Koloidní minerály

0
Aktualizováno

Koloidní minerály jsou látkami, které napomáhají lepšímu zdraví našeho organismu. Jde v zásadě o selen, zinek, jód a mnohé další, o kterých se až tak moc nemluví, je ale potřeba je přijímat – v potravě nebo jinou formou, pokud nechceme riskovat závažné zdravotní problémy.

Co jsoui koloidní minerály?

Dnes však není problém pořídit si koloidní minerály v tekuté formě jako doplněk stravy, takže budete mít vše v jednom – a dlouhodobě při ruce.

Koloidní minerály jsou určeny pro lidi, kteří trpí plešatostí (či obecně problémy s vlasovou pokožkou, šedinami a tak podobně), výpadky paměti nebo nejrůznějšími formami deprese.

Pomoci by tato tinktura měla i lidem, které trápí křeče v nohou a v oblasti beder. Dámy jistě potěší i fakt, že koloidní minerály pomohou vyhlazovat vrásky a dokonce i předcházet jejich případnému vzniku.

koloidni-mineralyPodle výrobce postačí pět mililitrů za den, lahvička volně prodejné tinktury by tak měla vystačit až na půl druhého měsíce. Za takovou dobu by se zdravotní problémy měly podstatně zlepšit.

Měď, chrom, selen, bór či jód totiž potřebuje v jistém množství každý organismus a při dlouhodobém nedostatku vznikají právě výše popsané problémy.

Koloidní minerály pomohou i na potíže s parodontózou a dalšími nepříjemnými onemocněními dásní,

mají podle výrobců tinktury vyřešit i problémy s trávením a hormonálními změnami v období menopauzy. Pomoci mají i diabetikům, lidem, kteří trpí záněty kloubů či svalovou ochablostí. Výhod je poměrně mnoho, ale důležitý je i názor Vašeho ošetřujícího lékaře, takže si položme zásadní otázku. Co že říká na koloidní minerály názor lékaře?

“Základní nebezpečí teorií Dr. Wallacha není, že s koloidními minerály se bude škodit lidem, nebo dokonce, že mnoho lidí bude utrácet své peníze zay výrobky, které nepotřebují. Mnoho z jeho tvrzení nejsou podloženy s vědeckými kontrolními studiemií, ale jsou neoficiální nebo fiktivní.”

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

      Zanechte své hodnocení nebo dotaz

      Register New Account
      Obnovit heslo