jíst pravidelně.
  Doporučení, že se má pít víc, než jsme bohužel lidi zvyklí pít, je z toho důvodu, aby tělo nemělo potřebu v sobě zadžovat vodu(dělat si zásoby), stačí vypít 3 litry denně, což je úplně normální a určitě to není na zničení ledvin. Spousta klientů Vám na Dni otevřených dveří řekne, jak jim Zdravé jídlo pomohlo.
  A spousta lidí si tímto způsobem hodně zlepšilo životní styl.
  Od společnosti máme placené luxusní dovolené, každou chvilku jsme obdarováni nějakými dárky, nedavno pro všechny distributory pronajala celý hrab Bouzov i z dřívější obsluhou.
  Kdo nepřijde na Den otevřených dveří a nebo si to nezkusí na vlastní kůži, tak nemůže přece soudit to, o čem nic neví.
  Ano, existují i tací lidé, kterým tato práce nesedne, ale to je vše o povaze.
  Dnes je vývoj systému mnohem dále než před několika lety a vše jde mnohem snadněji.

  • Ano…mate pravdu jde skutecne o zmenu zivot.stylu…kamaradka leta drzela x diet az jednoho dne ji preplo zacla navstevovat zdrav.vyzivu,kupovat bio produkty,oblibila si sepii a med a k tomu trochu pohybu a ma energii a je stihla..oproti tomu ja shodila par kg s herbalifem za cenu letenku,abych dosla ke stejnemu jidelnicku,ke kterymu si dosla moje kamaradka…

  • …..musíte tedy vědět,že koktejl Herbalife obsahuje aspartam,který se používá do čistících prostředků ! Fuj :-(

   • Nevim kde jste to vycetla,ja at koukam jak koukam na slozeni koktejlu herbalife tak zadny aspartam nevidim, nejspis prave proto je dulezite od koho si herbalife kupujete ,pokud od distributora tak jsou to kvalitni doplnky,pokud na internetu nebo od nakeho prekupnika,pak v tom bude i aspartam a kdo vi co vsechno za coz nenese nikdo garanci a muze to byt zivotu nebezpecno

  • Já produkty od Herbalifu používám a jsem nadšená. Nechápu proč sem všichni píšete tak negativní informace a ještě je půlka z toho lež. Kdo si koupí HBL od distriburů a ne žádný padělky, tak musí být spokojen. Kromě shozených kil jsem se krásně proštíhlila v pase a mám energie na rozdávání. Opravdu všem doporučuju, jsem ráda, že jsem Herbalife zkusila.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo