Neospan forte – hodnocení přípravku

1

neospan-forte-hodnoceniSkutečně zajímavý doplněk stravy, který dává mnohým naději na klidný a dlouhý spánek. Pomáhá při usínání a vylepšuje kvalitu spánku, omezuje předčasné probouzení, uvolňuje stres a napětí.

Neospan forte SWISS obsahuje jen přírodní složky a je proto vhodný pro užívání všech věkových skupin. Co o něm můžeme říci dalšího?

Extrakt z celé řady bylinek, proslulých svými dobrými tlumivými účinky

Když chcete spát, musíte se cítit unavení, jinak bude složité usnout – to je stará známá pravda. Neospan forte proto obsahuje výtažky z několika bylin, které se běžně na dobrý spánek doporučují, a to nejen lidovými léčiteli, ale i odborníky z lékařského prostředí.

Kozlík lékařský, pomerančovník hořký, chmel otáčivý, mučenka pletní a meduňka lékařská, plus ještě heřmánek pravý.

Tak přesně tahle skupina rostlin dokáže mnohé, uvolní stres, napětí a zajistí, že usnete doslova jako miminko. A to vše bez vedlejších účinků, meduňka ani chmel přeci nejsou návykové, no ne?

Problémy s usnutím často způsobuje stres, nervozita, málo pohybu, přemíra alkoholu a cigaret, těžká jídla k večeři nebo naprosto nevhodné podmínky pro spaní, jako je třeba horší matrace nebo slabší větrání v místnosti, stejně jako nízká teplota.

Výhodou Neospanu Forte je nízká cena, stačí užívat totiž jen jednu tobolku denně, asi půl hodiny před ulehnutím – její cena přitom vyjde zhruba na pětikorunu.

Léčebná kúra by pak měla trvat asi čtvrt roku. A jak si přečtete v některých referencích (na českém internetu jich zatím není mnoho, možná to změní už blízká budoucnost, jde o poměrně nový produkt), tyhle tobolky zaručeně fungují.

Nakonec, meduňkový čaj nebo kozlíkové kapky zaberou do značné míry také, tudíž, pokud nevěříte tabletkám, zkuste si pěstovat meduňku doma a uvidíte ten výsledek…

Nepřehlédněte:  Pancreolan Forte

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo