Platan Clinique recenze

1

platan-clinique Plastické operace, které vedou k zeštíhlení nebo částečné proměně vizáže, jsou v dnešní době stále rozšířenější záležitostí.

Je tomu tak nejen v naší zemi, jedním z prestižních zprostředkovatelů na cestě ke štíhlosti a kráse je například společnost Platan Clinique.

Vypadávání vlasů, obezita, vrásky, mateřská znaménka, trvalá depilace – to všechno je zde možné, stačí se objednat na vstupní prohlídku a po konzultaci s odborníkem uvidíte sami, co se tu dá všechno dělat.

Lékařství zaznamenalo za posledních pár let významný pokrok, a to platí pochopitelně i o estetické chirurgii.

Tři kliniky na území ČR

Platan Clinique vychází vstříc všem zájemcům, pro které je Praha poněkud z ruky. Má totiž svá centra i v Olomouci a Opavě.

A nemusí vždy jít jen o odstranění vrásek nebo přebytečných tukových polštářků, na klinice si můžete objednat i komplexní birezonanční vyšetření a odhalit během jediné hodiny naprosto vše, co trápí Vaše tělo – bez dalších kontrol, prohlídek, odběrů krve a dlouhého čekání u lékaře.

Viry, bakterie, ale klidně i nádory v počátečním stadiu, nikdy přeci není dost pozdě odhalit příčinu zdravotních problémů!

Moderní lékařské centrum, které má k dispozici ty nejlepší podmínky a přístroje, je tu nyní pro všechny, kteří nejsou spokojení se svým vzhledem nebo je prostě něco trápí a nechtějí se svěřovat praktickému lékaři. Individuální přístup, který je v našem zdravotnickém systému ne vždy k vidění, je u Platan Clinique samozřejmostí.
klinika-platan-praha

Pobočky Platan Clinique
Klinika Platan Clinique má v Česku tři pobočky a to v Praze, v Opavě a v Olomouci.

  • Pobočka Praha: Lidická 16, Praha 5 (otevírací doba v pracovní dny od 8:00 – 20:00)
  • Pobočka Olomouc: Hanáckého pluku 10, Olomouc (otevírací doba v pracovní dny od 8:00 – 18:00)
  • Pobočka Opava: Provaznická 5, Opava (otevírací doba dle objednávek)
Nepřehlédněte:  Glami recenze

Ošetření obličeje, omládnutí o pár let

Na Platan Clinique máte spoustu možností. Můžete dát také pěkný dárek svým blízkým, kteří o něčem podobném uvažují (ale raději to s nimi předem proberte).

Dárkový voucher potěší každého, je pak už jen otázkou osobního výběru, jaká úprava vizáže bude na pořadu dne. Zajděte do vlasové poradny či na trvalou depilaci, fantazii se meze nekladou!

Nejčastěji využívané služby a procedury

Klinika Platan nabízí svým klientkám množství služeb, ovšem některé z nich jsou využívané mnohem více. Jde například o proceduru Thermage CPT, která vám zkrášlí a omladí, vyhladí vrásky a zbaví vás povislé kůže. Další velmi oblíbenou službou je injekční lipolýza, což je určitá forma liposukce.

Mrkněte na recenze a zkušenosti zákaznic Platan Clinique v diskuzích na internetu a udělejte si sami obrázek.

Platan Clinique recenze
2.9 (58.33%) 48 hlasů

3 Comments
  1. Dobrý den, řeším vrácení peněz již 4 měsíce. Prosím, pokud jste na tom někdo stejně, napište mi na: kiera@seznam.cz.
    Děkuji.
    Katka

  2. Dobrý den, manželka si někdy v září 2022 zaplatila ošetření toto ji sami nedoporučili vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu s tim, že jí vrátí peníze. Do dnešního dne nic nevrátili na emaily nereagují. Takže za mě jim neplaťte nic dopředu. Velice nesolidní jednání. Podle všeho není jediná.

  3. Já bohužel nemůžu sdílet ani jednu pozitivní zkušenost. Především s injekční lipolýzou. 1. na stránkách uvádějí, že hned po první aplikaci se dostaví viditelný rozdíl, není tomu tak, po aplikaci 34ml nebyl úbytek ani milimetr. 2. po dohodě s vedení na vrácení 50% částky se po vice jak 30ti pracovních dnech taky nic neděje. 3. jakýkoliv negativní komentář na stránkách je hned smazán, aby tam zůstaly jen pozitivní nebo dotazy. 4. jakmile napíšete někde na sociálních sítích něco negativního, hned jste zablokování. 5. jako třešnička na dortu – na emaily reagují až po XL urgencích. Opravdu je tohle profesionální přístup?

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo