Neospan forte – hodnocení přípravku [recenze]

1
Aktualizováno

neospan-forte-hodnoceni Skutečně zajímavý doplněk stravy, který dává mnohým naději na klidný a dlouhý spánek. Pomáhá při usínání a vylepšuje kvalitu spánku, omezuje předčasné probouzení, uvolňuje stres a napětí.

Neospan forte SWISS obsahuje jen přírodní složky a je proto vhodný pro užívání všech věkových skupin. Co o něm můžeme říci dalšího?

Extrakt z celé řady bylinek, proslulých svými dobrými tlumivými účinky

Když chcete spát, musíte se cítit unavení, jinak bude složité usnout – to je stará známá pravda. Neospan forte proto obsahuje výtažky z několika bylin, které se běžně na dobrý spánek doporučují, a to nejen lidovými léčiteli, ale i odborníky z lékařského prostředí.

Kozlík lékařský, pomerančovník hořký, chmel otáčivý, mučenka pletní a meduňka lékařská, plus ještě heřmánek pravý.

Tak přesně tahle skupina rostlin dokáže mnohé, uvolní stres, napětí a zajistí, že usnete doslova jako miminko. A to vše bez vedlejších účinků, meduňka ani chmel přeci nejsou návykové, no ne?

Problémy s usnutím často způsobuje stres, nervozita, málo pohybu, přemíra alkoholu a cigaret, těžká jídla k večeři nebo naprosto nevhodné podmínky pro spaní, jako je třeba horší matrace nebo slabší větrání v místnosti, stejně jako nízká teplota.

Výhodou Neospanu Forte je nízká cena, stačí užívat totiž jen jednu tobolku denně, asi půl hodiny před ulehnutím – její cena přitom vyjde zhruba na pětikorunu.

Léčebná kúra by pak měla trvat asi čtvrt roku. A jak si přečtete v některých referencích (na českém internetu jich zatím není mnoho, možná to změní už blízká budoucnost, jde o poměrně nový produkt), tyhle tobolky zaručeně fungují.

Nakonec, meduňkový čaj nebo kozlíkové kapky zaberou do značné míry také, tudíž, pokud nevěříte tabletkám, zkuste si pěstovat meduňku doma a uvidíte ten výsledek…

Nepřehlédněte:  Chitosan na hubnutí [recenze]
Neospan forte – hodnocení přípravku [recenze]
3 (60%) 3 hlasů

2 komentáře
 1. Neospan forte? Vyhozené peníze. Absolutně nulový účinek.

  • Viky
   mám naprosto stejnou zkušenost, žádný účinek, a to neberu žádné léky, že bych byla imunní.

  Zanechte své hodnocení nebo dotaz

  Register New Account
  Obnovit heslo