Obálky-doma.cz [recenze]: Pozor na placenou registraci!

0

Maminky na rodičovské dovolené, studenti, ale třeba i lidé, kteří nemohou dlouhou dobu najít žádnou práci. To vše jsou skupiny, které se často přihlásí na plnění obálek, které lze dělat i doma. Jenže, nemá tahle práce nějaký háček? Na to, co můžete čekat od Obálky-doma.cz se podíváme v našem dnešním článku.

Určitě není těžké si představit zoufalou životní situaci, v jejímž průběhu nemáte dostatek finančních prostředků a hledáte jakýkoliv existující způsob přivýdělku, který by vám pomohl se z ní co nejrychleji dostat. Mnohdy jde například o maminky na rodičovské dovolené, které si kvůli péči o dítě (pro které nemají zajištěné hlídání) nemohou dovolit vystrčit paty z domu. Může jít ale i o seniory, kteří mají chatrné zdraví, ale nemohou vyžít ze skromného důchodu. Anebo o lidi, kteří nemohou najít delší dobu práci a nemají z čeho žít.

Místo živoření se mnozí přihlásí na plnění obálek, protože tuto práci jde vykonávat i z domova a může to významně podpořit jejich domácí rozpočet. Jedním z poskytovatelů této práce je web Obálky-doma.cz.

Co můžete od této práce očekávat? A není v tom nějaký háček?

O Obálky-doma.cz

Jak už název tohoto portálu napovídá, zájemcům nabízí plnění obálek v domácím prostředí. Jelikož za jednu můžete dostat 8,50,- a více, je pochopitelné, že je pro řadu lidí vidina takové činnosti poměrně dost atraktivní.

Práce spočívá v tom, že obálku naplníte přesně stanoveným obsahem (který často bývá obchodního nebo propagačního charakteru) a následně je nezalepené vložíte do balíku. Ten pak zašlete doporučeně na adresu firmy. Hned na úvodní stránce se dočteme, že firma poštovné proplácí, takže se nemusíte bát, že byste na této práci nějak tratili.

Proč to tolik lidí táhne?

V první řadě, plnění obálek je poměrně nenáročná práce, a to i na váš čas. Na stránkách Obálky-doma.cz se lze dočíst, že můžete pracovat 2-3 hodiny denně, což je pro mnohé lidi těžko dosažitelný ideál. Za měsíc si můžete tímto způsobem přijít i na více než 15 000,-. Materiál k plnění navíc dostanete zdarma. Dalším benefitem je smlouva na dobu neurčitou, která taktéž nebývá v dnešní době standardem.

Co se týče odměny, za jednu naplněnou obálku můžete dostat v rozmezí 8,50,- až 15,50,-. Kdo navíc prokáže zvýšenou aktivitu, ten získá motivační věcnou prémii. (Kterou je mobilní telefon, fotoaparát nebo tablet.)

Další důležité informace

Pro mnohé to zní ideálně, ale řekněme si upřímně, že pokud něco zní moc dobře na to, aby to byla pravda, s největší pravděpodobností bude někde nějaký háček, na který si musí dát člověk velmi dobrý pozor. A nejinak je tomu i v případě webu Obálky-doma.cz. V první řadě musíte hned na začátku zaplatit poplatek, který bez desetikoruny činí 1 000,-. (A to jen kvůli tomu, abyste obdrželi nějaké dokumenty.) Nejedná se navíc o oficiální zaměstnání, ale o jiný druh vykonávané práce.

Náplní vaší práce nebude jen plnění obálek, ale také inzerce na nejrůznějších portálech a aktivní oslovování odběratelů sestavených materiálů.

Při detailnějším zkoumání jsme narazili na zajímavý článek na důvěryhodném webu dTest, kde se Obálky-doma.cz skloňují s dalším zádrhelem, o kterém se na úvodní stránce webu nikde nepíše. Náplní vaší práce nebude jen plnění obálek, ale také inzerce na nejrůznějších portálech a aktivní oslovování odběratelů sestavených materiálů. V takovém případě už částka vaší odměny není tolik lákavá.

Když si to tedy shrneme, nutnost platby předem a následný charakter práce (ve smyslu oslovování firem a dalších lidí, o kterém se nikde v úvodu nepsalo) poukazuje na to, že nejde o křišťálově čistou nabídku. 

Co na to říkají lidé?

V tomto případě je problematické vyhledat recenze na srovnávačích zboží, na druhou stranu, Obálky-doma.cz se poměrně často skloňují na nejrůznějších internetových diskuzích.

Lidé, kteří se rozhodli tuto formu přivýdělku vyzkoušet nejčastěji uvádějí, že:

  • Je odradil počáteční (celkem vysoký) poplatek
  • Je to podvod
  • Se nejedná o seriózní práci
  • Je lepší od toho dát ruce pryč

Co z toho plyne? Že i když práce, kterou Obálky-zdarma.cz nabízí, vypadá na první pohled dobře a seriózně, ve skutečnosti je tam příliš mnoho háčků, kvůli kterým nabídka není nakonec tak výhodná, jak se mohla na první pohled zdát.

Jelikož se podobné typy práce objevují jak na sociálních sítích, tak na inzertních portálech, nenechte se přesvědčit a raději se dívejte po něčem férovějším.

Máte s Obálky-doma.cz nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

Zdroje informací

https://www.dtest.cz/clanek-4525/obalky-doma-cz-nabizi-praci-kterou-si-zaplatite – Obálky-doma.cz nabízí práci, kterou si zaplatíte (česky)

VAŠE HODNOCENÍ
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo