Recenze na Inter Clinic

0
Aktualizováno

Inter Clinic recenze Mezi jednu z nejstarších soukromých estetických klinik v České republice patří Inter Clinic v pražském Radotíně na Výšince. Už od roku 1993 poskytuje své služby zejména klientům, kteří mají problém s nedostatkem vlasů.

Od roku 1998 je pak v nabídce kompletní škála chirurgických zákroků v oblasti estetické medicíny. Novinkou v nabídce je pak chirurgie ruky, která se zaměřuje především na problémy s karpálním tunelem.

Léčba androgenní alopecie především

Jak už jsme zmínili, hlavní specializací této kliniky jsou vlasové operace. Inter Clinic je zaměřena na transplantaci vlasů pomocí vlastních vlasových štěpů a na svoje zákroky poskytuje doživotní záruku.

Specialisté z této kliniky mají za sebou už kolem čtyř tisíc úspěšných operací.

Další oblíbenou praktikou, která rozhodně nesmí chybět, je plastika prsou. Místní odborníci si dokážou poradit téměř se všemi požadavky, nejen se zvětšením, ale také zmenšením prsou. Je možné provést také prsní modelaci, která navrátí prsům jejich přirozený tvar.

Nepřehlédněte:  Panacea Hair clinic - vlasová klinika Praha [recenze]

Plastická chirurgie Inter Clinic zkrášluje i pomáhá

inter-clinic-diskuze Boj proti tělesnému tuku samozřejmě nesmí chybět ani na InterClinic. Proto je v nabídce také liposukce, a to jak klasická, tak i modernější tumescentní liposukce.

V nabídce je ale i mnoho dalších metod klasické plastické chirurgie, proto si zde můžete nechat upravit oční víčka, rty, odstáté uši a mnoho dalších problémů.

Problémem ale není ani vyhlazení vrásek či facelifting neboli omlazení.

Další specialitou, která je na klinice dostupná od roku 2013, je plastika ruky. Ta se zaměřuje na odstranění problému s karpálním tunelem, ale i s dalšími potížemi, které souvisí se šlachami a svaly na ruce.

Jedná se o soukromou kliniku, takže veškeré prováděné zákroky jsou placené. Nicméně, InterClinic nabízí možnost platby ve splátkách, a to buď s tříměsíční splatností bez navýšení, nebo se šestiměsíční splatností a drobným navýšením.

Máte zkušenosti s operacemi či zákroky v plastické chirurgii Inter Clinic? Přidejte vaše recenze, zkušenosti, hodnocení a reference dolů do diskuze, pomůže tím ostatním. Děkujeme :)

Recenze na Inter Clinic
1.3 (25.71%) 7 hlasů

5 Comments
 1. Úplně špatně provedená operace víček, zůstala mi veliká jizva na pravém oku, kterou si nechávám opravit na jiné klinice, protože se mnou na IC nechtějí bavit a ani vrátit peníze. Opravdu nedoporučuji

 2. Rozhodně nedoporučuji. Chování personálu sice slušné, ale výsledek transplantace vlasů naprosto katastrofální. Opravdu hnus. Výsledek je horší, než původní vzhled. Pokud nechcete litovat, tak sem opravdu nechoďte.

 3. Strašný přístup kliniky i lékaře pana Kulhánka. 2 roky problémy s prsem , záněty , serom , sisaty tvar, zarudle a nakonec díra v prsu , opět zánět a kouká z toho implantát , po výměně za další implantát který jsem musela opět platit opět to samé , nejsou schopni mi pomoci , chtějí to vyndat , ale za 80 tisíc nechci přijít o silikony a mít zjizvene ošklivě prsa a jim to má projít ?

 4. nechala jsem se zde operovat prsa id paní doktorka na L, prsa jsou horší než před operací, nejsou asymetricka, povysla pořád, přístup k reklamaci v rozporů se zákonem,operace trvala místo 1 h 4 hodiny, důvod mi nikdo nechce sdělit, výsledek, hrozný jizvy a bolestí při zvedání předmětů, nedoporučuji tuhle kliniku pokud nechcete být později nespokojení s výsledkem

 5. Odpovědět
  Gemelová Marcela před 2019/04/03

  Před týdnem jsem podstoupila plastickou operaci prsou a chtěla bych touto cestou poděkovat všem ,kteří maji zásluhu na tom ,ze jsem byla velmi mile překvapena přístupem a péčí jak před operací tak i po operaci,zejména pan doktor Igor Slaninka,který si získal mou důvěru již od první konzultace a rozhodne ničeho nelituji a všem doporučuji jak kliniku tak pana doktora.Ještě jednou vám všem moc děkuji a oceňuji výsledek plastické operace za velmi zdarilý a je k mé velké spokojenosti.Velmi vám všem moc děkuji ještě jednou a přejí spoustu úspěšných operací do budoucna a hodně spokojenych klientů

  Zanechte své hodnocení nebo dotaz

  Register New Account
  Obnovit heslo