Oxandrolone Spa [recenze]

0

Oxandrolone-recenze Jeden z vůbec nejznámějších orálních anabolických steroidů, který zlepší sílu svalů a jejich hustotu, má být prakticky bez vedlejších účinků a vhodný podle některých zdrojů dokonce i pro děti.

Oxandrolone vyrábí například italská firma Spa, v ČR nicméně není tento lék přímo registrován. Celkově vzato, vyrábí se jen v několika málo zemích světa, výhradně ve formě tablet s minimálním obsahem účinné látky.

Oxandrolone Spa

Například Spa vyrábí tablety s 2,5 mg účinné látky v tabletě, pro „body-building“ je podle některých zdrojů zapotřebí ale mnohem více.

Cena je bohužel poměrně vysoká, steroid se dá kombinovat s dalšími přípravky

Oxandralone jako látka byl poprvé popsán v USA v roce 1964, jde o derivát dihydrotestosteronu. Až do roku 1989 byl ve Spojených státech amerických znám pod jménem Anavar.

Oxandrolone dávkování

Někteří „body-buildeři“ jej využívají celkem pravidelně, celosvětově s tímto steroidem kvete i černý trh. Zakázán je v USA a Kanadě, v některých dalších zemích, jako například ve Velké Británii, je pod dohledem státních orgánů a jen velmi špatně dostupný.

Běžně se využívá i v lékařství, dětem se podává například ke stimulaci růstu (Turnerův syndrom), u žen má mít podle studií prokazatelný vliv na osteoporózu.

V minulosti se běžně Oxandralone používal při léčbě alkoholické hepatitidy, těžkých popálenin nebo krevní anémie. Pomoci měl i dětem s příliš nízkou tělesnou hmotností, v některých případech ale působil přesně opačně, a proto byl nahrazen jinými léčivy.

Oxandrolone vedlejší účinky

Vedlejší účinky jsou popsané jako minimální, Oxandralone například tlumí chuť k jídlu nebo vzácně způsobuje akné, při vyšších dávkách popisují sportovci častější průjmy.

Nepřehlédněte:  Plantur 21 - šampon na vlasy recenze

V případě, že jej užívají ženy, v některých případech je popsáno zvýšené ochlupení nebo zhrubnutí hlasu, v takových případech je radno užívání Oxandralonu okamžitě ukončit.

Máte zkušenosti s přípravkem Oxandralone? Přidejte vaše recenze dolů do diskuze

VAŠE HODNOCENÍ

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo