M & M reality recenze

21

Chystáte se prodat či pronajmout svůj dům nebo byt? Anebo jste v opačné situaci a potřebujete nové bydlení?

V každém z případů se pravděpodobně budete zajímat o služby realitní společnosti, mezi něž patří právě například firma M & M reality.

Zkušenosti s realitkou M a M reality

Služby realitních společností, ať už jde o M & M reality (MMreality) či o podobnou realitku si určitě budete chtít předem prověřit a právě k tomu slouží tato hodnocení.

m-a-m-reality-recenzeNa této stránce najdete jak osobní hodnocení, tak recenze a zkušenosti zákazníků, kteří mají s firmou M & M reality reality zkušenosti. Do naší diskuze můžete své hodnocení a recenze přidat i vy.

Díky tomu můžete pomoci ostatním potenciálním zákazníkům poradit, zde tahle realitka nabízí služby kvalitní anebo naopak nekvalitní.

Vaše recenze, hodnocení a reference na M a M reality

Nepřehlédněte:  Reality Chmelař

8 komentářů
  1. Nechávala jsem si od právníka kontrolovat smlouvu která máme kvůli prodeji bytu a vše je v naprostém pořádku. Ještě nemáme smlouvu podepsanou ale příští týden jdeme domluvit veškeré detaily. Makléř z m&m reality který má celý prodej na starost je šikovný.

  2. Od samého začátku byl postup makléře z m&m reality velmi rychlý. Zajistil kupce, prohlídku, vyřešil smlouvy. Nemám si na to stěžovat a děkuji za tak dobře odvedenou práci.

  3. Kvalitní přístup a servis makléře z vaší mm realitní kanceláře. Byla otázka času kdy budeme jeho pomoc potřebovat a teď jsem rád za to, že se nám nákup nemovitosti podařil společnou cestou.

  4. Od makléře z m&m reality jsme dostali pár tipů na rodinné domy v okolí Kolína. V rychlém tempu jsme měli vše připravené ke koupi, právní záležitosti atp…Jediné co bylo přes nás byl odhadce na cenu. Tudíž za mě patří této realitní kanceláři díky, konkrétně našemu makléři.

  5. Hrůza,nebrat akorát slibujou a nic nedělaj-to věčné za týden,do dveceti dnů ,samé výmluvy,prostě nebrat.

  6. vynikající

  7. Hrizna zkusenost s M&m real. Opravdi nebrat. Uvadeji nepravdive informace. Lzou , vyviji natlak a maji nevyhodne lzive podminky.

  8. nedávno jsem se rozhodla prodat byt v a vybrala si společnost MMreality, a paní ing. Strnadovou z Plzně. Realita ukázala, že jsem udělala velmi dobře. Paní makléřka byla velmi ochotná, vstřícná, ve všem mi poradila a pomohla. Obchod se zrealizoval rychle a hlavně úspěšně. Tím to bych jí chtěla moc poděkovat.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Reset Password