Ling Fluent recenze

3

ling-fluent Zvládnou prakticky okamžitě cizí jazyk metodou, kterou údajně využilo úspěšně už desetitisíce Čechů? A že je to podvod? Samozřejmě, je.

Podobné reklamy jsou jasným klamáním spotřebitele, od učení se stylem, jaké bylo k vidění ve filmovém trháku Matrix, jsme určitě ještě hodně daleko. Lidské tělo je počítačem jen do jisté míry…

Falešný odborník, falešné studie, vše si lze snadno ověřit

Jazykovou školu prostě potřebujete, hodně pomůže i dlouhodobý pobyt v zemi, kde se danou řečí běžně mluví. Jakýsi Leo Anders nebo Oscar Larsson říkají, že tomu tak není.

A vlastně si to mohou dovolit, protože odborníci podobného jména a nadšení polygloti v jedné osobě vůbec neexistují, vyhledávače o jejich úspěších paradoxně mlčí.

ling-fluent-zkusenosti Obliba severských jmen u těchto podvodníků je patrná, dalším z řady skvělých jazykových znalců je také „jistý“ Harold Linberg.

Za necelou tisícovku najdete v zásilce soubor kartiček, které pomohou získat nanejvýš základy toho či onoho jazyka.

Naučit se, jak se řeknou ta či ona zvířátka nebo základní fráze, je však jen začátek.

A pokud nebude mít tento začátek pokračování, je metoda Ling Fluent prostě jen podvodnou záležitostí, která si nezasluhuje od nikoho z nás ani tu nejmenší pozornost.

Během dvou týdnů si jistě neosvojíte látku tak, jak by ji zvládl průměrný student za dobu jednoho roku. Psychologický efekt je jasný, výsledky se tu dostaví a podvodník bude mít své peníze v kapse.

Nezapomínejte, že reklamace je tu prakticky nemožná a zákony vás zrovna nepodrží. Je proto lepší se podobným problémům raději vyhnout a objednat se na speciální kurz, který můžete absolvovat i po internetu.

Nepřehlédněte:  Vasky: recenze

Přečtete si o podvodu Ling Fluent jinde:

A to ať už chcete mluvit anglicky, německy nebo italsky a rusky, taková věc v tomto směru vůbec nehraje roli.

Přidejte vaše zkušenosti, recenze a hodnocení na Ling Fluent nebo Ling Intelligence do diskuze

VAŠE HODNOCENÍ

10 Comments
 1. Vše mi funguje už léta a v pohodě.Teď mě to ale vypnuli.Už se mě to stalo jednou,ale stalo se,že to antivir vypnul.Celé jsem to obvolal a bylo to zase v pohodě.Musel jsem to v antiviru odbloknout

 2. Takže nevěříit a než si něco objednám navštívím v první řadě R E C E N Z E.
  Děkuji

 3. Zdravím všechny, je to jasný podvod, ani jsem jim nepotvrdila objednávku, nezvolila jsem ani Basic ani New , před tímto bodem jsem vytušila že to smrdí a našla si na netu recenze o podvodu….. , tak jsem ze stránky odešla a hle, ihned hovor z pevné linky 296180824 , předtím ještě 4 maily o mé objednávce????! a jejím odeslání ?!!!! a pak sms ve znění : Vaše objednávka s Ling Fluent Basic byla předána k realizaci. Pro získání priority odeslaní potvrďte nyní adresu dodání (zabere vám to ani né 15 sekund!): http://verifi24.com/Ah1oQa , přišla z čísla 9996237.
  Zavolala jsem tedy na tu otravnou pevnou linku a paní jsem pohrozila okamžitým nahlášením jejich podvodného jednání na policii , jakmile to neskončí tímto hovorem. Zároveň jsem jí upozornila, že pokud nebyla objednávka dokončena a neudělila jsem jim souhlas s použití mých soukromých údajů jako je telefon, email , adresa atp. tak porušují GDPR za což je mohu též nahlásit pokud mne okamžitě nevymažou ze systému.
  Překvapuje mne , že jsou zde tak staré reference, že je doposud nikdo nenahlásil ????

 4. je trochu smutné, že týmto problémom sa na slovensku venuje len hoax.sk a nikto iný. vďaka aspoň zaten hoax.sk a za to, že sami upozornujete na podvody tu na tomto mieste.

 5. Je to zvlastne ja som dostal sms, objednal som si a karticky mi normalne funguju.

 6. Ano, je to podvod, také jsem naletěla, pokud by měl někdo nějaký nápad, jak s nimi zatočit, ráda se přidám.Kartička nejde připojit. Mám fakt velkou zlost.

 7. Taky jsem naletěla – jsem blbec. Dejte si pozor. Za tisíce vám dojdou tvrdé destičky s vloženým dvojlistem, odkazem na neexistující stránky a nic víc… ach jo… Pokud by se podávala hromadná žaloba, ráda se připojím
  J.Juříčková – Tábor

 8. Celé je to jen velký podvod nenaleťte

 9. Tak jsem asi taky naletěl, peníze dostali a jejich odkaz na kurz , to jsou dvě stránky, které se nedají otevřít. Holt jsem vůl. Zajímalo by mě jestli se dají vyhledat a nějak s nimi zatočit….

 10. Ahoj chci se zeptat jak zrušit objednávku. Děkuji

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo