Petra Clinic – recenze zákroků

2

petra-clinic-health-recenze Estetická medicína zažívá v posledních letech obrovský rozmach. Jedním z míst, kde si můžete dopřát zákroky spojené s vylepšováním vašeho zevnějšku je také klinika Petra Clinic.

Ta má dokonce hned dvě pobočky, jednu v Praze, druhou v Karlových Varech. Pražská pobočka Petra Clinic health s.r.o se nachází na atraktivní adrese ve Vodičkově ulici, přímo vedle Václavského náměstí.

Karlovarskou pobočku najdete v klidné lokalitě v dobré dostupnosti městskou hromadnou dopravou.

Liposukce v novém provedení táhne

Petra Clinic se zabývá zejména neinvazivními metodami estetické medicíny. Nejde tedy o klasickou plastickou chirurgii, jako spíše o moderní metody omlazení vašeho těla.

Oblíbeným a stále vyhledávaným prvkem je liposukce.

Klinika využívá velmi moderní technologii bezbolestné liposukce, která je založena na vysílání vysokofrekvenčního pole. Není tedy invazivní a nezůstanou po ní jizvy.

Oblíbeným odvětvím estetické medicíny jsou kůry pro omlazení pleti. V této oblasti nabízí Petra Clinic komplexní služby. Dokáže si poradit s téměř každým problémem, počínaje obyčejným akné a konče věkem sešlou kůží v obličeji, kterou dokáže efektivně zpevnit a zvednout.

Vrásky už nemusejí být problémem

Petra clinic zkušenosti Klinika Petra Clinic se věnuje také takzvané korektivní dermatologii. Máte problém s vráskami?

Oblíbené zákroky v klinice Petra Clinic:

 • odstranění strií
 • dermatologie
 • kolagenový gel
 • myostimulátor

Vyřešit ho můžete snadno a rychle. Korektivní dermatologie dokáže vyřešit drobné nedokonalosti, i ty nejmenší detaily, na kterých ovšem stále záleží.

Díky možnosti permanentní epilace si pak už nikdy nebudete muset lámat hlavu s chloupky na vašem těle.
Petra Clinic nabízí také širokou škálu doprovodných služeb, od fyzioterapie, přes spánkový monitoring až po psychoterapii.

Tým Petra Clinic se skládá z profesionálů ve svém oboru, kteří si zakládají na individuálním přístupu k pacientovi a jeho potřebám.

Ačkoliv se jedná o soukromou kliniku v Praze a zde nabízené služby jsou placené, máte jistotu, že se vám zde dostane péče na skvělé úrovni.

Nepřehlédněte:  Hair Jazz na vlasy [recenze]

Kontakty a adresy na kliniku Petra Clinic Health s.r.o.:

Petra Clinic a video ze zákroku

Máte osobní zkušenosti se zákroky kliniky Petra Clinic Health s.r.o? Přidejte vaše zkušenosti, hodnocení, recenze a reference do naší diskuze, děkujeme

Petra Clinic – recenze zákroků
2.7 (53.91%) 23 hlasů

2 Comments
 1. Před pár měsíci jsem navštívila Petra Clinic, prostředí krásné, profesionální přístup personálu, po porodu mě trápilo břicho, tak sem se obrátila na kliniku a podstoupila sem liposukci, břicho mám menší , než před otěhotněním , jsem spokojená, pokud budu potřebovat v budoucnu pomoci, obrátím se opět na Petra clinic :)

 2. Petra Clinic jsem navštívila před pár lety a byla jsem maximálně spokojena. Proto jsem se rozhodla i tentokrát využít jejich služby a byla jsem velmi zklamaná. Měla jsem dohodnutou konzultaci s paní doktorkou ohledně zákroku laserem v oblasti obličeje. Paní doktorka už tam byla jiná, než si pamatuji já. Konzultace probíhala cca 3 minuty, během níž se paní doktorka na mě ani blíže nepodívala a nejevila zájem o diskuzi nad mým problémem, jak mi může zákrok pomoci, co by doporučila apod. Šla jsem tam se základními informacemi, které jsem si vyčetla na internetu a nedozvěděla jsem se absolutně nic víc. Paní doktorka domluvila, zvedala se a šla mne doprovodit. Já seděla dále a začala pokládat dotazy ohledně zákroku. Byla jsem velice odbytá a vlastně jsem se domáhala sama odpovědi na otázku, jak je to se sluncem, načež mi bylo řečeno , že rozhodně nemám chodit dva měsíce na sluníčko. Předchozí paní doktorka mi před pár lety řekla, že tento zákrok doporučuje na podzim/ začátek zimy, aby mne sluníčko nijak neohrozilo. Tato paní doktorka mi jen odpověděla, že dva měsíce po zákroku “bacha na Slunce a s kolegyní dohodněte termín.” Vzhledem k tomu, že je polovina února a termín by měl být v březnu, jsem sama zaznala, že by zákrok nebyl úplně vhodný. Ostatním pracovnicím to ale nevadilo a ještě jsem za konzultaci, která se týkala vlastně jen objednání termínu, zaplatila 500 Kč (vzhledem k tomu, že samotný zákrok je finančně náročný a konzultace netrvala nijak dlouho a nebylo mi věnováno dostatečně času a řekněme přiměřené “péče” absolutně nechápu, za co bych měla zaplatit). Na internetu přitom psali, že konzultace je zcela zdarma. Byla jsem v takových rozpacích, že jsem raději zaplatila a až za dalších 10 minut mi došlo, že to vše bylo špatně… rozhodně zvolím jinou kliniku, kde se nebudou dívat na to, jestli jsem Martin Dejdar nebo jiná známá osobnost, která do Petra Clinic chodí, a budou mi věnovat stejnou péči a já si za službu ráda zaplatím…

  Zanechte své hodnocení nebo dotaz

  Register New Account
  Obnovit heslo