Keto Actives [recenze]: Zhubnutí, nebo podvod?

0

Fast Burn Active, Fast Burn Extreme, Piperinox nebo třeba Keto Actives. To jsou názvy, které v nás vzbuzují zvědavost, ale i lehkou nedůvěru. Když se dnes zaměříme na Keto Actives, opravdu jde o doplněk stravy, který by vám mohl pomoci s hubnutím?

Nejen na začátku každého kalendářního roku si dá mnoho lidí za cíl něco málo zhubnout. Jelikož jde o proces, který trvá delší dobu a pro dosažení výsledků musíte vynaložit opravdu velké úsilí, je pochopitelné, že se mnozí snaží najít nějakou zkratku, která by jim to mohla trochu usnadnit.

V poslední době jsou velmi populární spalovače tuků, blokátory sacharidů a další všemožné vychytávky, jejichž cílem je menší ukládání tuku a podpora hubnutí. Jenže, zatímco některé produkty už známe a víme, že za nimi stojí důvěryhodné značky, u dalších tuhle jistotu nemáme. Jejich objednávka je tedy trochu sázkou do loterie. (Všichni tak nějak víme, že právě tato kategorie výrobků přitahuje nejrůznější vykuky, kteří to s vámi nemyslí ani trochu dobře.) Lehká nedůvěra je tedy v mnoha případech namístě.

Dnes se podíváme na to, co přesně můžete očekávat od doplňku stravy Keto Actives.

Co je Keto Actives?

Keto Actives je doplněk stravy na podporu hubnutí, který v očích mnohých vypadá podezřele už na první pohled. Hned na úvodní stránce dočteme informace o tom, že jde o nejlepší doplněk stravy pro regulaci tělesné hmotnosti.

Moc tomu nepomáhá ani to, že stejně jako na jiných webech zvyšuje důvěryhodnost výrobku dietoložka Anna Zajdelová, kterou jsme se pokusili (neúspěšně) najít. Nemusí to sice automaticky nic znamenat, ale je to podezřelé. Hned vedle doporučení je fotografie mladé ženy, která drží doplněk stravy Keto Actives v ruce. Nevíme, zda to má být paní Anna (našlo nám to sice shodné jméno na sociálních sítích, ale nalezená osoba vypadá úplně jinak a je v úplně jiném věku), nebo ilustrační fotografie. (Dokonce ani vyhledávač fotek nám v tomhle nedokáže pomoci.) Je to tedy minimálně zvláštní.

Naše pátrání nás ale zavede na Amazon, kde se doplněk stravy Keto Actives prodává, takže s největší pravděpodobností opravdu existuje. (Když se však ponoříme do uživatelských hodnocení, čeká na nás učiněná záplava osamocených hvězdiček a stížností, že to nefunguje, nebo je to podle nakupujících rovnou podvod.)

Složení

Když se podíváme na složení, vidíme v něm kofein, extrakt z pepře, hořký pomeranč a další látky, které se obvykle spojují s redukcí hmotnosti. Čistě teoreticky by to tedy nejspíš mohlo nějak fungovat.

Zkušenosti zákazníků a zákaznic

Snažili jsme se najít nějaká česká uživatelská hodnocení a diskuze, ale bohužel se nám nepodařilo najít žádné relevantní vyjádření, jestli si tento doplněk stravy (reálně) někdo koupil. Kvůli tomu ani nemůžeme vyhodnotit, jestli se jedná o podvod, kdy vám po zaplacení zboží vůbec nepřijde.

Na druhou stranu, na Amazonu (na který přikládáme odkaz do zdrojů tohoto článku) je recenzí uživatelů poměrně dost. Můžeme se od něj tedy zkusit nějak odpíchnout.

Na Amazonu kupující nejčastěji uvádějí, že Keto Actives:

  • Vůbec nefunguje
  • Působí už podle balení podezřele
  • Rozhodně nedoporučí svým blízkým, protože vůbec nic nedělá
  • Měl na balení, které jim přišlo domů, úplně jiné ingredience, než které byly uvedené na webu (například zelený čaj a jablečný ocet)

Pokud tedy budeme předpokládat, že za českou verzí webových stránek stojí stejný výrobce (což by mělo odpovídat), který doplněk stravy Keto Actives prodává i přes Amazon, z našeho úhlu pohledu nejde o úplně nejlepší reference a určitě bychom si pro podporu redukce hmotnosti vybrali nějaký důvěryhodnější (a hlavně levnější) výrobek, jehož složení a funkčnost si můžete mnohem lépe ověřit, například i z dostupných (česky psaných) diskuzí a recenzí.

Co z toho plyne?

Především to, že pokud se jedná o pochybně vypadající web, který se prezentuje dietoložkou, kterou nemůžeme dohledat, a který má na zahraničních prodejních kanálech řadu negativních recenzí, pravděpodobně nemá význam pokoušet štěstí a objednávat si ho domů. V opačném případě vám buď přijde něco úplně jiného, nepřijde to vůbec nebo to prostě a jednoduše nebude vůbec fungovat. Vybírejte moudře.

Máte s doplňkem stravy Keto Actives nějakou osobní zkušenost, nebo si nezískal vaši důvěru?

Zdroje informací

https://www.amazon.co.uk/KETO-ACTIVES-Premium-Supplement-Ingredients/product-reviews/B084P3CS9X/ref=cm_cr_dp_d_show_all_btm?ie=UTF8&reviewerType=all_reviews – Keto Actives Premium – uživatelské recenze (anglicky)

Keto Actives [recenze]: Zhubnutí, nebo podvod?
5 (100%) 1 hlasů
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo