Maxulen [recenze]

2
Aktualizováno

Muži se stejně jako ženy v průběhu života potýkají s úbytkem hormonů. Což se může projevit na menší hladině energie, nebo ve formě nedostatečného libida. Není proto divu, že se na trhu setkáváme s doplňky stravy, které mají za cíl tyto nepříjemné jevy co nejvíce potlačit. Vyplatí se vám obstarat si Maxulen?

maxulen recenze

Když je nám dvacet, tak jsme plní energie a máme stálou potřebu se milovat. Okolo třicítky se začne situace trochu zklidňovat. Až do doby, kdy přijde střední věk a s ním i první větší propad. 

Vzhledem k tomu, že je naše společnost nastavená na maximální výkonnost (a to i v posteli), řada mužů to bere jako svoje vlastní selhání. Proto neváhají navštívit svého ošetřujícího lékaře, který jim předepíše Viagru, nebo jiný známý preparát, který je má vrátit zase zpátky do hry. Často přitom k návratu do normálu stačí zdravější způsob života. A případně i užívání volně prodejných doplňků stravy pro muže.

💡  Dbejte na bezpečnost nákupu: Maxulen nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku výborné ceny a především jistotu, že se jedná o 100% originální výrobek. ✅ Oficiální e-shop Maxulen

V dnešní recenzi se podíváme na to, co pro vás může, nebo nemůže udělat doplněk stravy Maxulen.

Co je to Maxulen

✅  Maxulen je doplněk stravy určený pro muže, kteří přesáhli hranici 30. roku života. Právě v tomto období se u nich začne pozvolna projevovat úbytek mužského hormonu testosteronu, který jim dává chuť do života a sexuální drajv. 

Když se podíváme na pozadí firmy, v Česku ji zastupuje Nordic Health s. r. o., která je součástí norské skupiny NutraQ AS, která se zaměřuje na prodej doplňků stravy ve Skandinávských zemích. (Na trhu je i v ČR, Německu, USA a Islandu.) Od zahájení prodeje některých potravinových doplňků (Maxulen, VitaePro…) byla několikrát vylepšená jejich receptura. A to jen kvůli tomu, aby zákazníci dostali to nejlepší.

💡  TIP na produkt – MAXULEN

👨  Doplněk stravy pro muže

✅  Uvolňuje mužský pohlavní hormon
✅  Podporuje růst svalové hmoty
✅  Podporuje libido

Účinky

Když už nyní víme něco o tom, pro koho je Maxulen určený a kdo za ním stojí, přichází čas na to zjistit, na co vše by měl být účinný.

Výrobce uvádí, že Maxulen působí na:

 • Uvolnění vázaného mužského pohlavního hormonu v těle
 • Růst svalové hmoty
 • Rovnováhu metabolismu tuků
 • Podporu libida
 • Udržení normální hladiny mužského hormonu v krvi
 • Normální plodnost a reprodukci
 • Snížení únavy a pocitu vyčerpání
 • Normální psychickou činnost
 • Normální energetický metabolismus

Zdá se tedy, že z jeho účinků může těžit každý dospělý muž.

Složení

Možná se ptáte, jak je možné tyto účinky v těle zaručit. Jelikož to zní až příliš dobře, není to nějaký podfuk na důvěřivé muže? To nám lépe nastíní volně dohledatelné složení.

V Maxulenu najdeme:

Jak vidíte, v kapslích se nenachází nic, co by bylo nutné označit za diskutabilní, nebo závadné. Na oficiálních webových stránkách distributora také nechybí upozornění, že nejde o přípravek, který by zvyšoval hladinu testosteronu. Což je velmi důležité, protože to dovedou jen některé léky, které vám může předepsat jen lékař.

Objednávka a cena

✅  Maxulen si lze zakoupit jen prostřednictvím objednávkového formuláře na oficiálních stránkách českého distributora. (Nedá se tedy sehnat v obchodech se zdravou výživou, ani v lékárnách.) Zajímavé je, že se na webu dozvídáme o pravidelných zásilkách Maxulenu, které vám budou chodit po dobu 4-6 měsíců. Je to odůvodněno tím, že pro zaznamenání účinků je nutné Maxulen užívat po dobu několika týdnů a tímto způsobem je vám ušetřen čas při objednávání zásilek.

 

Co se týče nákladů, cena první zásilky je 298,-. (Je na ni uplatněna 300,- sleva.) U dalších zásilek se cena navýší na 598,-. Jedno balení obsahuje 30 tablet a vydrží vám měsíc.

Výhody a nevýhody

Stejně, jako spousta jiných věcí v životě má Maxulen své výhody, ale i nevýhody. 

Výhody
 • Solidní složení
 • Široké spektrum garantovaných účinků
 • Seriózně vypadající pozadí (na webu si můžeme prohlédnout výpovědi slavných a známých osobností, z nichž řada pochází ze sportovního odvětví)

Nevýhody
 • To není lék, ale jen doplněk stravy
 • Si Maxulen objednáte jen prostřednictvím distributora (a ne třeba i v lékárně, které hlídají kvalitu a nezávadnost prodávaného zboží)
 • Vám budou chodit zásilky i přesto, že si žádné neobjednáte
 • Vyšší pořizovací cena

Je tedy na každém, aby si zodpovědně řekl, zda vydrží Maxulen užívat po dobu několika měsíců.

Zkušenosti

Úplně nakonec se jako obvykle podíváme na to, co na ✅  Maxulen říkají obyčejní muži, kteří se do něj rozhodli vložit svoji důvěru.

Obvykle uvádějí:

 • Zvýšení libida
 • Zvýšenou energii
 • Zrychlení růstu svalové hmoty po fyzické aktivitě
 • Že se jim líbí složení
 • Že na sobě necítí žádné nežádoucí účinky
 • Snadné užívání

Recenze ostatních zákazníků, které jsme našli na internetu

Zdroj: Zbozi.cz

Zdroj: Zenysro.cz

Zdroj: Nejzdravejsi.cz

Někteří uvádí, že je mrzí, že přípravek není vhodný pro muže, kteří trpí zdravotními problémy. (Proto je důležité se nejprve poradit s ošetřujícím lékařem.) Partnerky mužů také uvedly, že si občas všimly změny nálady. Zmíněna byla i cena a automatická objednávka výrobku. Ze zkušeností ale plyne, že převažovala spokojenost u mužů i jejich žen.

 

 

Máte s Maxulenem nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

Maxulen [recenze]
5 (100%) 3 hlasů
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo