Hylak forte recenze

0

Přípravek Hylak Forte je velmi oblíbený a užívá se při potížích s nadýmáním, při průjmu nebo zácpě, při poruchách trávení a při trávicích obtížích u dospělých i dětí včetně kojenců. Hylak Forte je takzvané eubiotikum, sloužící k obnově střevní rovnováhy. V našem těle podporuje růst prospěšných bakterií přirozenou cestou, upravuje pH a tím zajistí normální činnost trávicího ústrojí. Potíže s trávením způsobuje mnoho vnějších vlivů.

Nejčastější potíže

K těm obvyklým patří užívání antibiotik, léčba ozářením, ale i nezvyklá strava na dovolené spojená i se změnou podnebí při cestování, nevhodná strava ve formě fast foodu, tučných jídel a pochutin, ale i infekce, které velkou měrou narušují mikrobiální rovnováhu ve střevě. Následně způsobují průjem nebo zácpu, nadýmání, křeče, nevolnosti a pocity plnosti. Přípravek je vhodný pro dospělé, těhotné i kojící ženy, i pro děti včetně kojenců. Užití tohoto přípravku je snadné.

Jak se přípravek Hylak Forte užívá

Dospělí v prvních dnech užívají 2 ml přípravku 3x denně. Kojencům a dětem se podává 3x denně 1 ml. Po zlepšení obtíží lze dávku postupně snížit až na polovinu. Bez porady s lékařem lze tento volně prodejný přípravek užívat nejdéle 7 dní. Přípravek se užívá vždy před jídlem nebo během něj a zapíjí se velkým množstvím tekutiny, jako vodou, čajem, pomerančovým či jablečným džusem, nikdy ne mlékem. Nemá se míchat s mléčnými produkty, aby nedošlo k jejich vysrážení. Kojencům, jejichž výhradní stravou je mléko, je třeba podávat Hylak forte mezi kojením či krmením. Přípravek lze dětem smíchat s trochou vody či čaje. Lék se musí za 6 týdnů po otevření spotřebovat nebo vyhodit.

Jak přípravek Hylak Forte funguje

Určité bakterie osidlují převážně oblast tlustého střeva. Dokončují proces trávení, současně brání množení choroboplodných zárodků a produkují vitaminy B i K. Neužívejte Hylak forte, pokud jste přecitlivělí na léčivé látky přípravku či složku přípravku, včetně laktózy. Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Hylak forte je třeba, jestliže se u vás objeví závažné příznaky, jako akutní průjem s vysokou horečkou, krev ve stolici, či průjem přetrvávající déle jak 3 dny. V těchto případech navštivte lékaře. Při průjmu je velmi důležité doplňování tekutin. Přípravek Hylak forte neovlivňuje ani řízení dopravních prostředků a obsluhu strojů.

Nepřehlédněte:  Liverax na játra

břicho

Složení Hylak Forte

Přípravek je tvořen téměř ze 100 % metabolickými produkty z pečlivě vybraných a střevům prospěšných bakterií. Jde tedy o takzvaný bezzárodkový koncentrát bakteriálních a metabolických produktů. Konkrétně obsahuje tyto bakteriální kmeny s příslušným zastoupením:

  • Lactobacilli helvetici 50 %
  • Escherichiae coli 25 %
  • Enterococci faecalis 12,5 %
  • Lactobacilli acidophili 12,5 %

Recenze a zkušenosti uživatelů

Přípravek Hylak Forte zabírá na dlouhodobé i krátkodobé zažívacími problémy nejrůznějšího druhu, jako jsou bolesti břicha, zácpa a průjem. Velmi dobře zabírá po prodělané léčbě antibiotiky, při střevních chřipkách a na úpravu pravidelného vyprazdňování. Mnoho lidí si jej bere na dovolenou. Uživatelé jeho užívání doporučují. Někomu vadí jeho chuť a kyselost, proto si jej ředí ve vodě, čaji či džusu. To je také častý problém u dětí. Často je doporučován maminkami pro podávání kojencům. Mnoho uživatelů také tvrdí, že při úpravě trávení se posílil i jejich imunitní systém a jsou mnohem méně nemocní, než dříve. Dokonce se s podáním přípravku a upravení trávení mírní i ekzémy. Někdy méně zabírá na nadýmání, ale zde se to u jednotlivých uživatelů hodně liší. Uživatelé si chválí, že jde o přírodní produkt a nemusí se obávat nějakého druhu chemie v obsahu přípravku. Přírodní koncentrát bakteriálních metabolitů je vhodnou volbou.

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo