Laserová liposukce Slimlipo recenze

2
Aktualizováno

Proč se zajímat o laserovou liposukci Slimlipo?

Lidská touha zhubnout má své kořeny už ve starověku, občas se ke ztrátě pár kil navíc používaly i hodně neortodoxní metody.

Naštěstí, lékařská věda pokročila a má účelnou variantu i pro ty, kteří nemohou zhubnout tradiční cestou, nemají dost odhodlání a pevné vůle, nebo se jim nedaří využít permanentku do fitness centra kvůli časové tísni v práci.

Nepřehlédněte:  Klinika Yes Visage [recenze]

Je jí laerová liposukce, metoda stará už několik desetiletí, která nicméně prošla zajímavým vývojem a původní operace na odstranění tukových buněk s dnešními možnosti nelze srovnávat. Důkazem toho je třeba laserová liposukce Slimlipo.

Bleskový efekt Slimlipo, který vydrží delší dobu

slimlipo-laserova-liposukce-recenze Ošetření laserem se provádí v estetické medicíně už poměrně dlouhou dobu. Korekce očních vad nebo drobné operace v oblasti obličeje, právě zde si laser poradí už doslova na jedničku.

Aby se laser používal i k liposukci, však je zatím spíše novinkou. Naštěstí hodně vítanou, jde o nejšetrnější možnou metodu (zásah do organismu je oproti jiným možnostem skutečně minimální), která vyžaduje jen krátkou rekonvalescenci.

Laserový paprsek vypne pleť a dá se využít snad u všech částí těla, liposukce se proto může týkat nejen podbradku, ale také vnitřní strany stehen nebo břicha.

Nepřehlédněte:  Slimfox Brno recenze

Slimlipo a výsledky

Po zákroku je třeba po dobu zhruba dvou až tří týdnů nosit elastický návlek, efekt lze vysledovat prakticky ihned po zákroku, ale retrakce tkání jako taková bude trvat ještě asi čtvrt roku.

Ačkoliv se dělá Slimlipo často jen v lokální anestezii, není důvod bát se bolesti. Stejně tak tento zákrok nezanechá na kůži žádné stopy, ba naopak, někdy se využívá i ke korekci jizev po náročnějších operacích, nevyjímaje klasickou liposukci, která se právě z tohoto hlediska moc nevydařila.

Slimlipo ceny

Ceník operace je různý, záleží, jak velká plocha bude ošetřována. Drobné úpravy a korekce jizev vyjde řádově na tisíce korun, naopak liposukce břicha a stehen je pak už otázkou několika desítek tisíc korun, ceny se liší od kliniky ke klinice, stačí se informovat.

Laserová liposukce Slimlipo recenze
2.3 (46.67%) 3 hlasů

2 Comments
  1. Já jsem zastánce toho, že když to jde tak by měl každý zhubnout přirozenou cestou, a ne si to takhle ulehčovat liposukcí.

  2. Dva roky zpátky jsem byla na liposukci. Ze začátku jsem měla otok a byla narvaná v tom kompresním prádle ale dalo se to přežít. Potom když jsem si ho sundala tak mi připadalo jako kdyby mi něco chybělo :D Liposukci mi dělal pan primář Molitor v yes visage který mě už na konzultaci uklidnil, že se zákrok provádí takovou malou kanylou. Brali mi asi 400ml tuku. A nemám po ni žádné jizvy, to si myslím, že je plus.

    Zanechte své hodnocení nebo dotaz

    Register New Account
    Obnovit heslo