Menoxin: Zajistí komfort při menopauze?

2

Menopauza je období v životě každé dospělé ženy, v průběhu kterého dochází k vyhasínání funkce vaječníků. Jelikož se v jeho průběhu děje řada hormonálních změn, které nebývají vždy příjemné, řada žen hledá pomoc u přírodních doplňků stravy. Je dobrou volbou nákup doplňku stravy Menoxin?

menoxin recenze

Ženské tělo je od puberty ovládáno hormony, které mu umožňují otěhotnět a donosit dítě. V případě, že k otěhotnění nedojde, celý systém se resetuje a vše začíná od nuly. (Tedy, menstruace, růst děložní sliznice, ovulace a následně buď uhnízdění vajíčka v děloze, nebo další menstruace, která připravuje dělohu na další potenciální těhotenství.)

Ve srovnání s mužským tělem ale nejsou ženy plodné věčně. Zhruba od 45 až 55 let procházejí obdobím, v průběhu kterého se mění jejich hormonální činnost, a v průběhu kterého se snižuje schopnost otěhotnět na nulu. Tyto změny s sebou přinášejí nepříjemnosti, ke kterým patří návaly horka, přírůstek na váze, vaginální suchost, nepravidelná menstruace, častější změna nálady, řídnutí kostí a mnoho dalších.

💡  Dbejte na bezpečnost nákupu: Menoxin nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku výborné ceny a především jistotu, že se jedná o 100% originální výrobek. ✅  Menoxin.cz

Jelikož tyto příznaky významně ovlivňují ženskou pohodu, podíváme se na to, jestli se vyplatí začít užívat doplněk stravy Menoxin.

Co je Menoxin?

 

✅ Menoxin je doplněk stravy pro zralé ženy, které procházejí menopauzou. Stejně jako mnoho jiných doplňků stravy z této kategorie nabízí svým uživatelkám přírodní složení.  Díky přírodním látkám, které se obvykle používají při zvládání příznaků menopauzy, by mělo jeho užívání zajistit ženám větší komfort.  

💡  TIP na produkt – Menoxin recenze menoxin

🌿 přírodní pomocník při menopauze

✅ přispívá ke komfortu při menopauze
✅ obsahuje certifikované extrakty
✅ 7 přírodních látek

 

Složení

Doplněk stravy Menoxin obsahuje 7 látek přírodního původu. V některých případech jde o bylinky, v těch dalších zase o vitamíny a další prospěšné látky, které z našeho pohledu nelze zařadit do žádné z těchto kategorií.

Uvnitř každé kapsle objevíte:

 • Extrakt z lučního jetele
 • Extrakt ze sóji
 • Extrakt ze lnu setého
 • Extrakt ze Šalvěje lékařské
 • Mateří kašičku
 • Vitamín B6
 • Kyselinu pantothenovou

Kompletní složení

Aktivní látky v 1 kapsli
Jetel luční extrakt
(isoflavony 8%)
150 mg
Sója luštinatá extrakt
(isoflavony 40%)
100 mg
Len setý extrakt
(lignany 20%)
100 mg
Šalvěj lékařská extrakt 10:1
(odpovídá 300 mg šalvěje)
30 mg
Včelí mateří kašička 25 mg
Vitamin B6 (pyridoxin) 1 mg (71% RHP*)
Kyselina pantothenová 3 mg (50% RHP*)
*RHP: Referenční hodnota příjmu.
Neobsahuje lepek, laktózu ani mléčnou bílkovinu.

Účinky

menoxin účinky

✅ Menoxin by měl přispět k redukci pocitu vyčerpání, kvůli kterému se mohou cítit ženy v menopauze rychleji unavené. Také by mělo dojít ke zmírnění některých nepříjemných projevů menopauzy.

Tento přípravek se užívá tak, že si žena dá 1-2 kapsle denně, které zapije vodou. (Vždy se bere v jeden čas jen jedna.) Výrobce také ze zcela pochopitelných důvodů uvádí, že tento doplněk stravy není vhodný pro děti, muže, kojící a těhotné ženy.

Vyplatí se ho koupit?

Na trhu existuje mnoho doplňků stravy na menopauzu, ale účinné jsou podle žen jen některé. Proto se podíváme na to, co říkají na dlouhodobé užívání doplňku stravy ✅ Menoxin dámy, které se mu rozhodly dát šanci.

Ženy, které Menoxin vyzkoušely, o něm nejčastěji říkají, že:

Výhody
 • Si všimly zlepšení příznaků menopauzy
 • Je ve srovnání s jinými doplňky stravy cenově dostupnější
 • Jsou spokojené
 • Se jim lépe spí

Recenze ostatních zákaznic, které jsme našli na internetu

menoxin zkušenosti

Zdroj: Zbozi.cz

menoxin diskuze

Zdroj: Pilulka.cz

menoxin cena složení

Zdroj: Heureka.cz

Zatímco některé ženy si nemohou doplněk stravy ✅ Menoxin vynachválit už po několika dnech, další ženy si stěžují na to, že se u nich neprojevily žádné pozitivní účinky ani po měsíci od začátku jeho užívání. Zrovna co se týče doplňků stravy na menopauzu, ne každému vyhovuje to samé, takže je možné, že budete muset svého favorita nějakou dobu hledat. Jelikož jde ale o cenově dostupný doplněk stravy, vyplatí se ho alespoň jednou vyzkoušet. (Protože nikdy nevíte, do které skupiny budete patřit zrovna vy.)

Jaké jsou alternativy produktu Menoxin?

Hledáte vhodný doplněk stravy, který zmírní vaši menopauzu? Na trhu jich najdete mnoho. Porovnejte Maxulen s dalšími přípravky, které jsme recenzovali. Doplněk stravy pro ženy FEMINUS, nebo doplněk stravy Forfemina Slim.

 

 

Máte s doplňkem stravy Menoxin nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

Menoxin: Zajistí komfort při menopauze?
3.8 (75%) 4 hlasů
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo