M & M reality [recenze]

28

Chystáte se prodat či pronajmout svůj dům nebo byt? Anebo jste v opačné situaci a potřebujete nové bydlení?

V každém z případů se pravděpodobně budete zajímat o služby realitní společnosti, mezi něž patří právě například firma M & M reality.

Zkušenosti s realitkou M a M reality

Služby realitních společností, ať už jde o M & M reality (MMreality) či o podobnou realitku si určitě budete chtít předem prověřit a právě k tomu slouží tato hodnocení.

m-a-m-reality-recenze Na této stránce najdete jak osobní hodnocení, tak recenze a zkušenosti zákazníků, kteří mají s firmou M & M reality reality zkušenosti. Do naší diskuze můžete své hodnocení a recenze přidat i vy.

Díky tomu můžete pomoci ostatním potenciálním zákazníkům poradit, zde tahle realitka nabízí služby kvalitní anebo naopak nekvalitní.

Vaše recenze, hodnocení a reference na M a M reality

M & M reality [recenze]
3.7 (74.8%) 50 hlasů

40 Comments
 1. Pokud chcete při zprostředkování prodeje nemovitosti přijít o desetitisíce až statisíce korun, najměte si m + m reality holding.

 2. V Plzni jsme přes tuto realitku prodávali barák po rodičích, bylo to na okraji města a zajistili plynulý chod prodeje. Super komunikaci musím vypíchnout!

 3. Přes inzertní stránky této realitky jsem si našla dlouhodobý pronájem. Podle požadavků se dá u nich jednoduše vyfiltrovat, co člověk shání.

 4. Už delší dobu spolupracuji s realitním agentem z této kanceláře ohledně zajišťování nájemníků do několika mých bytů. Je na něj spoleh. Za dobu pěti let jsem měl neshodu jen s jedním týpkem v podnájmu, jinak s nájemci nebyl problém a to si myslím, že je dobrý poměr.

  • My jim to teďka dali taky na starost a novýho nájemníka nám našli do 14 dnů, jako nechápali jsme, jaký fofr to byl. Prostě mazec a od srpna už se stěhuje.

 5. Mám konkrétně zkušenost s M&M kanceláří v Českých Budějovicích a šlo o dobrou práci z jejich strany, kdy nám zprostředkovali dobrý pronájem.

 6. Přes MMka jsme prodávali starší byt po prarodičích. Byt opravdu nebyl v moc dobrém stavu a sami jsme neměli moc prostředků ho dát do lepšího stavu, takže jsme moc rádi, že i přesto v jakém byl stavu, se nám ho podařilo za poměrně krátkou dobu prodat a ještě za slušnou cenu.

 7. Kvalitní služby a servis, makléř se postaral o všechno co jsme potřebovali.

 8. Po kontaktování makléřky z této realitní kanceláře nám dokázala najít kupce do 14 dní. Pro nás to bylo jedině dobře protože jsme peníze z bytu mohli ihned dát do hypotéky na dům který jsme taktéž měli domluvený přes tuto kancelář. Celý proces byl na jedničku.

 9. Dobře zajištěné financování, pravidelná komunikace ze strany makléře, právní servis v pořádku.

 10. Služeb MM reality jsme využili při prodeji naší nemovitosti kousek za Prahou. Cením si že i přes koronavirová opatření makléř odvedl svou práci tak že se na nic zbytečně nečekalo a prodej domu byl zvládnutý v krátkém čase.

 11. S touto RK mám dobré zkušenosti, zajistili kompletní nákup rodinného domu, s profesionalitou makléře jsme byli spokojeni, proběhlo to bez zbytečných průtahů a za slušnou provizi.

 12. Tato realitka nám poskytla velmi dobré služby. Prodávali jsme starý dům před rekonstrukcí takže jsme počítali s tím že cena nebude nejvyšší, ale makléř nám poradil jaké „drobnosti“ opravit, jako vymalovat, udělat podlahu a tím pádem jsme se dostali na dobrou částku.

 13. Kupovali jsme dům přes M&M Reality, zajistili nám i pojistku bytu a energie, tím pádem jsme neměli skoro žádné starosti a vše se řešilo naráz.

 14. Realitní kancelář jsme využili na prodej domu na okraji Prahy. Díky nim se vše zprostředkovalo rychle a my jsme mohli řešit své vlastní bydlení.

 15. Já jsem hodně rád že i v tomhle období nám velmi rychle zprostředkovali koupi domu, sice jsme museli komunikovat hlavně přes mobil nebo email, ale i tak to šlo, hlavně že se to nezastavilo a my teď alespoň máme čas na to se zabydlet, jenom by to chtělo aby se už otevřeli obchody s nábytkem…potřebovali bychom něco dokoupit.

 16. Bohužel je teď náš prodej bytu v tomhle nepříjemném období trochu pozastavený, protože teď momentálně moc lidí na prohlídky chodit nechce, ale cením si práce makléře který i přesto nám dává vědět když se někdo ozve a všechno prohlídky naplánoval na dobu kdy to snad bude možné, ale uvidíme. Každopádně si cením toho že i přesto co se venku děje na nás makléř pořád myslí a snaží se dělat svojí práci.

 17. Vybrali jsme si přes ně dům který se nám líbil a byl v naší cenové relaci. Spolupráce s makléřem byla velmi dobrá, řešil s námi veškeré podrobnosti a dokázal nám sjednat i o trošku menší cenu než si řekl ten prodávající.

 18. Také s nimi mám dobré zkušenosti, klidně bych je doporučil dál.

 19. Oceňuji zejména rychlou komunikaci (téměř okamžité odpovědi na maily a SMS), dostatek informací a aktivní přístup. Během celého procesu zařizování pronájmu jsme se nesetkali s jediným problémem.

 20. Dosud jsem se setkala jen s dobrým servisem, profi přístupem i velmi dobrými fotkami. Poslední zkušenost s realitním makléřem z M&M reality mám při podnájmu, který zařídil během dvou týdnu. Nájemník je ideální.

 21. Naše spolupráce s realitním agentem z M&M reality probíhala ve všem směrech pozitivně. Kupovali jsme dům ze zahraničí a díky jeho bezvadné komunikaci a všestranné pomoci jsme měli vše od A – Z.

 22. Odpovědět
  Mgr. Jiří Bělohlávek před 18. června 2019

  Maximální spokojenost s makléřem panem Martinem Jičínským shodou okolností z jičínské pobočky. Od prvního setkání naprosto profesionální přístup. Dnes byla naše spolupráce k spokojenosti všech zúčastněných ukončena.Různá hodnocení bývají často subjektivně ovlivněná okolnostmi Jako soudní znalec v oboru ekonomika se zaměřením na vnitřní obchod mohu odborně posoudit jednotlivé fáze celého procesu a proto závěrem „mohu jen doporučit“.

 23. Prodej domu, který jsme prodávali přes vaší realitního kancelář proběhla na jedničku. Koupili si ho hned první zájemci. Nyní už je dům přespaný na nové majitele. Pro nás takřka bezstarostně.

 24. Velké díky patří pracovníkům MM reality. Vstřícné a hlavně rychlé jednání s makléřem a dobrý právní servis. Doporučuji.

 25. realitnímu makléři jsem dal svou důvěru poprvé a děkuji mi za to, že mě nezklamal…u MM Reality jsme oslovili slečnu makléřku, která byla velmi seriozní a věděla co nám nabídnout to pro nás bylo velmi důležité s celým průběhem jsme byli moc spokojeni.

 26. Pronajímáme chatu celé roční období. S celým procesem nám pomohl makléř z M&M reality. Děkujeme mu za ochotu. V dnešní době je těžké najít někoho kdo vám pomůže a ještě rád.

 27. Této realitní společnosti se vyhýbejte obloukem.Zadržují pod různými záminkami peníze které vám od kupujícího patří,mají z toho další úroky.Když se ozvete začnou vyhrožovat.Prostě od M&M co nejdál.

  • Máte naprostou pravdu M a M realitní společnost nás vyléčila tak, že již nikdy by jsme od nich nic nepožadovali. Největší překvapení bylo, kdy nám realitní makléřka nedokázala odhadnout cenu nemovitosti a my tak přišli o 300000 Kč. .Proto radím všem co prodávají své nemovitosti, s pomocí právníka si ji prodejte sami . Ušetříte jak spoustu peněz tak své nervy.

 28. Se službami realitní makléře z MM reality jsme byli s manželkou velice spokojeni. Stěhovali jsme se z Prahy mimo..Chtěli jsem vlastní barák někde trochu mimo civilizaci. Makléř nám byl velmi nápomocný. Už na začátku nám ulehčil většinu papírování a vše měl ve své režii. Máme s ním velmi dobrou zkušenost a rádi ho doporučíme.

 29. Váš makléř z m&m reality byl včas na domluveném místě, včas nám podložil veškeré smlouvy a dokumenty. Po celou dobu prodeje jsem měli minimální starost s celým procesem a za to mu patří naše velké díky.

 30. Nechávala jsem si od právníka kontrolovat smlouvu která máme kvůli prodeji bytu a vše je v naprostém pořádku. Ještě nemáme smlouvu podepsanou ale příští týden jdeme domluvit veškeré detaily. Makléř z m&m reality který má celý prodej na starost je šikovný.

 31. Od samého začátku byl postup makléře z m&m reality velmi rychlý. Zajistil kupce, prohlídku, vyřešil smlouvy. Nemám si na to stěžovat a děkuji za tak dobře odvedenou práci.

 32. Kvalitní přístup a servis makléře z vaší mm realitní kanceláře. Byla otázka času kdy budeme jeho pomoc potřebovat a teď jsem rád za to, že se nám nákup nemovitosti podařil společnou cestou.

 33. Od makléře z m&m reality jsme dostali pár tipů na rodinné domy v okolí Kolína. V rychlém tempu jsme měli vše připravené ke koupi, právní záležitosti atp…Jediné co bylo přes nás byl odhadce na cenu. Tudíž za mě patří této realitní kanceláři díky, konkrétně našemu makléři.

 34. Hrůza,nebrat akorát slibujou a nic nedělaj-to věčné za týden,do dveceti dnů ,samé výmluvy,prostě nebrat.

 35. Hrizna zkusenost s M&m real. Opravdi nebrat. Uvadeji nepravdive informace. Lzou , vyviji natlak a maji nevyhodne lzive podminky.

 36. nedávno jsem se rozhodla prodat byt v a vybrala si společnost MMreality, a paní ing. Strnadovou z Plzně. Realita ukázala, že jsem udělala velmi dobře. Paní makléřka byla velmi ochotná, vstřícná, ve všem mi poradila a pomohla. Obchod se zrealizoval rychle a hlavně úspěšně. Tím to bych jí chtěla moc poděkovat.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo