Neo Slim tablety recenze

0
Aktualizováno

Zhubnout dnes chce prostě každý, naštěstí v tom nemusí být nikdo sám. Nejde jen o podporu rodiny nebo kondičního trenéra, existují totiž i nejrůznější potravinové doplňky, které pomohou nastartovat metabolismus.

Jednou z možných alternativ je například Neo slim, jenž je k dostání ve formě tabletek. Jaké jsou vlastně dnes na Neoslim recenze z pohledu stálých uživatelů?

V první řadě je třeba dodat, že tyto tablety jsou kontraindikovány (jinak řečeno – zapovězeny, zakázány) dětem, ale i těhotným a kojícím ženám.

Recenze jako taková není na internetu příliš pozitivní, mnoho ohlasů se naopak dotýká toho, že je Neoslim vlastně spíše nefunkční placebo za přemrštěnou cenu. Žádné vedlejší účinky nejsou hlášeny, ale úbytek na váze se vlastně nedostaví.

Takže navzdory poměrně bombastické reklamě podpořené některými známými osobnostmi, je třeba před tímto preparátem zdravé výživy tak trochu varovat.

Neoslim přitom slibuje zajímavé výsledky – urychlí spalování tuků přijatých z potravy a zabraňuje jejich následnému ukládání do podkoží.

Jedná se prý o jedinečný doplněk stravy pro všechny, kteří nechtějí dojít k obávanému jo-jo efektu nebo konzumují příliš mnoho tučných jídel. Ale jak ví asi každý, žádná tabletka není samospasitelná, respektive jinak řečeno – bez neo-slim-diskuze pohybu a proměny jídelníčku to určitě nepůjde.

Ceny za tablety Neo Slim

Cena Neoslimu však není na našem trhu nikterak vysoká, takže si tento preparát jistě objednala řada lidí. Má se v něm nacházet jedinečný extrakt z mexického kaktusu, což je však spíše jen klamání koncového zákazníka.

Kladem je nicméně to, že Neoslim neobsahuje lepek ani jakékoliv konzervanty a neuškodí diabetikům ani vegetariánům. Recenze na něj však nepřináší mnoho pozitivních informací a nelze jej příliš doporučit.

Nepřehlédněte:  Nidora recenze

Vaše zkušenosti a recenze s Neo Slim tabletami

Neo Slim tablety recenze
4 (80%) 1 hlasů
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

      Zanechte své hodnocení nebo dotaz

      Register New Account
      Obnovit heslo