M & M reality recenze

-1

Chystáte se prodat či pronajmout svůj dům nebo byt? Anebo jste v opačné situaci a potřebujete nové bydlení?

V každém z případů se pravděpodobně budete zajímat o služby realitní společnosti, mezi něž patří právě například firma M & M reality.

Zkušenosti s realitkou M a M reality

Služby realitních společností, ať už jde o M & M reality (MMreality) či o podobnou realitku si určitě budete chtít předem prověřit a právě k tomu slouží tato hodnocení.

m-a-m-reality-recenzeNa této stránce najdete jak osobní hodnocení, tak recenze a zkušenosti zákazníků, kteří mají s firmou M & M reality reality zkušenosti. Do naší diskuze můžete své hodnocení a recenze přidat i vy.

Díky tomu můžete pomoci ostatním potenciálním zákazníkům poradit, zde tahle realitka nabízí služby kvalitní anebo naopak nekvalitní.

Vaše recenze, hodnocení a reference na M a M reality

4 komentáře
 1. Reply
  Jan Reitmeier 2018/07/17 at 11.18

  Hrůza,nebrat akorát slibujou a nic nedělaj-to věčné za týden,do dveceti dnů ,samé výmluvy,prostě nebrat.

 2. Reply
  jiří 2018/06/18 at 14.46

  vynikající

 3. Reply
  Lenka 2018/04/20 at 10.58

  Hrizna zkusenost s M&m real. Opravdi nebrat. Uvadeji nepravdive informace. Lzou , vyviji natlak a maji nevyhodne lzive podminky.

 4. Reply
  iwana 2017/08/17 at 15.18

  nedávno jsem se rozhodla prodat byt v a vybrala si společnost MMreality, a paní ing. Strnadovou z Plzně. Realita ukázala, že jsem udělala velmi dobře. Paní makléřka byla velmi ochotná, vstřícná, ve všem mi poradila a pomohla. Obchod se zrealizoval rychle a hlavně úspěšně. Tím to bych jí chtěla moc poděkovat.

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo