Mezonitě recenze

0

O co vlastně jde? Samozřejmě, o lepší fyzický vzhled. Mezonitě mají jasný úkol – zpevnit a vyrovnat ochablou pokožku hlavy, vyhladit vrásky a tak podobně – pokud možno ihned, skoro bez rekonvalescence a s dlouhotrvajícím efektem.

Odborně řečeno, jedná se o takzvaný miniinvazní lifting. Když to shrneme, pod pokožku dostanete tenká vlákna, která zde tvoří jakousi síť.

Ta má za účel zpevnit pokožku a vyhladit vrásky. Efekt vydrží zhruba půldruhého roku, v některých případech se pacienti a pacientky mohou těšit z dvouletého působení mezonití.

Jaké jsou účinky:

Není se třeba obávat nějakých modřin nebo otoků, rekonvalescence trvá naprosto minimální dobu. Komplikace celého procesu jsou vidět jen zřídka, jde hlavně o drobné infekce – těm se ale většinou zamezí rozvoj během několika málo dnů díky antibiotikům, které předepíše ošetřující lékař.

mezonite-recenze

Ovšem pozor, i v tomto případě je operace určitým lidem zapovězená. Užíváte kortikoidy, máte špatnou srážlivost krve? V případě, že máte zvýšený sklon ke tvorbě jizev, také to asi nebude nejlepší metoda jak řešit trable s vráskami.

Celý zákrok se provádí v lokálním znecitlivění pomocí krému, mezonitě se zavádějí tenkou jehličkou pod kůži.

Nepřehlédněte:  Klinika Medik Haus

Vhodné hlavně pro věkovou kategorii čtyřicátníků a čtyřicátnic, ale využít by ji mohli v případě zájmu i padesátníci a padesátnice. Tato metoda je vhodná hlavně pro lidi, kteří vyzkoušeli botoxové injekce a jsou nadmíru zklamáni finálním výsledkem.

Překlepy: lifting mezo nitěmi, niťový lifting

A co nám řeknou ti, kteří už tuto operaci podstoupili? Přečtěte si – mezonitě a zkušenosti pacientů!

Lilitha:

Když jsem já byla ve svých 25 letech na konzultaci ohledně víček (u dvou chirurgů), tak mě jeden z nich právě před tímto varoval, abych si to nikým nenechala udělat, že jsou s tím špatné zkušenosti a je to vidět. Oba mi naopak doporučili operaci. Když jsem se ptala na to, jestli na to není brzo, tak řekli, že ne, že se aspoň líp zahojím a déle mi to vydrží. Zatím jsem teda nebyla, vyčkávám, ale když se podívám na fotky před a po, tak jsem vždycky nadšená z výsledku.

12 komentářů
 1. Reply
  Pavlína 2018/03/20 at 13.46

  Chtěla bych se podělit o pozitivní zkušenost s niťovým faceliftingem Silhouette. Byla jsem na něm před několika měsíci u paní doktorky Votrubové v Praze a stál mě jen necelých 20 tis!

 2. Reply
  Barbora 2017/12/21 at 13.35

  Z vrásek jsem měla trauma už od puberty, protože jsem nechtěla vypadat jako vrásčitá babička. Ze začátku jsem to řešila krémy a různými blbostmi, ale asi nic nepomůže tak dobře jako třeba botox nebo mezonitě. Mě osobně mezonitě připadají lepší než botox, vypadá to přirozeněji, ale každý to může vnímat jinak to je jasné. Nechávala jsem si to dělat v yes visage, která je sice trošku dražší. Ale já se držím takovým tím pravidlem, že když si zaplatím víc tak to bude kvalitněji odvedené.

 3. Reply
  Viki 2017/06/11 at 15.02

  Pěkný den všem… I já za sebou tento zákrok a taky bych řekla, že se jedná o zákrok, jehož výsledek je přirozenější, než po aplikaci botulotoxinu.

 4. Reply
  Markéta 2017/05/07 at 17.01

  Já jsem na aplikaci mezonití byla v Praze V Amaryllis centru. S výsledkem jsem moc spokojená a určitě můžu doporučit dále.

  • Reply
   Jarmila 2017/05/21 at 18.59

   Také jsem zde podstoupila tento zákrok a opravdu se nejedná o nic bolestivého z čehož jsem měla poměrně dost strach. Co se týče výsledku, tak je rozhodně přirozenější, jak po aplikaci botulotoxinu, z toho důvodu jsem volila toto ošetření. Takže na tyto zákroky doporučuji Amaryllis centrum.

   • Reply
    Gita 2017/06/21 at 15.04

    Na kolik ten zakrok vyjde?

    • Jarmila 2017/08/03 at 13.07

     Nechávám odpověd u této vaší reakci, protože k poslední otázce mi nejde napsat. Tomuto zákroku se věnuje paní doktorka Takácsová.

    • Jarmila 2017/07/04 at 11.40

     Tak to vám Gito bohužel neřeknu, protože jsem to dostala jako dárek formou poukázky, ale zkuste mrknout na jejich stránky jestli to tam nemají uvedené http://www.amarylliscentrum.cz/cenik/tvar-krk-dekolt

    • Gita 2017/07/12 at 15.09

     Super, děkuji za odkaz . Ještě se ale zeptám, kdo vám zákrok dělal ?

 5. Reply
  Kristýna 2017/04/24 at 10.34

  Dobrý den, já jsem tento zákrok absolvovalana na klinice v Praze v Infinity clinic a lépe jsem si vybrat nemohla. Co se týče zákroku, tak se není opravdu čeho bát, protože to není nic bolestivého ani to není nijak velký zásah do těla, ovšem výsledek je opravdu viditelný. Velice na dobrém dojmu přidalo chování personálu a paní doktorky, která mi zákrok dělala. Takže pokud někdo uvažuje o nějakém zákroku, tak za sebe mohu doporučit tuto kliniku.

 6. Reply
  Petra 2016/10/04 at 18.05

  To už je hodně invazivní…

 7. Reply
  Jana 2014/08/04 at 10.38

  Přečtěte si zkušenosti v kategorii: Yes visage recenze, tam je poměrně obsáhlá diskuze na téma mezonití, i když byly aplikovány na různých klinikách.

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo