Oxandrolone Spa

0

Oxandrolone-recenzeJeden z vůbec nejznámějších orálních anabolických steroidů, který zlepší sílu svalů a jejich hustotu, má být prakticky bez vedlejších účinků a vhodný podle některých zdrojů dokonce i pro děti.

Oxandrolone vyrábí například italská firma Spa, v ČR nicméně není tento lék přímo registrován. Celkově vzato, vyrábí se jen v několika málo zemích světa, výhradně ve formě tablet s minimálním obsahem účinné látky.

Oxandrolone Spa

Například Spa vyrábí tablety s 2,5 mg účinné látky v tabletě, pro „body-building“ je podle některých zdrojů zapotřebí ale mnohem více.

Cena je bohužel poměrně vysoká, steroid se dá kombinovat s dalšími přípravky

Oxandralone jako látka byl poprvé popsán v USA v roce 1964, jde o derivát dihydrotestosteronu. Až do roku 1989 byl ve Spojených státech amerických znám pod jménem Anavar.

Oxandrolone dávkování

Někteří „body-buildeři“ jej využívají celkem pravidelně, celosvětově s tímto steroidem kvete i černý trh. Zakázán je v USA a Kanadě, v některých dalších zemích, jako například ve Velké Británii, je pod dohledem státních orgánů a jen velmi špatně dostupný.

Běžně se využívá i v lékařství, dětem se podává například ke stimulaci růstu (Turnerův syndrom), u žen má mít podle studií prokazatelný vliv na osteoporózu.

V minulosti se běžně Oxandralone používal při léčbě alkoholické hepatitidy, těžkých popálenin nebo krevní anémie. Pomoci měl i dětem s příliš nízkou tělesnou hmotností, v některých případech ale působil přesně opačně, a proto byl nahrazen jinými léčivy.

Oxandrolone vedlejší účinky

Vedlejší účinky jsou popsané jako minimální, Oxandralone například tlumí chuť k jídlu nebo vzácně způsobuje akné, při vyšších dávkách popisují sportovci častější průjmy.

V případě, že jej užívají ženy, v některých případech je popsáno zvýšené ochlupení nebo zhrubnutí hlasu, v takových případech je radno užívání Oxandralonu okamžitě ukončit.

Nepřehlédněte:  Klinika Gemini recenze

Máte zkušenosti s přípravkem Oxandralone? Přidejte vaše recenze dolů do diskuze

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo