Hylak forte recenze

3

Přípravek Hylak Forte je velmi oblíbený a užívá se při potížích s nadýmáním, při průjmu nebo zácpě, při poruchách trávení a při trávicích obtížích u dospělých i dětí včetně kojenců. Hylak Forte je takzvané eubiotikum, sloužící k obnově střevní rovnováhy. V našem těle podporuje růst prospěšných bakterií přirozenou cestou, upravuje pH a tím zajistí normální činnost trávicího ústrojí. Potíže s trávením způsobuje mnoho vnějších vlivů.

Nejčastější potíže

K těm obvyklým patří užívání antibiotik, léčba ozářením, ale i nezvyklá strava na dovolené spojená i se změnou podnebí při cestování, nevhodná strava ve formě fast foodu, tučných jídel a pochutin, ale i infekce, které velkou měrou narušují mikrobiální rovnováhu ve střevě. Následně způsobují průjem nebo zácpu, nadýmání, křeče, nevolnosti a pocity plnosti. Přípravek je vhodný pro dospělé, těhotné i kojící ženy, i pro děti včetně kojenců. Užití tohoto přípravku je snadné.

Jak se přípravek Hylak Forte užívá

Dospělí v prvních dnech užívají 2 ml přípravku 3x denně. Kojencům a dětem se podává 3x denně 1 ml. Po zlepšení obtíží lze dávku postupně snížit až na polovinu. Bez porady s lékařem lze tento volně prodejný přípravek užívat nejdéle 7 dní. Přípravek se užívá vždy před jídlem nebo během něj a zapíjí se velkým množstvím tekutiny, jako vodou, čajem, pomerančovým či jablečným džusem, nikdy ne mlékem. Nemá se míchat s mléčnými produkty, aby nedošlo k jejich vysrážení. Kojencům, jejichž výhradní stravou je mléko, je třeba podávat Hylak forte mezi kojením či krmením. Přípravek lze dětem smíchat s trochou vody či čaje. Lék se musí za 6 týdnů po otevření spotřebovat nebo vyhodit.

Jak přípravek Hylak Forte funguje

Určité bakterie osidlují převážně oblast tlustého střeva. Dokončují proces trávení, současně brání množení choroboplodných zárodků a produkují vitaminy B i K. Neužívejte Hylak forte, pokud jste přecitlivělí na léčivé látky přípravku či složku přípravku, včetně laktózy. Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Hylak forte je třeba, jestliže se u vás objeví závažné příznaky, jako akutní průjem s vysokou horečkou, krev ve stolici, či průjem přetrvávající déle jak 3 dny. V těchto případech navštivte lékaře. Při průjmu je velmi důležité doplňování tekutin. Přípravek Hylak forte neovlivňuje ani řízení dopravních prostředků a obsluhu strojů.

břicho

Složení Hylak Forte

Přípravek je tvořen téměř ze 100 % metabolickými produkty z pečlivě vybraných a střevům prospěšných bakterií. Jde tedy o takzvaný bezzárodkový koncentrát bakteriálních a metabolických produktů. Konkrétně obsahuje tyto bakteriální kmeny s příslušným zastoupením:

  • Lactobacilli helvetici 50 %
  • Escherichiae coli 25 %
  • Enterococci faecalis 12,5 %
  • Lactobacilli acidophili 12,5 %

Recenze a zkušenosti uživatelů

Přípravek Hylak Forte zabírá na dlouhodobé i krátkodobé zažívacími problémy nejrůznějšího druhu, jako jsou bolesti břicha, zácpa a průjem. Velmi dobře zabírá po prodělané léčbě antibiotiky, při střevních chřipkách a na úpravu pravidelného vyprazdňování. Mnoho lidí si jej bere na dovolenou. Uživatelé jeho užívání doporučují. Někomu vadí jeho chuť a kyselost, proto si jej ředí ve vodě, čaji či džusu. To je také častý problém u dětí. Často je doporučován maminkami pro podávání kojencům. Mnoho uživatelů také tvrdí, že při úpravě trávení se posílil i jejich imunitní systém a jsou mnohem méně nemocní, než dříve. Dokonce se s podáním přípravku a upravení trávení mírní i ekzémy. Někdy méně zabírá na nadýmání, ale zde se to u jednotlivých uživatelů hodně liší. Uživatelé si chválí, že jde o přírodní produkt a nemusí se obávat nějakého druhu chemie v obsahu přípravku. Přírodní koncentrát bakteriálních metabolitů je vhodnou volbou.

Hylak forte recenze
3.2 (63.16%) 19 hlasů
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo