Kotvičník stimuluje i pomáhá

0

Kotvičník je pro své účinky označován jako zelená viagra. Pokud patříte mezi muže potýkající se se sexuální nechutí nebo lehkými potížemi v této sféře, možná už vám ho někdo doporučil.

Jistě je na místě být trochu skeptický ke všem zázračným rostlinám, na druhou stranu tinktura či odvar nejsou tak drahé, tak proč je nevyzkoušet?

Podívejme se společně na to, co kotvičník dokáže a jaké s ním mají lidé zkušenosti.

Pomáhá mužům i ženám

Kotvičník zemní je doporučován především mužům. Ze zkušeností a recenzí vyplývá, že má blahodárný vliv na jejich sexuální apetit. Stejně dobře však působí i na ženy.

Někteří partneři kotvičníkem dokonce podpořili svoji plodnost, jeho užívání mělo vliv na rychlejší početí.

Vědecky je prokázáno, že kotvičník zvyšuje hladinu testosteronu i estrogenu.

V některých případech tak má i pozitivní vliv na průběh klimakteria. Mužům pro změnu pomáhá v boji s prostatou. Kromě toho ještě ovlivňuje růst svalové hmoty.

Pracujete-li na své postavě či fyzičce, určitě vyzkoušejte doplněk stravy z kotvičníku.

Moje zkušenost s kotvičníkem

Nebudu se zde ohánět čísly a vědeckými důkazy, ačkoli tribulus byl pro své vlastnosti mnohokrát
testován na jednotlivcích i párech a výsledky byly velmi dobré.

Mě kotvičník přesvědčil o svých účincích v době, kdy jsem bojovala se zánětem močových cest. Neustále se mi potíže opakovaly, a to i po třetí dávce antibiotik.

Pila jsem brusinkové čaje, zkoušela i jiné směsi a různé doplňky. Úleva však přicházela jen na krátko. Na kotvičník jsem narazila u svého dědy, který si čajem naprosto uzdravil prostatu.

Nepřehlédněte:  Primulus recenze

Něco málo jsem si o kotvičníku načetla a rozhodla se ho zkusit. Protože moje potíže byly akutní, koupila jsem si kvalitní sušenou nať kotvičníku zemního a užívala ho pravidelně formou čaje.

Nepříjemných pocitů v močové trubici jsem se díky kotvičníku zbavila po týdnu. Vyléčení a úplné uzdravení se dostavilo zhruba do třech týdnů.

Za mě tedy kotvičník určitě ano, jen je dobré zvolit správné dávkování a vydržet.

1 Comment
  1. Pokud tento nápravný prostředek nepomůže, požádejte o půjčku ( http://www.rychlapujcka-is.cz/ ) a kupte další doplňky stravy.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Reset Password