Medik8 [recenze]: Jaké jsou zkušenosti s kosmetikou na pleť?

0

Některé ženy nechtějí déle nakupovat pečující kosmetiku v drogerii, protože mohou mít pocit, že na ně nefunguje tak, jak by si představovaly. Jednou z cest, jak se dostat k profesionálním výsledkům, je používání značek, které se dají sehnat v kosmetických salonech. Jednou z nich je Medik8, která umožňuje některé výrobky používat i v domácích podmínkách. Je ale opravdu tak dobrá?

Medik8 v dnešní době patří k již zavedeným kosmetickým značkám, které nabízí jak specializované výrobky pro salony, tak kosmetiku pro domácí použití. (V některých případech může neodborné použití salonové péče způsobit značné škody, to může být příklad chemického peelingu, proto se ten silnější prodává jen profesionálkám.)

Jelikož ale kosmetika Medik8 nestojí pět korun, je pochopitelné, že ženy mohou mít před prvním nákupem pochybnost, zda se jim taková investice vůbec vyplatí. A jelikož i my máme s používáním této kosmetiky osobní zkušenost, dnes se podíváme na to, co vše vám může tato britská značka nabídnout.

Co je Medik8

Medik8 je kosmetická značka, která je původem z Velké Británie. Orientuje se především na inovativní výrobky péče o pleť, které se dají používat jak v domácnostech, tak ve specializovaných kosmetických salonech, které nabízí i přístrojové kosmetické procedury. Hlavním cílem značky je, aby v kosmetice bylo co největší množství účinných látek. Zároveň ale dbá na to, aby byly kosmetické výrobky maximálně šetrné.

Sortiment Medik8

Sortiment kosmetiky Medik8 pro domácí použití je poměrně obsáhlý. Najdeme v něm například čistící pěnu (která nám osobně při používání vyhovovala), Surface Radiance Cleanse, který obsahuje AHA a BHA kyseliny (také máme vyzkoušeno a vše bylo v naprostém pořádku), retinol a mnoho dalších věcí, včetně denních a nočních krémů.

V salonech pak objevíte i intenzivnější produkty, mezi které patří nejrůznější peelingy, séra, která působí proti začervenání pokožky a podobně.

Kolik stojí a kde se dá sehnat?

Medik8 nepatří k nejlevnějším kosmetickým značkám, na druhou stranu, neřadí se ani mezi ty úplně nejdražší. Řada výrobků se cenově pohybuje kolem 1 500,- za jeden. Některé jsou ale i o něco levnější, například PHA tonikum lze sehnat kolem 850,-, Gentle Cleanse za 590,- a podobně.

Samozřejmě, některé produkty jdou opačným směrem a jsou o něco dražší. Například Crystal Retinal 10 vás vyjde kolem 2 590,- za jedno balení. 

Co se týče dostupnosti, nejlepším zdrojem pro vás bude kosmetička, která s kosmetikou Medik8 dlouhodobě pracuje ve svém salonu. Může vám doporučit výrobky, které jsou vhodné pro váš typ pokožky a vysvětlí vám, jak máte výrobek správně používat, aby na vás měl nejlepší účinek. Nemusíte se tedy bát, že si (s nadsázkou) vyžerete do kůže kyselinou díru.

Výrobky Medik8 ale seženete i v lékárnách (včetně těch online), v parfumeriích, v obchodech se zdravou výživou a kosmetikou a podobně. Dá se tedy říct, že kdo má zájem o to tuto kosmetiku vyzkoušet, ten se k ní dostane poměrně dost snadno.

Zkušenosti uživatelek

Jelikož jsme v kontaktu se salonem, který kosmetiku Medik8 používá, máme poměrně dobré povědomí o tom, jaké jsou klady a nedostatky této značky. (Obecně má tato značka u žen velmi dobré jméno a vnímají ji jako solidní.) I z naší osobní zkušenosti víme, že při používání této kosmetiky nevyvstal žádný problém, kterému by se bylo třeba věnovat.

To nám ale nebrání v tom, abychom se nepodívali na pár veřejných hodnocení na srovnávačích zboží, kde je tato kosmetika dlouhodobě vedená.

Ženy, které se rozhodly produkty od této značky vyzkoušet nejčastěji říkají, že:

  • Výrobky kupují opakovaně
  • Kůže vypadá lépe
  • Jsou vhodné i pro stárnoucí a problematickou pokožku
  • Se kosmetika velmi dobře vstřebává
  • Kůže vypadá o dost zdravěji
  • Nedráždí pokožku

O mnohém vypovídá i skutečnost, že v seznamu hodnocených výrobků často narážíme na čísla jako TOP 11, TOP 18 a podobně, což znamená, na jakém místě v žebříčku nejoblíbenějších produktů se daný výrobek umístil. Spokojenost s používáním jednotlivých výrobků Medik8 se navíc pohybuje mezi 95 až 100 %, což opět naznačuje, že se rozhodně nemáte čeho bát.

 

 

Také máte s kosmetikou Medik8 dobrou zkušenost?

VAŠE HODNOCENÍ
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo