Ling Fluent recenze

0

ling-fluentZvládnou prakticky okamžitě cizí jazyk metodou, kterou údajně využilo úspěšně už desetitisíce Čechů? A že je to podvod? Samozřejmě, je.

Podobné reklamy jsou jasným klamáním spotřebitele, od učení se stylem, jaké bylo k vidění ve filmovém trháku Matrix, jsme určitě ještě hodně daleko. Lidské tělo je počítačem jen do jisté míry…

Falešný odborník, falešné studie, vše si lze snadno ověřit

Jazykovou školu prostě potřebujete, hodně pomůže i dlouhodobý pobyt v zemi, kde se danou řečí běžně mluví. Jakýsi Leo Anders nebo Oscar Larsson říkají, že tomu tak není.

A vlastně si to mohou dovolit, protože odborníci podobného jména a nadšení polygloti v jedné osobě vůbec neexistují, vyhledávače o jejich úspěších paradoxně mlčí.

ling-fluent-zkusenostiObliba severských jmen u těchto podvodníků je patrná, dalším z řady skvělých jazykových znalců je také „jistý“ Harold Linberg.

Za necelou tisícovku najdete v zásilce soubor kartiček, které pomohou získat nanejvýš základy toho či onoho jazyka.

Naučit se, jak se řeknou ta či ona zvířátka nebo základní fráze, je však jen začátek.

A pokud nebude mít tento začátek pokračování, je metoda Ling Fluent prostě jen podvodnou záležitostí, která si nezasluhuje od nikoho z nás ani tu nejmenší pozornost.

Během dvou týdnů si jistě neosvojíte látku tak, jak by ji zvládl průměrný student za dobu jednoho roku. Psychologický efekt je jasný, výsledky se tu dostaví a podvodník bude mít své peníze v kapse.

Nezapomínejte, že reklamace je tu prakticky nemožná a zákony vás zrovna nepodrží. Je proto lepší se podobným problémům raději vyhnout a objednat se na speciální kurz, který můžete absolvovat i po internetu.

Přečtete si o podvodu Ling Fluent jinde:

Nepřehlédněte:  Ford Kuga recenze

A to ať už chcete mluvit anglicky, německy nebo italsky a rusky, taková věc v tomto směru vůbec nehraje roli.

Přidejte vaše zkušenosti, recenze a hodnocení na Ling Fluent nebo Ling Intelligence do diskuze

VAŠE HODNOCENÍ

2 komentáře
  1. Odpovědět
    jaroslav Bräuer před 2019/07/25

    Tak jsem asi taky naletěl, peníze dostali a jejich odkaz na kurz , to jsou dvě stránky, které se nedají otevřít. Holt jsem vůl. Zajímalo by mě jestli se dají vyhledat a nějak s nimi zatočit….

  2. Ahoj chci se zeptat jak zrušit objednávku. Děkuji

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo