Mysimba recenze

8

Mysimba Potravinových doplňků, které mají posloužit všem, kteří chtějí zhubnout, je na našem trhu více než dost. Tablety s prodlouženým uvolňováním Mysimba od firmy PharmaSwiss Česká republika, s.r.o. jsou členem této široké rodiny, dají se ale sehnat pouze na lékařský předpis.

Mysimba je určena pacientům, kteří potřebují ze zdravotních důvodů zhubnout. Ovšem pozor, lék je kontraindikován všem, kteří mají potíže s játry nebo ledvinami, vykazuje tedy podobné účinky, jako například Prednison (jehož vedlejším účinkem je ale pozvolné přibírání na váze vlivem výraznějšího apetitu).

Je zapovězena značné části pacientů, proč vlastně?

Kromě těch, kteří mají potíže s játry nebo ledvinami, je Mysimba takzvaně kontraindikována epileptikům a zejména pacientům s příliš vysokým krevním tlakem. To však část obézních lidí má, preparát je proto určen skutečně jen málokomu.

To, že by během léčby měla být zcela utlumena konzumace alkoholu, je jistě jasné. Pokud dojde k přímé alergické reakci na účinnou látku (kopřivka, svědění nebo bolesti svalů a kloubů), je namístě změna léčiva ze strany ošetřujícího lékaře, který by měl okamžitě nalézt nějakou jinou cestu.

A co recenze pacientů?

Pokud si pročtete zmínky o léku Mysimba na diskuzních fórech, mnoho uživatelů si jej pochvaluje. Ztráta chuti na sladké, bez pocitu hladu, ale také minimum vedlejších účinků.

Z diskuze se navíc dozvíte, že podobných léčiv existuje ve světě více, takže se stačí jen informovat svého ošetřujícího lékaře. Z nežádoucích účinků je obecně zmiňováno sucho v ústech, nesmíte také očekávat, že hubnutí bude nějak drasticky rychlé.

Nedozvíme se však vůbec nic o dlouhodobých účincích tohoto léku. Právě proti jeho vpuštění na trh brojila v posledních letech BEUC (Evropské spotřebitelská ordinace), které se nelíbilo, že může být při delším užívání spouštěčem mnoha kardiovaskulárních onemocnění.

Mysimba recenze
3 (60%) 2 hlasů

58 Comments
 1. Dobrý den, prodám celé balení Mysimba chybí pouze jedna tableta. Nesedí mi. Prodám pouze tomu kdo mi předloží od doktora vystavený recept nebo zprávu že to můžete užívat. Cena běžná 3000 Kč já kupovala za 2500 Kč přenechám za 1950 Kč celkem tablet 115? Plus jen ta jedna co jsem vyzkoušela. Pište na e-mail deina.x@seznam.cz

 2. Dobrý den,
  nemáte někdo prosím na prodej Mysimbu?

 3. Odpovědět
  Klára Temkovičová před 26. dubna 2023

  Sháním Mysimbu, děkuji

 4. Mysimba 84 tablet za 1700kč.

 5. Dobrý deň, mám na predaj mysimbu. Povodná cena 2890, dám za 2500 Kč. Chýba tam cca 4 tabletky.

 6. Dobrý den,lék jsem si nechala předepsat od lékaře a jsem naprosto spokojená,pouze ze začátku mě pobolívala hlava pak se to srovnalo.

 7. Odpovědět
  Klára Temkovičová před 30. října 2022

  Koupím mysimbu,děkuji

 8. Dobrý den, Mysimba mi bohužel nevyhovuje. tak přenechám 93 tablet za 1500,-.

 9. Dobrý den,
  ráda také tablety odkoupím.
  Děkuji.

 10. Dobrý den, je zde ještě někdo kdo má na prodej mysimbu? Děkuji

 11. Dobrý den, z důvodu nesnášení léku, přenechám lék Mysimba 8mg/90mg za 1800,-. Chybí pouze pár tablet (cca 10).

 12. Dobrý den, pokud má někdo zájem o mysimbu, ráda přenechám. Původní cena byla 2300,- jedno plato jsem spotřebovala. Jana

 13. Dobrý deň prajem mala by som záujem o lieky Mysimba

 14. Dobrý den, měla bych zájem o koupi mysimby.

 15. Odpovědět
  Temkovičová Klára před 12. března 2022

  Dobrý večer máte ještě na prodej Mysimbu?Děkuji

 16. Dobrý den , vzala jsem si teprve druhou tabletu, ale je mi divně od žaludku a točí se mi hlava , zítra už to brát nebudu, ale mohu prodat pokud někdo bude chtít, zůstatek 110 ze 112 tablet.

 17. Po 8 týdnech jsem přibrala 5 kilo Chutě na cokoliv , hlavně na sladké se rapidně zvýšily.Baleni doberu,ale u mě bez efektu.

 18. Po požití prvního lěku jsem myslela,že umřu. Během chvíle mě začal bolet hlava,obrovské žaludeční křeče. Zbytek dne jsem ležela jak mi bylo zle. Kdyby měl někdo zájem daruji celé balení krom toho jednoho

 19. Dobrý den paní Ivono měla bych zájem děkuji

 20. Dobrý den,
  Já moc dobré zkušenosti s lékem Mysimba nemám. Bolest hlavy, točení hlavy a chutě na jídlo či sladké nepřestaly, proto kdyby měl někdo zájem,komu léky vyhovují nebo chce vyzkoušet ráda prodat za nižší cenu.V balení je 112 tablet,zbylo mi 89 tablet.

 21. Mysimba 84 tablet za 1700kč prodám

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo