Audiron kapky

0

Audiron kapky

Univerzální lék, který si můžete dopřát i bez receptu. Funguje prakticky u všech uživatelů, jeho hodnocení na internetových serverech stabilně neklesá pod hranici devadesáti procent.

Jedná se o extrakt známých bylin, které zaberou prakticky okamžitě na celou řadu problémů. Račte se seznámit, je tu Audiron!

Jablečný ocet přeci vůbec nic nezkazí, nebo snad ano?

Jednou ze základních složek Audironu je jablečný ocet. Tedy nepříliš chutný nápoj, který ale pomáhá při pravidelném užívání významně pročistit tělo a podílí se i na zrychlení metabolismu tuků.

Třicet mililitrů roztoku účinných látek vyjde na zhruba tři stovky, cena se liší v závislosti na lékárně, kde si tento přírodní lék vyzvednete.

Kapky do ucha – dávkování a užívání

A proti čemu vlastně pomáhá? Pojďme si to ve stručnosti nastínit, předem však upozorňujeme, že je toho docela dost…

Při zánětu středouší se dá například aplikovat přímo do ucha, stačí pár kapek nanesených na tampon z buničiny.

Používá se ale k výplachům i při bolestech zubů a krku, stejně jako během prudšího krvácení dásní, kdy se nanáší na postižená místa opatrně vatovou štětičkou.

Pomůže i při hemoroidech, drobných popáleninách nebo také tehdy, když vás v létě bodne všudypřítomná vosa.

Podpoří růst vlasů a kvalitu nehtů, pročistí střeva a usnadní rekonvalescenci po operacích nebo zánětech, speciálně je určen i na poruchy sluchu nebo opary.

Ptáte se na složení? Kromě jablečného octa tu najdete ještě například výtažek z kakostu smrdutého, který má dobrý vliv i na potenci.

Kde koupit Audiron?

Jitrocel kopinatý snad netřeba představovat, kromě pozitivního účinku na klouby podporuje i dobré zdraví vnitřních orgánů.

Kostival lékařský a jírovec maďal (tedy „náš“ kaštan) jsou také rostlinami, na které nedá mnoho léčitelů vůbec dopustit. Bonusem navíc je tu proslulý myrhový olej, používaný už v dobách dávné Antiky.

Nepřehlédněte:  Activlan na lepší sluch

Vaše zkušenosti a diskuze

Hanka

Ahoj. Používám na doporučení homeopatky. Malý měl zánět 3× za sebou. Pak jsme kapali audiron 1 kapku denně do každého ucha asi dva měsíce (prostě do kontroly u homeo) a teď nasazuju vždy při prvním náznaku rýmy. Je to půl roku od zánětů a zatím (musím zaklepat) i přes rýmy další zánět nebyl. Jinak malému je 18m.

Jana

Taky moc doporučuji, miminu jsem zatím nedávala – jen při rýmě jsem mazala pod nos, ale nejstaršímu jsme díky Audironu nejmíň 3x předešli zánětu ucha. Myslím, že bych to kápla i miminu, kdyby bylo třeba. 

Pavel

Taky moc doporučuji, miminu jsem zatím nedávala – jen při rýmě jsem mazala pod nos, ale nejstaršímu jsme díky Audironu nejmíň 3x předešli zánětu ucha. Myslím, že bych to kápla i miminu, kdyby bylo třeba. 

Pokud máte s kapkami Audiron zkušenosti, přidejte je do naší diskuze

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo