Naturhouse zkušenosti

-1
Aktualizováno

Máte problémy s nadváhou a už dlouho se je snažíte vyřešit? Každou chvíli, se objevuje nový trend v hubnutí, který má mít konečně 100% účinnost, ovšem snad nikdy to ještě nebyla pravda.

Není proto divu, že (hlavně) ženy zkouší hledat nejrůznější způsoby jak zhubnout a mezi ty patří například i využívání služeb výživového poradenství. Výživový poradci u nás už dnes fungují nejen samostatně, ale i pod firmami a jednou z nich je právě Naturhouse.

Výživové poradenství zdarma?

Princip Naturhouse spočívá v tom, že vás naučí, jak jíst zdravěji a tím pádem se začnete zbavovat nadbytečných tuků. Díky možnosti pravidelné konzultace s poradcem je možné zjistit, kde jsou chyby ve vašem stravovacím plánu a pomocí přípravků od Naturhouse můžete vaši dietu změnit ke zdravější metodě, díky níž začnete hubnout.

Mezi nabídku Naturhouse tak nepatří jenom poradenství, ale také prodej samotných doplňků stravy a kosmetických produktů.

Využít můžete také jejich kompletních balíčků, které jsou zaměřené hlavně na hubnutí.

Naturhouse ovšem není jedinou firmou, která u nás podobné služby nabízí a tak je otázka, jak jsou jejich metody ověřené a zda jsou opravdu unikátní.

Zkušenosti uživatelek

Anonymní

Udržet se je hrozně těžké, už jsem odmítala dvakrát dort na oslavě narozenin kolegů.
Ale už po dvou týdnech mi 4 lidé v práci řekli, že jsem zhubla. Takže efekt je a tito lidé v pohodě moje odmítnutí dortu pochopili…

Stejně si myslím, že Naturhouse není jen o těch jejich preparátech, jsou to přírodní produkty, které mohou maličko hubnutí podpořit, ale o převýchově v životosprávě, naučí během pár týdnů člověka přemýšlet o tom, co do sebe láduje.
A to se mi líbí. 

Jana

Nepřehlédněte:  Herbalife recenze

Tak jsem byla dneska na první konzultaci s doporučením jídelníčku atd. Doporučil mi přípravky nějaký sirum vlákninu a suchary. No celkem jsem tam nechala 1000,– a jelikož jsem sama od minule návštěvy dala dolů 2 kg , tak říkal,že je možný ža až tam půjdu, že budu na váze co jsem chtěla no stres a střevní chřipka udělali za týden své, tak snad to půjde ten poslední zbytek dolů pač jejich doplnky nejsou zrovna levné

Naturhouse zkušenosti
2 (40%) 1 hlasů
12 Comments
 1. Bohuzel musi napsat mé negativni zkusenosti s Natur House.Mam nadváhu a chtěla jsem nějak začít a pomoc a tak jsem navštívila NH,při první návštěvě jsem rekla,že užívám warfarin,jestli mají zkušenosti s timto lékem.Výživ. poradkyně mi rekla zadny problém.Bohuzel po měsíci jsem si jidelnickem od NH,malem ublížila.Tři týdny mně lékař dával dohromady.Chci jet poukazat na to,ze kdyz ma člověk,nejaky zdravotní problém,měli by narovinu říct,“NAVŠTIVTE RADĚJI LÉKAŘE“.Ale poznala jsem,ze jde hlavně o penize.Je mi to líto,ale je to tak.A na závěr,snažím se bez NH,hlidam si jidelnicek,cvičim a pomalu to jde dolů.Tak se nezlobte za můj názor.

 2. Natur House neumí pracovat s lidmi,kteří,berou warfarin,rozhodili mi tak krev,ze mě lékař dával dohromady tři týdny.

 3. Natur House neumí pracovat s lidmi,kteří,berou warfarin,rozhodili mi tak krev,ze mě lékař dával dohromady tři týdny.

 4. Bohuzel musi napsat mé negativni zkusenosti s Natur House.Mam nadváhu a chtěla jsem nějak začít a pomoc a tak jsem navštívila NH,při první návštěvě jsem rekla,že užívám warfarin,jestli mají zkušenosti s timto lékem.Výživ. poradkyně mi rekla zadny problém.Bohuzel po měsíci jsem si jidelnickem od NH,malem ublížila.Tři týdny mně lékař dával dohromady.Chci jet poukazat na to,ze kdyz ma člověk,nejaky zdravotní problém,měli by narovinu říct,“NAVŠTIVTE RADĚJI LÉKAŘE“.Ale poznala jsem,ze jde hlavně o penize.Je mi to líto,ale je to tak.A na závěr,snažím se bez NH,hlidam si jidelnicek,cvičim a pomalu to jde dolů.Tak se nezlobte za můj názor.

 5. Musím se tomu mát, co lidi tu píšou. Samozřejmě, že každá služba něco stojí. Máte jiné poradenství, kde zaplatíte za poradenství šílené prachy a nedostanete žádné výrobky. Jsem tam 7 týdnů a mám 11 kg dole a cítím se dobře a to jsem před tím zkoušl hodně věcí a ta váha se nehnula. Česká mentalita = chceme všechno a nejlépe zdarma :-)

 6. Dobrý den začala jsem chodit do N H letos 21.1. vážila jsem 63,5 , pas 97 cm, při první návštěvě jsem zjistila že se pohybuji nahraně,že nemam daleko k tomu, abych s kolabovala. Tři měsíce před tím jsem s kolabovala fyzicky dávala jsem se pomalu dohromady začala jsem cvičit, ale neviděla jsem žádné výsledky. Proto jsem se rozhodla pro poradnu abych věděla co dělám špatně. Dozvěděla jsem se podle mé zpovědi mého jídelníčku, že sice sem tam něco u zobnu ale při tom trápím moje tělo hlady. Můj zásadní problém byl v tom že jsem vůbec nepila. Šla jsem na malou asi pětkrát denně vypila jsem totiž za celý den asi litr tekutin. Další průšvih byl ve snídani vstávala jsem ve 4:10 a snídala jsem až v sedm prakticky jsem trápila žaludek tak že si při prvním jídle hned všechno ukládal. Nejedla jsem žádné ovoce jogurty jakbysmet. Moje pravidelnost v jídle nebyla prakticky žádná. Můj čtvrtý bod byl zrušit kávu s kofeinem dohromady s mlékem-ted už žadné nafouklé břicho. Jen jsem změnila pár těchto bodů v mém jídelníčku a energie se mi vratila. Po týdnu na kontrole jsem vážila 62,5 a pas 93 cm. koukala jsem jako blázen. Za celou dobu šesti týdnu než jsem docílala 58 kilo a pas 87, jsem utratila za produkty 4394,-kč a nelituji toho platí vlastně jen za jídlo ktere vám pomáha nastartovat metabolismus. Ted už chodím jednou za měsíc a jsem spokojená. Muj život je o něco lepší díky Natur HAUSE V LITOMERICICH DÍKY RADCE SAHULOVE

 7. Jejich jídelníček mi rozhodil zažívání. Každý inteligentní člověk pochopí, že tato šoková změna stravování není možná. Moje lékařka mne před výživovými poradci varovala, řekla, že může totálně rozhodit metabolismus a že každý by se měl řídit zdravým selským rozumem. Prostě snížit dávky jídla třeba o polovinu a přidat si víc zeleniny. Skončila jsem u nich a jsem ráda. Věřím, že zhubnu i bez jejich striktní „terapie“ !

 8. Dlouho jsem se rozhodovala zda mám do toho jít,tak jsem v únoru rozhodla že to vyzkouším. Za 3 týdny jsem zhubla 5kg sice mě to stojí nějakou kačku,ale nelituji cítím se velmi dobře. Když to tak půjde dále tak za 2 měsíce bude mých vysněných 10kg dole.Doporučuji všem kdo chce zhubnout.

 9. Na pohovoru v NH jsem byla prvně. Výrobky jsou drahé, to je pravda, ale řekla jsem si, že něco do toho investuji. Po čtyřech dnech pečlivého dodržování stravy jsem si vůbec nemohla dojít na „velkou“. V těch produktech určitě není nic špatného, ale jak píšete: ubrat na množství jídla, odlehčit zeleninou, pít hlavně čistou vodu. Na můj vkus je v tom jídelníčku daleko víc masa, než jsem byla zvyklá a to mi nevyhovuje. V kartičce mám zapsány míry pas, břicho, boky, které mě neměřili a ani neodpovídají skutečnosti. Ukončuji u NH návštěvy. Takovýto způsob rad o stravování není nejvhodnější. Přeji všem zdravý rozum :-)

 10. Dobrý den,studuji 1.LF UK-nutriční terapii a píši bakalářskou práci o výživových poradcích.Tímto bych Vás chtěla poprosit o spolupráci při tvorbě mé praktické části bakalářské práce.Konkrétně ty z Vás,kteří někdy využili služeb výživových poradců.Ozvěte se mi prosím na e-mail pavlina.sko@seznam.cz.Vše je naprosto anonymní.Předem děkuji

 11. Dobrý den!
  Pokud máte jakékoliv zdravotní potíže se zažívacím ústrojím, doporučuji tuto dietu neužívat. Radím z vlastní zkušenosti, po dvou týdnech užívání přípravků a dodržování diety mě přepadly neuvěřitelné bolesti břicha. Skončila jsem na pohotovosti na kapačkách.

 12. Do NH v Plzni Olympii jsem začala chodit asi před měsícem a půl. Za tu dobu mám 8 kg dole. Koupila jsem si produkty jen při první návštěvě. Poté přečetla pár recenzí a zkušeností jiných. Výrobky asi fungují, ale jsou předražené. Poté, co jsem si odmítla koupit čaj za cca 900 Kč mi dietoložka řekla, že mě musí vyřadit z programu. Takže poradenství je sice zdarma, ale pokud budete kupovat produkty.

  Zanechte své hodnocení nebo dotaz

  Register New Account
  Obnovit heslo