Liposukce břicha – zkušenosti

4

liposukce břicha recenze Zhubnout jako mávnutím kouzelného proutku, to je velký sen všech, kteří trpí dlouhá léta nadváhou či dokonce obezitou.

Liposukce břicha slibuje zdánlivě nemožné – odstranit tukové zásoby, střádané po celé věky a znovu zajistit plochost, která si v ničem nezadá s fotografiemi modelingových agentur.

Ovšem pozor – není liposukce jako liposukce, někomu je dokonce přímo zapovězená a jde o velký zásah do organismu, který je třeba si dvakrát rozmyslet.

Nebude možná lepší zhubnout vlastními silami? Pokud nezměníte alespoň částečně životní styl, můžete být do dvou let tam, kde jste byli před operací…

Liposukce s onemocněním jater není možná

Trpíte různými onemocněními jater nebo ledvin? V takovém případě o liposukci ani nepřemýšlejte. Při podobných zdravotních komplikacích by to nemuselo dopadnout vůbec dobře.

Shodit takzvané pivní břicho také není s liposukcí moc efektivní, vlastně je to přímo nemožné. Mužům se ukládá tuk mezi orgány, odsátí je tedy liposukce-bricha-zkusenosti zapovězeno –jinak by mohlo dojít k vážnému ohrožení života.

Člověk, který má výrazně více než sto kilo, také s liposukcí musí ještě počkat – a raději hubnout klasickou cestou.

Odsátí pěti nebo deseti kilogramů, což je maximum u dnešních zákroků, je jen pověstná kapka v moři. Lepší efekt přinese zmenšení žaludku.

Liposukci podstupují zejména ženy, poměr pacientů a pacientek je u plastických chirurgů jedna ku devíti. Doporučuje se zejména těm, kterým nebylo ještě třicet let. Liposukce je ovšem možná i u mužů, služby liposukce pro muže nejsou výjimkou.

Ceny za liposukce břicha:

U starších pak hrozí výraznější komplikace, modřiny a delší rekonvalescence. Důležitá je i pružnost kůže, pokud se zákrok udělá špatně – kůže bude výrazně nerovná.

Sečteno a podtrženo, odsátí tuku by mělo být při snaze zhubnout až poslední řešení – ale rozhodně je to jedna z možností, které lze zvažovat.

Jde o hodinovou operaci, která způsobí větší zásah do organismu. Důležité je ztracená kila znovu rychle nenabrat a změnit životní styl k lepšímu.

Video liposukce pro muže v Brandeis Clinic

Kde vám udělají liposukci břicha?

Pro přehled vám přinášíme seznam a tipy na kliniky, kde služby liposukce břicha nabízí.

Liposukce břicha v Praze

Liposukce břicha v Brně

Liposukce břicha v Ostravě

Liposukce břicha v Plzni

Liposukce břicha ve Zlíně

Máte zkušenosti s liposukcí břicha? Podělte se s námi o vaše hodnocení a recenze dolů do diskuze

Liposukce břicha – zkušenosti
3.5 (70.67%) 15 hlasů

9 Comments
  1. Byla jsem na břichu a taky stehnech. V obou případech je výsledek skvělý. Ze začátku jsem měla modřiny a taky jsem měla místa opuchlé, proto výsledek nebyl hnedka vidět, ale časem se to krásně usazovalo takže to bylo lepší a lepší. Jsem asi rok po zákroku v Yes Visage a zatím se nic nezměnilo. Určitě bych liposukci podstoupila znovu.

  2. Byla jsem na Platan klinice na liposukci tzv. ReLipodestruktion na boky a stehna, a za mě maximální spokojenost. Pomohlo mi to k lepšímu sebevědomí. Tato neinvazivní metoda mě docela mile překvapila.

  3. Byla jsem na liposukci na klinice Medikhaus v Brně. Za mě maximální spokojenost s přípravou i průběhem zákroku. Hojení sice delší (mám sklon k modřinám), ale efekt je. Jsem spokojená.

  4. Šárka,byla jsem na pražské klinice,vůbec nejsem spokojená jen jsem utratila spoustu peněz,není to tak jak píšou je to podvod na lidi,jednání hrozné,zmizely modřiny a žádný efekt,jo prý v tomto případě vrací peníze ani omylem podvodníci

  5. Taky bych chtěla jít na liposukci, ale je to pro mě moc drahá záležitost, takže se břicho snažím zhubnout přirozenou cestou. Snad se mi to povede.

  6. Já jsem si nechávala dělat liposukci břicha po porodu, protože mi to strašně zničilo postavu, v těhotenství jsem se vůbec nehlídala co jím a ani po porodu, a časem jsem na to doplatila, bříško jsem nemohla vůbec zhubnout a mělo takový divný tvar, ani ne kulatý, jako spíš takový rozpláclý a velký. Na zákroku jsem šla do Prahy na kliniku yes visage, bylo to tam sice trošku dražší, ale za tu kvalitu mi nevadilo si připlatit. Teď už si jen musím hlídat abych znovu nepřibrala a nebylo to celé zbytečné:)

  7. plastiku břicha doporučuji pouze těm kdo mají převislou kůži přes břicho,což nebyl můj případ -břicho nepovislé,bez strií ale vystouplé jako v 5měsíci těhotenství.Operace se povedla ale……co už vám není řečeno že efekt je krátkodobý což vím až po mé osobní zkučšenosti.Výsledek byl uspokojující cca necelý rok po zákroku Břicho opět začlo nabývat na objemu.Podotýkám že jsem nikdy nebyla plných tvarů, jen to břicho které vadí asi každé ženě.Po operaci jsem nepřbrala na váze s kterou nemám problémy a břicho se přesto boulí.Dnes vím že je to způsobeno fyziologickým procesem-kůže,svaly stárnou a vše se povoluje.Čili plastika může proběhnout úspěšně ale je tu ale…….navíc se poruší citlivost břicha a když se chcete poškrábat tak nevíte kde.Nepomůže ani cvičení….Takže když na plastiku tak jen opravdu s převislím břichem které hradí pojištovna.Jinak je to jen a jen byznys……a celkem je to drastický zásah do těla.

    • zaměnila jsem lipo s plastikou což jsou rozdílné zásahy.Já byla na plastice ale jak říkám-břicho mi neviselo pouze jsem chtěla mít ploché břicho což je nesmysl ale to vím až teď.Nepomůže ani v operovaná síťka na zpevnění.Na lipo to nebylo,nemám nadváhu tak by nebylo co odsávat,váhu mám stále stejnou před i po zákroku. Do roku bylo po efektu.Trvalý efekt to nepřinese je to jako s botoxem-stáří nezastavíš…

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo