Klinika Gemini recenze

-1
Aktualizováno

klinika-gemini-recenze Oční klinika Gemini má u nás už dlouholetou tradici. Rozsáhlá síť provozoven, možnost operačního zákroku prakticky v každém krajském městě.

Život bez čoček a brýlí je možný, laser si dnes poradí s mnoha očními vadami, jako je například krátkozrakost nebo tzv. vetchozrakost (potřeba používat brýle při čtení).

Samozřejmostí je i operace šedého zákalu, stejně jako další zákroky – operace očních víček nebo prodloužení řas.

Oční kliniku Gemini navštěvují mimo jiné i cizinci

Není jistě bez zajímavosti, že právě na pobočky této oční kliniky dojíždějí za operacemi i cizinci. Rozhodně to nebude jen z důvodu příznivých cen, mezi klienty Gemini patří i známé osobnosti veřejného života jako Tomáš Baťa nebo Václav Klaus.

Zaručena je bezpečnost i rychlost, široké spektrum operací a také možnosti financování zákroku, což je možné řešit i skrze klasický spotřebitelský úvěr.

Kontakty na Gemini:

 • www.gemini.cz
 • info@gemini.cz
 • GEMINI oční klinika a.s.
  IČ: 26906295
  U Křížku 572, Průhonice 252 43

Například zlínská pobočka disponuje rozlohou přes pět tisíc metrů čtverečních, operuje se zde až na šesti pracovištích současně.

Pod taktovkou primáře Stodůlky jsou vybíráni špičkoví chirurgové, Gemini má za sebou dlouholetou tradici. Zlín, Praha, České Budějovice, Brno, Ostrava a Vyškov – skutečně široká síť poboček, že?

Klinika Gemini – ceník

Laserové refrakční operace vyjdou řádově na 10 až 20 tisíc korun podle náročnosti, na některé je poskytována i dlouholetá/doživotní záruka. Operovat je možné i šedý zákal, navíc operace Standard je hrazena plně pojišťovnou (za Gold nebo Premium je však třeba připlatit).

Nepřehlédněte:  Liposukce břicha - zkušenosti

Léčba sítnice, zelený zákal, operace horních i dolních víček, odstranění podkožního tuku, ale například i vyšetření žadatele o řidičský nebo zbrojní průkaz, možnosti jsou tu skutečně pestré.

Pokud se budeme ptát na recenze, těch najdeme na tuzemském internetu spíše poskrovnu, ale jsou prakticky vždy kladné. Klienti jsou tedy s úrovní poskytovaných služeb spokojeni.

Máte zkušenosti s klinikou Gemini? Přidejte vaše recenze dolů do diskuze

Klinika Gemini recenze
3.1 (61.25%) 16 hlasů

2 Comments
 1. V únoru loňského roku jsem podstoupil placenou operaci šedého zákalu. Od té doby mám oko trvale poškozeno, pocitově jako kdybych v něm měl zrnko písku, vidění přes mlhu.
  Ze strany Gemini trapná bagatelizace mého stavu.
  Psychická újma obtížně představitelná

 2. Po operaci v Gemini Zlín – výměna očních čoček, nejsem spokojen. Zjisti jsem, že na předoperačním vyšetření mě doktorka uvedla v omyl a nechal jsem si změnit typ čoček. Původně jsem byl objednán na trifokální čočky. Zeptal jsem se na možné efekty u nočního vidění a po ukázkách jsem změnil bohužel názor a nechal si dát čočky na střední a dlouhou vzdálenost. Bylo mi řečeno, že budu potřebovat brýle maximálně na čtení, ale počítač ne. Výsledek je ten, že nevidím pořádně na žádnou vzdálenost! Na poslední kontrole mi zase jiná doktora vysvětlila, že pokud budu vidět na dálku, tak na počítač ne a to ještě budu muset pravděpodobně podstoupit jeden laserový zásah. Takže jsem si nechal „zničit“ oči a brýle mě minimálně na blízko zůstanou. Budu celý zákrok reklamovat. Nedostatečně vysvětlí všechny možnosti!

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo