Partners zkušenosti [recenze]

28

I když to u nás není moc obvyklé, už před několika lety k nám dorazil trend finančního poradenství ze západu. Jednou z firem, která u nás finanční poradenství nabízí je firma Partners. S touto firmou jste mohli mít zkušenosti jak ze strany klientské, tak i jako z pracovní příležitosti.

Pracovníci Partners jsou tak trochu individuálními obchodními zástupci, kteří nabízí produkty této firmy. Mělo by to být tak, že vám poradí a při vaší finanční situaci zvolí nejvhodnější produkt pro vás a vaši rodinu, bohužel to často bývá tak, že vám navhrnou a doporučí službu, ze které budou mít největší provize.

Partners_Logo

Já osobně jsem zažil jedno setkání s obchodním zástupcem Partners před několika lety, takže dnes se situace možná změnila. Probíhalo to nějak takhle:

Zkušenost s Partners

Mělo jít o nezávislou poradu ohledně mých financí pro to, aby si práci zástupce můj „poradce“ vyzkoušel, protože šlo relativně o nováčka. Pomáhal mu ještě kolega, který měl v Partners už nějakou praxi. Rozhovor začal docela nezávazně o klasických věcech (jaká byla cesta na schůzku, jak se mám..) tak, jak to mají zástupci naučené.

Postupně jsme začali kalkulovat moje příjmy a výdaje a snažili se najít způsob, jak bych mohl spořit. Nakonec došli k návrhu, že by pro mě bylo velmi vhodné, kdybych si měsíčně dával 3-4 tisíce na jejich spořící produkt a postupně tak ušetřené peníze spořil a zhodnocoval.

Výpočty ale byli zkreslené a počítalo se s hezkými čísli, nějakou inflaci zástupci v úvahu vůbec nebrali. Poté, co jsem odmítl jejich produkty si ještě požádali o několik telefonních čísel na lidi, kteří by mohli mít o jejich služby zájem.

Já bych s touto firmou už znovu jednat nechtěl. I když jde na první pohled o velmi solidní lidi, jejich způsob jednání a metody rozhodně ještě nepovažuji za profesionální. Problém je v nedostatku kvalitních poradců – dnes jsou tam jen mladí vycvičení poradci, kteří jsou v Partners kvůli penězům a nevidí dlouhodobé výnosy z kvalitní péče o své klienty.

A co vy, jaká je vaše zkušenost s touto firmou?

Partners zkušenosti [recenze]
3.1 (61.11%) 18 hlasů
84 Comments
 1. Můj finanční poradce z Partners pro mě udělal hodně věcí. Pomohl mi sestavit rozumný plán úspor a investic, který mi vyhovuje. Díky jeho radám se cítím lépe připraven na finanční budoucnost.

 2. Od vyřízení úvěru na bydlení, přes investování a po veškerá pojištění jsem byl s péči vašeho poradce spokojený. Produkty, které mi vždy nabídnul jsem měl připravené na míru, tak aby pokryly mé možnosti, požadavky a rizika. Neměnil bych.

 3. Poradce, se kterým aktuálně jednám mi dokázal vysvětlit složité pojmy a podmínky hypoteční smlouvy, tak abych je dobře pochopil. Mě osobně překvapila snadnost celého procesu. Poradce se postaral o veškerou administrativu a komunikaci s bankou. Navíc mi pomohl s vyjednáním o výhodnějších podmínkách a úrokové sazbě, a tím mi přinesl reálně úspory.

 4. Byl jsem spokojený s profesionálním přístupem k analýze mých potřeb a finanční situace, což mi umožnilo najít životní pojištění přesně odpovídající mým potřebám a cílům. Díky doporučení poradce z Partners jsem si vybral pojištění s vhodnou úrovní krytí a příznivými podmínkami.

 5. Všechno jede, jak má a to s pomocí vaší poradkyně. V její péči jsem 3 rokem. Už toho pro nás udělala poměrně dost.

 6. Od roku 2020 spolupracuji s Partners. Měli jsme problém se schválením hypotéky. Poradkyně nám v tu dobu dost pomohla. Ted jsem jí oslovil kvůli investicích. Chci správně nasměrovat.

 7. Líbí se mi otevřenost a rychlost vašeho poradce. Jednáme spolu upřímně a k věci a vím, že mi předává užitečné rady.

 8. Doporučuji Jana Tihelku z Partners, který nám pomáhal jak s hypotékou, tak s jeho pomocí i dlouhodobě investuji. Naslouchá mi a od toho se pak vše odráží.

 9. Toto finanční poradenství využívám pár měsíců. Na poradce jsem dostal kontakt kvůli sjednání mé životní pojistky. Nasměroval mě na pojišťovnu Simpleu, která pod ně spadá a musím říct, že dobré. Pojištění jsem si zařídil online z pohodlí domova. Pojistka splňuje to co jsem potřeboval.

 10. Velice děkuji za kvalitní poradenství. Víc netřeba slov.

 11. Příjemné vystupování. Od první schůzky po podpis vše probíhalo podle domluvy. Mám uzavřené pojištění, ale ještě jednáme o spoření pro dceru, takže to nebyla naše poslední spolupráce.

 12. Toto poradenství doporučuji. Poradce nám vždy zařídí co potřebujeme, pro nás bez práce a v klidu.

 13. Vašeho poradce hodnotím pár slovy, spolehlivost, rychlost, důvěra a za mě je to naprosto vystihující.

 14. Krátce spolupracuji s paní Veronikou Svobodovou. Dostal jsem na ní doporučení. Je profesionální ale zároveň i lidská a příjemná. Dobře se mi sní komunikuje a jsem rád, že se mám teď na koho obrátit. Za sebe doporučuji.

 15. Ráda bych poděkovala za služby panu Vladimírovi Petřekovi z Partners. Za jeho vynaložený čas při řešení mých finančních potřeb. Mohu doporučit.

 16. Nikdy jsem finančního poradce nepotřeboval a nevyužil. Doba se ale mění. Začal jsem s poradcem jednat teprve nedávno a to ohledně investic. Dostal jsem doporučení, tak jsem toho využil. Zatím jsem se vším spokojený, uvidíme co ukáže čas.

 17. S manželkou děkujeme všem u Partners kteří se podíleli na našem případu a našli pro nás nejlepší řešení.

 18. Spolupráce s vaším poradcem pro mě byl velmi dobrý začátek jak se naučit spravovat své finance. Vzhledem k tomu čím si teď ekonomika prochází, tak to pro mě bylo velmi důležité. Umět peníze ušetřit na správném místě, a zároveň je efektivně investovat. Tímto děkuji za tuto pomoc a myslím, že to nebylo naše poslední spolupráce.

 19. S vaším poradcem jsme nejdřív udělali analýzu mých možností a toho co vlastně chci. A poté mi poradce na zakládě těchto informací udělal přesný plán. Byl a stále jsem spokojený s vašimi službami, protože i po delší době jsme spolu v kontaktu a když se něco změní, tak tomu poradce přizpůsobí můj finanční plán.

 20. Já velice děkuji za tak osobitý přístup k mému případu. Ze strany vaší společnosti jsem měl kompletní péči, nebylo potřeba žádných změn a na všem jsme se domluvili.

 21. Vaše finanční poradkyně nám pomohla i na dálku. Žijeme delší dobu v zahraničí a teď se chceme vracet do ČR. Budeme kupovat nemovitost a nebýt finanční poradkyně tak s tím máme strašně moc papírování a práce. Většinu důležitých podkladů zařídila za nás. My jsme spokojeni.

 22. Lidský přístup, vše vysvětleno. Žádné tlačení a přemlouvání. Ve společné domluvě nebyl žádný problém.

 23. Dobrý den. Jmenuji se Pavel a finanční poradenství jsem začal využívat před nedávnem. Sám jsem nevěděl jakou společnost oslovit a na Partners jsem dostal doporučení od kamarádky, která je s poradkyní několik let ve styku a dala mi na ní kontakt. Jsem velice rád za tuhle příležitost, protože jsem už nevěděl kudy kam. Dostal jsem se do finančního problému a díky poradkyni vím, jak se z toho dostat.

 24. Líbí se mi přístup společnosti, že nejdřív poradce zjistil jaké mám cíle a pak jsme dávali do kupy plán. S Partners jsem ve styku dlouho a za tu dobu se nic nezměnilo.

 25. Doporučuji tuto společnost. V uplynulých týdnech spolu pracujeme na produktech a jsem spokojený s celkovým servisem který mi Váš poradce nabízí.

 26. S finančním poradcem spolupracujeme už roky. Nedávno nás sám od sebe kontaktoval s tím, že by bylo dobré kdybychom změnily pojištění bytu protože jako všechno se zvedla i jeho hodnota. Byt pronajímáme a jsem rád, že nám tohle bylo doporučeno. Nerad bych někdy v budoucnu řešil nějaké nepříjemnosti.

 27. S finančním poradcem z Partners jsem se dostal do styku uplnou náhodou, a vznikla z toho dlouhodobá spolupráce.

 28. Taky máme od nich týpka co s nim konzultujeme náš finanční plán a dost jsme si sedli. Líbí se mi jeho styl, jak k nám přistupuje.

 29. Prvně jsme oslovili čistě banku, ale nezdáli se nám úplně podmínky, tak jsme požádali v Partners Market jestli by nám udělali porovnání případně i s nabídkou. Nakonec vyšla tahle návštěva daleko líp, než na přímo v bance.

 30. Léta mám stejného poradce, který má za sebou výsledky, naše spolupráce proto také přetrvává a já jsem za to vděčný, že se stále můžu obracet na jednu a tu samou osobu s důvěrou.

 31. Sice jsem se delší dobu neviděl se svým poradcem, ale když jsem teď chtěl zřizovat stavební spoření, tak stačilo zavolat na telefon z jeho vizitky, číslo měl pořád stejné a domluvili jsme se po telefonu. Zařídil stavebko, doklady zaslal poštou a stačilo poslat peníze do na účet stavebka a bylo to. Tak by to mělo vypadat všude.

 32. Využil jsem investičního specialistu z této společnosti Partners. Líbil se mi celkový přístup a to, že jsme o všem velmi důkladně diskutovali. Nejdřív jsme rozebírali jaký cíl v investování mám a pak jsme vymysleli plán jak ho dosáhnout. Doporučuji.

 33. Jejich služby mohu pochválit, pojistil jsem u nich celou rodinu, a i přesto že doufám že jí nikdo nevyužije, jsem rád za podmínky které u toho jsou, každý to má na míru a neplatím zbytečně vysoké částky.

 34. Mám s Partners poradcem dobré zkušenosti skrz podílové fondy, investuji zatím jen malou částku ale vyhovuje mi to.

 35. Partners poradce jsem vyhledal v téhle složité době která se asi dotkla většiny, jako majitel restaurace na tom teď fakt nejsem nejlíp, ještě s tím jak vláda každý den vymýšlí nové zbytečné opatření, ale snad jsem na tu situaci připraven tak že to všechno zvládnu aniž bych o podnik přišel.

 36. Finanční obor nikdy nebyl moje silná stránka, proto jsem ráda že v tomhle mohu využít služeb finančního poradce, a ten z Partners se kterým jsem v kontaktu mi velice vyhovuje, dokázal mi doporučit produkty které momentálně využiji na plno.

 37. Partners poradce si chválím, hodně mi pomohl když jsem se dostala do lehké finanční tísně a dovolím si říct že díky němu jsem to zvládla nejlépe jak to šlo, nemusela jsem se nikde zadlužit a toho si hodně cením.

 38. Poradce z Partners nám pomohl zajistit a vyřešit více věcí najednou a to v opravdu rychlém čase, s jeho službami jsme spokojeni.

 39. Upřímně jsem rád dal překontrolovat svoje finance někomu kdo tomu rozumí víc než já, na investičním trhu jsem se nikdy nějak moc neorientoval takže nechat si poradit je podle mě nejlepší varianta. Výnosy mám zatím velmi dobré takže si nemůžu stěžovat.

 40. S dobrou rychlostí jsme měli schválenou hypotéku a zařízené bydlení. Práci našeho poradce chválím.

 41. Finanční poradkyni jsem velice ocenila v dobách nouzového stavu, tím že pracuji v gastronomii se mi výrazně snížil plat, ale přečkala jsem to dobře, hodně mi poradila jak některé výdaje osekat.

 42. Výhoda dnešní doby, kdy jsem schůzku s poradcem mohla podniknout i před video hovor. Řeším koupi nemovitosti, tak jsem potřebovala poradit ohledně hypotéky. Oba jsme se shodli na tom, že příště už se budeme moct snad sejít normálně a ne zprostředkovaně přes telefon, ale díky vůbec za tu možnost.

 43. Ve spolupráci s mojí poradkyní se mi finance daleko líp hlídají a taky mi poradila, co je v hodné v mém věku mít uzavřené a na co je ještě čas.

 44. S manželom sme sa obrátili na poradcu z Partners, keď už sme nevedeli ako daľej s financiami. Nejak nám to mesačne nevychádzalo, takže sme viacmenej prežívali. Ale vďaka nim platíme nižšie poistky ktoré sme mali zbytočne vysoké, takže nám aj každý mesiac dačo ostáva. Teraz v prípade nejakých finančných nejastností sa vždy na nich obraciame.

 45. Poradce nám pomohl odstoupit od již nevýhodného pojištění, které jsme měli s manželem uzavřené už před lety a díky tomu jsme ušetřili peníze, které se nám teď velice hodí a spoření pro syna. Děkujeme za péči.

 46. Poradila mi mamka ať vyzkouším nějakého finančního poradce když jsme šli s přítelem bydlet a moc nám to finančně nevycházelo. Mám jedinou zkušenost se slečnou z Partners a nemůžu si na nic stěžovat.

 47. Poradce z Partners byl vždy dobře připravený na schůzky. Komunikace byla kvalitní, servis odpovídající. Děkujeme za jeho péči a snahu vyhovět naším požadavkům.

 48. Finanční specialista z této firmy nám pomohl odstoupit od již nevýhodného pojištění. , které jsme s manželem měli uzavřené už před lety. A díky němu jsme ušetřili i více peněz, které posíláme dceři na spoření.

 49. S klidem doporučuji spolupráci s finančními poradci z Partners. Zkušenost máme v rodině se třemi různými poradci a nikdy nebyl problém. Jak v komunikaci tak časové domluvě. Teď když se podívám zpátky jsem rád, že jsem nemusel veškeré produkty uzavírat a hlavně řešit sám.

 50. Investiční poradce který se dobře pohybuje v tomto oboru mě docela zasvětil a řekl jakým směrem se ubírat, když chci investovat. Kontakt udržujeme stále. Mě vyhovuje, že nad mými investicemi drží tzv. „ochranou ruku“ protože jsem klidnější. Takže jestli někdo přemýšlí, že by chtěl své peníze investovat a zhodnocovat, tak určitě doporučuji.

 51. poprosila jsem o kontakt na finančního poradce z partners svoji dobrou známou, která s ním už pár let spolupracuje…potřebovali jsme s manželem pomoc se spořením a udělat mu životní pojištění…Za sebe mohu tyto služby doporučit protože nám poradce hodně pomohl

 52. Dřív jsem se spoléhala jenom na sebe, ale postupem času jsem si nechala pomoc a teď jsem za to ráda. Služby finanční poradkyně využívám zatím velmi krátce, ale mám o starost méně a to je pro mě příjemné. Děkuji.

 53. Díky poradci z partners který mě dokázal nahodit na tu správnou vlnu ohledně investování. Sám mě přivedl na myšlenku investování do podílových fondů. Potřeboval jsem pár vysvětlivek a oko někoho zkušeného a po pár letech to dokáže příjemně vynášet.

 54. U partners mám finančního poradce pana Uchytila. Který mi hodně pomohl. Nepohodla jsem se se stávající bankou kvůli refinancování, které je důležité řešit hlavně s předstihem a nezapomenout si akceptaci původního odhadu s novou bankou. Což mi bylo doporučeno až od našeho pana Uchytila, který nám vše zařídil a získal nám lepší úvěr.

 55. Děkuji svému poradci za jeho práci. Měl jsem problém s konsolidací kterou mi poradce dokázal sjednat, naše banky totiž měli problém s tím, že nepobírám příjem v české republice. Sám bych to nejspíš nevyřešil.

 56. Využil jsem komplexní poradenskou službu. Začali jsme s poradcem spolupracovat kvůli hypotéce, ale později mi pomohl s investicemi a spořením. Jsem rád, že od něj mám takový servis.

 57. Navštívila jsem partners pobočku, která spadá pod společnost partners financial services. Služeb které mi byly poskytnuty si cením. Poradkyně mi poradila se všemi potřebami bankovních služeb a srovnala mi nabídku hypoték. Patří ji moje díky.

 58. Služby které nám byly nabídnuty jsme využili protože jsme chtěli vyzkoušet jak funguje poradenská činnost. Vše je pod větším drobnohledem a přesnější. Vlastně se nestalo že by něco nefungovalo.

 59. Navštívil jsem partners pobočku. Se ženou zrovna neřešíme nic jiného než nové bydlení a chtěl jsem vědět jaký na to má názor i někdo cizí. Někdo kdo nás nezná. Nejdřív jsem tomu nedával moc velké naděje, ale časem se poměrně dost věcí změnilo. Je pro mě uleva že se nemusím spoléhat jen sám na sebe.

 60. Bratr dělá finančního poradce u partners už léta a tím je pro nás vyřešená stránka spravování našich domácích rozpočtů a pro mě i velká pomoc v podnikání. Kdyby někdo chtěl můžu doporučit. Věřím, že bych měl dobrou zkušenost i kdyby nebyl z rodiny.

  • Mám to podobně, u nás zas poradkyni dělá máma, takže nám je schopná s ledačím poradit i najít to nejlepší. Docela jsem rád, že nám tím odpadá takový to nahánění poradce, protože se sama stará, abychom na tom byli dobře

 61. Máme sjednané pojištění a děkujeme poradci z vaší firmy Partners za cenné informace a plnou péči kterou nám poskytl už od samého začátku. Ráda jednám s lidmi kteří mají férové jednání a jsou upřímní.

 62. Sama jsem si nastudovala co nejvíc informací o této společnosti a kontaktovala poradce s dobrou pověstí. Myslím že jsem udělala dobře. Udělal na mě dobrý dojem a teď čekám s jakým plánem přijde.

 63. Pan Petr Sedláček nám pomohl s vyjednáním dobrých podmínek pro realizaci hypotéky. Vše nám srozumitelnou formou vysvětlil a byl vstřícný.

 64. Naše poradkyně paní Martina Kalencká nám uzavírala nejednu smlouvu a vždy jsme měli vše zařízeno přes ní. Je to poradkyně se kterou jsme velmi spokojení.

 65. Partners mě kontaktovali sami s nabídkou vypracování mého finančního plánu a nezávazné schůzky. Z prvu jsem byla trochu nedůvěřivá, ale přehodnotila jsem své názory a společně pracujeme na uzavření produktu který byl navrhnut ke zlepšení mé situace.

 66. Potřeboval jsem uzavřít životní pojištění a vyhledal jsem poradce od partners protože jsem chtěl mít možnost uprav v podmínkách pojistky a sám bych nebyl schopný si to tolik ohlídat. Za mě vše ok.

 67. Navštívil jsme partners market v Jesenicích. Potřeboval jsem zkontrolovat platnost mých dávno uzavřených smluv a chtěl jsem aby se někdo podíval jestli nejde něco třeba sjednotit a tím i ušetřit. Ujmul se mě tam poradce, se kterým jsem i nadále v kontaktu.

 68. Chtěl jsem pouze vyzkoušet pomoc poradce, kvůli penzijnímu připojištění. Slyšet i názor někoho jiného a mít co porovnávat. Za mě partners ano, dopracovali jsme spolu plán až do konce a léta se scházíme kvůli možným aktualizacím.

 69. Všechno je o lidech kterými se obklopujeme. To bych řekl i o výběru někoho kdo vám bude pomáhat s financemi. A zjistil jsem po 2 letém vyjednávání s partners, že i s pořád stejným příjmem se dá s penězi lépe nakládat.

 70. Osobně jsem chtěl aby se na naše příjmy a výdaje někdo podíval a pomohl nám je uřídit tak abychom na konci měsíce měli i na něco, co potřebujeme. Tím nám na základě jejich analýz porovnal poradce nabídky většiny bank a pojišťoven, které nabízejí nejvýhodnější produkt a ne zrovna ten který nabízí naše banka. Pomohl nám ušetřit i peníze.

 71. Končila nám fixační doba hypotéky a na základě toho nám poradil náš dobrý známý který dělá u partners abychom hypotéku refinancovali a sehnal nám i banku která nám nabídka výhodnější podmínky. Díky němu jsme to stihli řešit s dostatečným předstihem.

 72. Kdyby se lidi nebáli a svěřili své finance i do jiných rukou, než do svých tak by koukali, že se nejedná jen o samé podvodníky. Dlouho jsem měl názor podobný, až když mě přesvědčil kamarád, který má u partners manželku at si nechám trochu poradit a, že budu docela překvapený kam mi ty peníze utíkají. Vzhledem k tomu, že jsem nikdy mezi šetřílky nepatřil :D Je to hlavně o dohodě a důvěře si myslím já, tu jsme si vybudovali a ted je to fajn prozření když se ohlídnu pár let zpět.

 73. Sestra mého přítele měla nedávno jistý problém, kvůli tomu, že přišla o zaměstnání a nebyla schopná splácet co to splácela už delší dobu a právě díky slečně od partners, se ji povedlo i dost ušetřit vzhledem k tomu, že se spolu podívaly na všechny staré smlouvy a sjednotily je tak aby splátky byly co nejmenší. Vím, že si sestra nemůže slečnu vynachválit.

 74. Nám se minulý rok na jaře stalo, že nám na chalupě bouchly malé kamna, které nadělali vážně dost neužitku. Protože chalupu nemáme ještě tak dlouho, tak jsem jí nestihla ani pojistit právě kvůli něčemu podobnému. Byla to docela čára přes rozpočet to dát dohromady, a tím se dostanu právě k partners, kteří nám doporučili mladšího pána kolem 30 let, který nám pojištění chalupy oběhal, vyřídil a podlě mě nehralo roli to, kolik mu je, ale jak pracuje.

 75. Nechával jsem si uzavřít penzijní připojištění od partners už před lety, právě proto že si myslím, že je to taková jistota pro všechno. Bylo mi 25 let a pro začátek je to dobrá rezerva do budoucna. Je jasné, že když narazíte na někoho kdo vám nevyhovuje, že ohlas nebude pozitivní, ale podle mě, je vždycky možnost změny.

 76. Moc jsem nevěděl co čekat, protože jsem četl různé komentáře na partners. Rád zkouším nové věci a protože jsem chtěl pořešit jak nakládat s mým příjmem, tak jsem si řekl, že za schůzku nic nedám. Nějak se mi nedaří prostě vycházet, přitom si myslím, že příjem mám slušný. Byl jsem teda docela překvapenej když jsem viděl co všechno se dá odpustit :D Sám jsem na to nikdy nekouknul obrázkem kterej mi byl prezentovanej, takže za mě palec hore.

 77. Nemyslím si, že by byl problém, že jsou poradci mladí, ale spíš, že se své práci nevěnují tak jak by měli. I poradcem ve středím věku se může hnát jen za penězi a za vlastním užitkem, píšu to jen na základě vlastní zkušenosti, kterou jsem měl před nedávnem. Chtěl jsem vyřešit urazovko kvůli mému sportu a na schůzku jsem šel s poradcem od partners kolem 25-30 lety maximálně. Solidní chlapík, který semnou mluvil otevřeně a na rovinu. Za mě spokojenost a urazovko sjednané.

 78. Já osobně jsem měl třeba dobrou zkušenost. Podle mě je to opravdu o zkušenostích toho poradce, čím víc zkušenější tím lépe ví co vám nabídnout, co pro vás bude nejvýhodnější a má ve všem lepší rozhled protože toho má už víc za sebou, tím samozřejmě nechci říkat, že mladí poradci nejsou zkušení, to vůbec, ale na mě osobně působí lépe někdo kdo se tím zabývá už nějakou dobu. Měl jsem schůzku se sympatickou paní ve středím věku, na které šlo opravdu vidět, že ví o čem mluví a odpověd měla snad na každou moji otázku

 79. Myslím, že je to hodně o lidech. Jsou lidi, kteří to dělají jen proto, aby si namastili vlastní kapsu, ale jsou i lidi, kteří to dělají proto, že je to baví, jsou v tom dobří a chtějí lidem pomoc. Ale to je všude, nejen ve finančním poradenství. Já mám například opravdu dobrého poradce z Partners a už nějakou dobu se nám stará o všechny finance a jsme spokojení.

 80. Partners nebrat.Kamarád měl spořící účet po třech letech nemohl poslat tisícikorunu a oni hned mu hrozili exekutorem.Je fakt dorý mít exekutora ze spoření.Tak vypověděl smlouvu a musel doplatit po dobu kdy běžela výpovědní doba všechny peníze,aby mu pak dali desetinu co tam vložil.Poučení ho stálo přes třicet tisíc.

 81. Bohužel, moje zkušenost s původně mnou vychvalovanou společností partners není ok. Při vyřizovaní hypotéky nám poradce odsouhlasil vše, údajně potvrzenou daným finančním ústavem. V průběhu vyřizování nás předal kolegovi, taktéž odsouhlasil, vše ok a Smlouva byla vypsaná na zcela odlišné podmínky, díky kterým hradím pokutu bance za předčasné ukonční staré hypo atd. Když jsem chtěla situaci řešit, poradce mi suše vysvětlil, že svoji část splnil, mám schválený úvěr. Samozřejmě jsem žádost zrušila, spolupráci s Partners a raději si uhradím pokutu za splacení mimo fix, než cokoliv řešit s se společností Partners. Neprofiesonální, nespolehlivé..

 82. Není to taková hrůza, je fajn si nechat poradit, ale nesmíte je brát moc vážně, chce to vlastní hlavu a vzít si z toho to lepší.

 83. Souhlasím s autorem. Nejsou to jen Partneří, ale všichni pojišťováci, hrdě se honosící titulem „finanční poradce“.

  Moje zkušenosti byly hlavně se sběrači dat, kteří z člověka vytáhnou všechny údaje, aby následně navrhli investiční životní pojištění. Trocha divadýlka a řečí o analyticích a já nevím čem všem. Hlavně že pracují zadarmo… A jejich platem jsou reference na další chudáky, kteří se ještě nepoučili…

  Když jeden obchoďák viděl, že rozumím nejen financím, ale též investicím, nechtěl ukázat žádný z fondů. Až po několikátém dotazu se vytasil s fondem Universe 13, kde zaplatíte nejen obvyklých skoro 5% na začátku (nic proti, zadarmo nic nechci), ale rovněž skoro 5% při odprodeji. No budiž. Portfolio složené ze správců jako Franklin Templeton, HSBC, Schroder… Ale ouha, výkon za rok 2012: 9,55%, rok 2013 1,05%… Před srážkou vstupů a výstupů samozřejmě… Kam mizí mnohem vyšší výkony těch fondů?

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo