Legíny Lelosi (recenze): Opravdu se vám budou dobře nosit?

0

Legíny už dávno nepatří jen do tělocvičny. Klidně se dají vzít třeba na rychlý nákup základních potravin do nedalekého obchodu, na venčení psa nebo pod delší svetr místo punčoch. Mezi značky, které dobývají český internet, patří hlavně Lelosi. Opravdu se ale jejich nákup vyplatí?

Člověk by řekl, že jsou legíny jako legíny. Ve skutečnosti to ale není až tak úplně pravda. V současné době se dají sehnat třeba sportovní legíny do posilovny nebo na běh, které mají nějaký zajímavý design. Hodně důležitá je i správná volba materiálu, ze kterého byly ušity. Pokud je totiž příliš průhledný, celé město si v průběhu odpoledne prohlédne, jaké na sobě máte zrovna kalhotky. (Samozřejmě, někdo se rád ukazuje a takové legíny si vybírá zcela záměrně. Pokud bychom ale mohli soudit, bude oproti zbytku populace spíše v menšině.)

Materiál legín však může být problematický i z jiného důvodu. Nemusí být například dostatečně elastický, takže stačí nabrat 1-2 kg a pak může být jejich nošení značně nepohodlné a tísnivé.

Vzhledem k tomu, že Lelosi patří k dražším značkám legín, které jsou v našich končinách k dostání, podíváme se, zda je jejich cena opodstatněná.

O legínách Lelosi

lelosi logo

I když máme Lelosi zafixované s prodejem legín, ve skutečnosti v nabídce této značky najdeme například i plavky, mikiny, trička a další druhy oblečení, které běžně nosíme na doma i na ven. Také má ale v nabídce zboží pro muže a děti.

Filozofie značky Lelosi spočívá v tom, že se chce materiálem a jeho vlastnostmi co nejvíce přiblížit pohodlí a volnosti. Velmi záležet si dává i na výběru materiálů, které by měly být co nejvíce odolné. Zároveň tato značka spolupracuje i s módními návrháři, takže si můžete vybrat oblečení, které bude co nejvíc odpovídat vašemu osobnímu stylu.

lelosi nabídka

Nabídka legín

Lelosi legíny se dají sehnat v mnoha různých variantách.

Patří k nim:

  • Dlouhé legíny
  • Capri legíny
  • Krátké legíny
  • Legíny se sukní

Legíny se vyznačují tím, že nejsou průhledné, jsou pohodlné na dotek a odolné. Materiál navíc odvádí vlhkost, takže ani během cvičení bychom se neměly při jejich nošení nepříjemně potit. Lelosi capri legíny je možné koupit i za poměrně výhodnou cenu. Například na přiloženém snímku obrazovky vidíme, že se jejich cena pohybuje od cca 325,- po 1 080,-. To jednoduše znamená, že si během nákupu vybere i ten, kdo má hlouběji do kapsy a legíny si jde koupit až ve chvíli, kdy nějaké opravdu nutně potřebuje.

Ve srovnání (třeba) s Pikaluna mají pak Lelosi mnohem širší nabídku zboží.

lelosi capri legíny

Kontakt

V případě, že byste potřebovali s nákupem nebo s doručenou objednávkou nějak pomoci, přímo v horním menu najdete telefonický i e-mailový kontakt. Také ale můžete vyplnit formulář.

lelosi kontakt

Reklamace a výměna zboží

Něco se vám nelíbilo? Pak v 30denní lhůtě můžete vyměnit zakoupené zboží za jiné. Počítejte ale s tím, že budete muset uhradit 180,- za poštovné (90,- za GLS a 90,- za nové poštovné). Tento poplatek zaplatíte při převzetí nového balíku s vyměněným zbožím. Jako kompenzaci za výměnu pak obdržíte dárkovou kartu v hodnotě 180,-, která je platná po dobu jednoho roku a lze ji uplatnit na další nákup.

U vratky produktu při úplném odstoupení pak stojí GLS opět 90,-, což se odečte od refundované částky. V případě, že vracíte zboží z důvodu poškození, vratka by měla být zdarma.

Jaké jsou zkušenosti?

Co se týče hodnocení a spokojenosti zákaznic, které na Lelosi nakupují vůbec nejčastěji, řada z nich byla se svým nákupem i přes trochu vyšší cenu zboží spokojená.

Často zmiňují, že:

  • Vše bylo v naprostém pořádku
  • Jim vyhovuje měkký materiál
  • Se jim líbí dobrá délka nohavic (to hodnotí kladně jak vysoké, tak menší ženy)
  • Jim vyhovuje, že legíny nejsou průhledné

lelosi zkušenosti

lelosi zkušenosti

lelosi zkušenosti

Spokojenost dokládají i uživatelské recenze na různých internetových fórech. Lelosi legíny tedy můžeme na jejich základě doporučit vyzkoušet.

VAŠE HODNOCENÍ
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo