Kosmetika CeraVe – Zklame, nebo nezklame? [recenze]

-1

O CeraVe slyšel v poslední době skoro každý. Jde totiž o ikonické krémy a další kosmetické přípravky, které si díky svým výkonům a ceně zasloužily přízeň milionů lidí po celém světě. Proto si dnes o CeraVe něco povíme i my.

Péče o pokožku je velice důležitá. Nejen, že se musí poprat s přirozeným stárnutím, ale také nás musí chránit před negativními vlivy okolního prostředí. Kosmetika CeraVe na to myslí. Slovo Cera na začátku názvu totiž odkazuje na ceramidy, které jsou důležitou součástí přirozené kožní bariéry. V podstatě jde o lipidové molekuly, které jsou klíčové pro obnovu a hydrataci. (Pokud chybí, vede to ke svědění, podráždění a suchosti.)

Dnes se podíváme na naprostý základ, kterým je (nejen) CeraVe hydratační krém. Proč by vám neměl některý z těchto výrobků chybět?

CeraVe hydratační krém

CeraVe

Hydratační krém od CeraVe je mezi lidmi opravdu hodně oblíbený. Jeho primárním úkolem je hydratace a obnova velmi suché pokožky. Dá se navíc použít jak na obličej, tak na pokožku celého těla. Lze tedy říct, že má univerzální použití. (Což mnohdy vyhovuje i mužům.) 

Aby byla zachována co nejlepší snášenlivost, CeraVe hydratační krém nemá žádnou parfemaci, která by mohla být pro někoho rušivá, nebo dokonce dráždivá. Také neucpává póry a mohou ho používat i děti.

Výhodou tohoto krému je to, že se dá sehnat jak po internetu, tak v každé lepší lékárně.

CeraVe obnovující krém na ruce

V posledních měsících si musíme hodně umývat ruce. A když není po ruce voda, často používáme dezinfekční gely v obchodech. Problém je ale v tom, že časté mytí s dezinfekcí může způsobovat vysušování. Proto je důležité mít po ruce i dobrý krém, který dá vaše ruce zase zpátky do formy.

CeraVe obnovující krém na ruce obsahuje tři typy ceramidů, které jsou ještě doplněny o kyselinu hyaluronovou. Taktéž neobsahuje parfemaci a je dokonce voděodolný. To znamená, že na rukou dokáže zůstat opravdu dlouhou dobu. Taktéž se dá sehnat v drogerii, po internetu či v lékárně.

CeraVe hydratační čisticí mýdlo v kostce

CeraVe

Mýdlo v kostce neupadlo v zapomnění. Minimálně ne ve světě CeraVe. Tato kostka plná hydratace vám nabídne kvalitní ošetření normální až suché pokožky celého těla. Opět obsahuje tři typy ceramidů. Technologie MVE navíc zajišťuje postupné uvolňování aktivních látek, které pokožce dodávají celodenní péči. 

Co o CeraVe říkají zákazníci?

Osobní zkušenost je mnohem lepší, než dlouhé kroužení okolo horké kaše. Proto to nebudeme zdržovat a jdeme rovnou k věci.

Lidé, kteří kosmetiku CeraVe zkusili o ní říkají, že:

  • Dělá to, co slibuje
  • Je univerzální
  • Se krémy rychle vstřebávají a nezanechávají pocit mastnoty
  • Čistící přípravky nevysušují kůži
  • Sedí prakticky každému
  • Nedráždí
  • Se dá s CeraVe dobře odlíčit

A to je jen střípek pozitiv, která se dají po celém internetu najít. V podstatě jsme nenarazili na žádné opravdu negativní hodnocení. A to je co říct. Z toho důvodu vám CeraVe určitě doporučujeme vyzkoušet.

Máte s kosmetikou CeraVe nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi za její sdílení.

Nepřehlédněte:  Europarfémy – naše recenze a zkušenosti
VAŠE HODNOCENÍ
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo