Milgamma recenze

4

milgammaDoplnit vitamíny skupiny B? V tom případě nemusíte myslet jen na B-komplex a jeho různé varianty, v případě, že to doporučí ošetřující lékař, je tu například preparát s názvem Milgamma.

Měkké tobolky určené k vnitřnímu užití, denní dávka vyjde zhruba na dvacet korun českých (doporučuje se užívat tři tablety denně, pokud jde o rekonvalescenci po nějakém těžším onemocnění, postačí dvě tablety za den).

Recenze jsou velmi příznivé, Milgamma dokonce dokáže pomoci i při nervových obtížích, protože vitamíny skupiny B1 jsou pro správný metabolismus nervových buněk přímo nezbytné.

Jde o podpůrnou léčbu pro mnoho různých chorob

Kdy je vhodné tento preparát používat?

Ordinuje se těm, kteří se léčí z chronického alkoholismu, trpí postižením trojklanného nervu, pásovým oparem nebo zánětlivým onemocněním periferních nervů, opodstatnění má jeho užívání i pro diabetiky.

Tablety se polykají celé bez kousání, je nutné je zapít menší sklenicí vody. Léčivé látky? Vitamín B1 a vitamin B12, jinak řečeno – benfotiaminum a cyanocobalaminum.

Užívání tohoto doplňku je zakázáno těm, kteří jsou alergičtí na pyridoxin, arašídy nebo sóju (popř. řepkový olej, který tento lék také obsahuje), výrobek je také naprosto nevhodný pro děti, stejně jako kojící a těhotné ženy.

Pokud trpíte lupénkou, měli byste užívání konzultovat s ošetřujícím lékařem, může totiž dojít k výraznému zhoršení kvality pleti. Výrobcem je společnost Mauermann Arzneimittel KG, sídlící nedaleko německého města Mnichova.

Nežádoucí účinky jsou poměrně málo časté, objevuje se například zvýšené pocení nebo zrychlení srdeční frekvence, v některých případech se objevuje silnější akné nebo vyrážka.

Balení je nutné uchovávat v původním obalu (jde o tobolky citlivé na vlhkost) při teplotě do pětadvaceti stupňů Celsia.

Milgamma recenze
2.6 (52%) 10 hlasů

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo