Plantur 21 – šampon na vlasy recenze

1
Aktualizováno

plantur-21-recenze Přípravek z ryze přírodních složek, díky kterému už nebude vypadávání vlasů takový problém.

Vlastně, těch přípravků je celá řada, značka Plantur21 není jen o kofeinovém šamponu, ale například i o kondicionéru nebo hydratačním spreji.

Každopádně, pojďme si společně zodpovědět otázku – funguje? Nebo jde jen o vábničku, která má producentovi vydělat peníze na produktu, který nemá na zdraví vlasových cibulek a objem kštice ani ten nejmenší efekt?

Zásobuje vlasy už od kořínků, efekt je znatelný

Řada produktů Plantur 21 se specializuje na to, že zásobuje vlasy přímo od kořínků, tedy je zaručen co nejlepší možný výsledek.

Nezáleží na tom, jestli jsou vlasy barvené, hodně jemné nebo křehké, melírované nebo velmi lesklé.

V každém případě – účinek se projeví až po nějaké době, zpravidla je nutné užívat šampon a další produkty i po dobu několika týdnů. Nedostatečný růst a předčasné vypadávání je totiž poměrně častým problémem, pomůže se mu většinou už jen trochou přírodní medicíny.

Cena za šampon Plantur 21

Je pravdou, že cenová relace šamponu Plantur 21 je poměrně vysoko, za čtvrtlitrové balení zaplatíte zhruba 250 korun. Mililitr celé směsi tedy vyjde na jednu korunu, balení by určitě mělo vydržet na měsíc až dva.

Obvyklá cena šamponu nepřejde v tomto balení stokorunovou hladinu, takové výrobky ovšem obsahují tradiční složky, které nejsou tak výživné jako Plantur.

Za kvalitu se prostě platí. Pokud se sami podíváte na recenze, ty jsou ke značce Plantur 21 prakticky výhradně pozitivní. Nutri-kofeinový šampon tak spolehlivě zabírá u velké většiny uživatelek.

Nepřehlédněte:  Redupetin recenze

Samozřejmě, existují i jiné značky specializovaných šamponů (například Plantur 39), které mají napomoci zamezit vypadávání vlasů, hustší a výrazně lesklejší kštici.

Je potom jen na vás, pro co se rozhodnete. Obecně se dá říci, že produkty na našem trhu mají v tomto ohledu poměrně dobrou účinnost.

Recenze na Plantur 21 na Heureka.cz – https://sampony.heureka.cz/plantur-21-nutri-kofeinovy-sampon-250-ml/

Diskuze na Plantur 21 na eMimino.cz – http://www.emimino.cz/diskuse/plantur-21-na-vypadavani-vlasu-228865/

Vaše recenze a zkušenosti se šamponem na vlasy Plantur 21

VAŠE HODNOCENÍ

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo