Mysimba recenze

3

Mysimba Potravinových doplňků, které mají posloužit všem, kteří chtějí zhubnout, je na našem trhu více než dost. Tablety s prodlouženým uvolňováním Mysimba od firmy PharmaSwiss Česká republika, s.r.o. jsou členem této široké rodiny, dají se ale sehnat pouze na lékařský předpis.

Mysimba je určena pacientům, kteří potřebují ze zdravotních důvodů zhubnout. Ovšem pozor, lék je kontraindikován všem, kteří mají potíže s játry nebo ledvinami, vykazuje tedy podobné účinky, jako například Prednison (jehož vedlejším účinkem je ale pozvolné přibírání na váze vlivem výraznějšího apetitu).

Je zapovězena značné části pacientů, proč vlastně?

Kromě těch, kteří mají potíže s játry nebo ledvinami, je Mysimba takzvaně kontraindikována epileptikům a zejména pacientům s příliš vysokým krevním tlakem. To však část obézních lidí má, preparát je proto určen skutečně jen málokomu.

To, že by během léčby měla být zcela utlumena konzumace alkoholu, je jistě jasné. Pokud dojde k přímé alergické reakci na účinnou látku (kopřivka, svědění nebo bolesti svalů a kloubů), je namístě změna léčiva ze strany ošetřujícího lékaře, který by měl okamžitě nalézt nějakou jinou cestu.

A co recenze pacientů?

Pokud si pročtete zmínky o léku Mysimba na diskuzních fórech, mnoho uživatelů si jej pochvaluje. Ztráta chuti na sladké, bez pocitu hladu, ale také minimum vedlejších účinků.

Z diskuze se navíc dozvíte, že podobných léčiv existuje ve světě více, takže se stačí jen informovat svého ošetřujícího lékaře. Z nežádoucích účinků je obecně zmiňováno sucho v ústech, nesmíte také očekávat, že hubnutí bude nějak drasticky rychlé.

Nedozvíme se však vůbec nic o dlouhodobých účincích tohoto léku. Právě proti jeho vpuštění na trh brojila v posledních letech BEUC (Evropské spotřebitelská ordinace), které se nelíbilo, že může být při delším užívání spouštěčem mnoha kardiovaskulárních onemocnění.

4 komentáře
 1. Po požití prvního lěku jsem myslela,že umřu. Během chvíle mě začal bolet hlava,obrovské žaludeční křeče. Zbytek dne jsem ležela jak mi bylo zle. Kdyby měl někdo zájem daruji celé balení krom toho jednoho

 2. Odpovědět
  Zuzana Balážová před 2020/07/09

  Dobrý den paní Ivono měla bych zájem děkuji

 3. Dobrý den,
  Já moc dobré zkušenosti s lékem Mysimba nemám. Bolest hlavy, točení hlavy a chutě na jídlo či sladké nepřestaly, proto kdyby měl někdo zájem,komu léky vyhovují nebo chce vyzkoušet ráda prodat za nižší cenu.V balení je 112 tablet,zbylo mi 89 tablet.

  Zanechte své hodnocení nebo dotaz

  Register New Account
  Obnovit heslo