M & M reality recenze

29

Chystáte se prodat či pronajmout svůj dům nebo byt? Anebo jste v opačné situaci a potřebujete nové bydlení?

V každém z případů se pravděpodobně budete zajímat o služby realitní společnosti, mezi něž patří právě například firma M & M reality.

Zkušenosti s realitkou M a M reality

Služby realitních společností, ať už jde o M & M reality (MMreality) či o podobnou realitku si určitě budete chtít předem prověřit a právě k tomu slouží tato hodnocení.

m-a-m-reality-recenzeNa této stránce najdete jak osobní hodnocení, tak recenze a zkušenosti zákazníků, kteří mají s firmou M & M reality reality zkušenosti. Do naší diskuze můžete své hodnocení a recenze přidat i vy.

Díky tomu můžete pomoci ostatním potenciálním zákazníkům poradit, zde tahle realitka nabízí služby kvalitní anebo naopak nekvalitní.

Vaše recenze, hodnocení a reference na M a M reality

VAŠE HODNOCENÍ
Nepřehlédněte:  Archer reality recenze

17 komentářů
 1. Naše spolupráce s realitním agentem z M&M reality probíhala ve všem směrech pozitivně. Kupovali jsme dům ze zahraničí a díky jeho bezvadné komunikaci a všestranné pomoci jsme měli vše od A – Z.

 2. Odpovědět
  Mgr. Jiří Bělohlávek před 2019/06/18

  Maximální spokojenost s makléřem panem Martinem Jičínským shodou okolností z jičínské pobočky. Od prvního setkání naprosto profesionální přístup. Dnes byla naše spolupráce k spokojenosti všech zúčastněných ukončena.Různá hodnocení bývají často subjektivně ovlivněná okolnostmi Jako soudní znalec v oboru ekonomika se zaměřením na vnitřní obchod mohu odborně posoudit jednotlivé fáze celého procesu a proto závěrem “mohu jen doporučit”.

 3. Prodej domu, který jsme prodávali přes vaší realitního kancelář proběhla na jedničku. Koupili si ho hned první zájemci. Nyní už je dům přespaný na nové majitele. Pro nás takřka bezstarostně.

 4. Velké díky patří pracovníkům MM reality. Vstřícné a hlavně rychlé jednání s makléřem a dobrý právní servis. Doporučuji.

 5. realitnímu makléři jsem dal svou důvěru poprvé a děkuji mi za to, že mě nezklamal…u MM Reality jsme oslovili slečnu makléřku, která byla velmi seriozní a věděla co nám nabídnout to pro nás bylo velmi důležité s celým průběhem jsme byli moc spokojeni.

 6. Pronajímáme chatu celé roční období. S celým procesem nám pomohl makléř z M&M reality. Děkujeme mu za ochotu. V dnešní době je těžké najít někoho kdo vám pomůže a ještě rád.

 7. Této realitní společnosti se vyhýbejte obloukem.Zadržují pod různými záminkami peníze které vám od kupujícího patří,mají z toho další úroky.Když se ozvete začnou vyhrožovat.Prostě od M&M co nejdál.

 8. Se službami realitní makléře z MM reality jsme byli s manželkou velice spokojeni. Stěhovali jsme se z Prahy mimo..Chtěli jsem vlastní barák někde trochu mimo civilizaci. Makléř nám byl velmi nápomocný. Už na začátku nám ulehčil většinu papírování a vše měl ve své režii. Máme s ním velmi dobrou zkušenost a rádi ho doporučíme.

 9. Váš makléř z m&m reality byl včas na domluveném místě, včas nám podložil veškeré smlouvy a dokumenty. Po celou dobu prodeje jsem měli minimální starost s celým procesem a za to mu patří naše velké díky.

 10. Nechávala jsem si od právníka kontrolovat smlouvu která máme kvůli prodeji bytu a vše je v naprostém pořádku. Ještě nemáme smlouvu podepsanou ale příští týden jdeme domluvit veškeré detaily. Makléř z m&m reality který má celý prodej na starost je šikovný.

 11. Od samého začátku byl postup makléře z m&m reality velmi rychlý. Zajistil kupce, prohlídku, vyřešil smlouvy. Nemám si na to stěžovat a děkuji za tak dobře odvedenou práci.

 12. Kvalitní přístup a servis makléře z vaší mm realitní kanceláře. Byla otázka času kdy budeme jeho pomoc potřebovat a teď jsem rád za to, že se nám nákup nemovitosti podařil společnou cestou.

 13. Od makléře z m&m reality jsme dostali pár tipů na rodinné domy v okolí Kolína. V rychlém tempu jsme měli vše připravené ke koupi, právní záležitosti atp…Jediné co bylo přes nás byl odhadce na cenu. Tudíž za mě patří této realitní kanceláři díky, konkrétně našemu makléři.

 14. Hrůza,nebrat akorát slibujou a nic nedělaj-to věčné za týden,do dveceti dnů ,samé výmluvy,prostě nebrat.

 15. vynikající

 16. Hrizna zkusenost s M&m real. Opravdi nebrat. Uvadeji nepravdive informace. Lzou , vyviji natlak a maji nevyhodne lzive podminky.

 17. nedávno jsem se rozhodla prodat byt v a vybrala si společnost MMreality, a paní ing. Strnadovou z Plzně. Realita ukázala, že jsem udělala velmi dobře. Paní makléřka byla velmi ochotná, vstřícná, ve všem mi poradila a pomohla. Obchod se zrealizoval rychle a hlavně úspěšně. Tím to bych jí chtěla moc poděkovat.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo