Platan Clinique recenze

3
Aktualizováno

platan-clinique Plastické operace, které vedou k zeštíhlení nebo částečné proměně vizáže, jsou v dnešní době stále rozšířenější záležitostí.

Je tomu tak nejen v naší zemi, jedním z prestižních zprostředkovatelů na cestě ke štíhlosti a kráse je například společnost Platan Clinique.

Vypadávání vlasů, obezita, vrásky, mateřská znaménka, trvalá depilace – to všechno je zde možné, stačí se objednat na vstupní prohlídku a po konzultaci s odborníkem uvidíte sami, co se tu dá všechno dělat.

Lékařství zaznamenalo za posledních pár let významný pokrok, a to platí pochopitelně i o estetické chirurgii.

Tři kliniky na území ČR

Platan Clinique vychází vstříc všem zájemcům, pro které je Praha poněkud z ruky. Má totiž svá centra i v Olomouci a Opavě.

A nemusí vždy jít jen o odstranění vrásek nebo přebytečných tukových polštářků, na klinice si můžete objednat i komplexní birezonanční vyšetření a odhalit během jediné hodiny naprosto vše, co trápí Vaše tělo – bez dalších kontrol, prohlídek, odběrů krve a dlouhého čekání u lékaře.

Viry, bakterie, ale klidně i nádory v počátečním stadiu, nikdy přeci není dost pozdě odhalit příčinu zdravotních problémů!

Moderní lékařské centrum, které má k dispozici ty nejlepší podmínky a přístroje, je tu nyní pro všechny, kteří nejsou spokojení se svým vzhledem nebo je prostě něco trápí a nechtějí se svěřovat praktickému lékaři. Individuální přístup, který je v našem zdravotnickém systému ne vždy k vidění, je u Platan Clinique samozřejmostí.
klinika-platan-praha

Pobočky Platan Clinique
Klinika Platan Clinique má v Česku tři pobočky a to v Praze, v Opavě a v Olomouci.

  • Pobočka Praha: Lidická 16, Praha 5 (otevírací doba v pracovní dny od 8:00 – 20:00)
  • Pobočka Olomouc: Hanáckého pluku 10, Olomouc (otevírací doba v pracovní dny od 8:00 – 18:00)
  • Pobočka Opava: Provaznická 5, Opava (otevírací doba dle objednávek)

Ošetření obličeje, omládnutí o pár let

Na Platan Clinique máte spoustu možností. Můžete dát také pěkný dárek svým blízkým, kteří o něčem podobném uvažují (ale raději to s nimi předem proberte).

Nepřehlédněte:  Klinika Medik Haus [recenze]

Dárkový voucher potěší každého, je pak už jen otázkou osobního výběru, jaká úprava vizáže bude na pořadu dne. Zajděte do vlasové poradny či na trvalou depilaci, fantazii se meze nekladou!

Nejčastěji využívané služby a procedury

Klinika Platan nabízí svým klientkám množství služeb, ovšem některé z nich jsou využívané mnohem více. Jde například o proceduru Thermage CPT, která vám zkrášlí a omladí, vyhladí vrásky a zbaví vás povislé kůže. Další velmi oblíbenou službou je injekční lipolýza, což je určitá forma liposukce.

Podle recenzí a zkušeností zákaznic Platan Clinique v diskuzích na internetu jde o spolehlivou firmu. Ceny nejsou možná tak nízké, jako u menších a méně profesionálních studií, ovšem používají kvalitní přístroje (ne levné náhražky z Asie) a pracují u nich vyškolení odborníci.

Platan Clinique recenze
3 (60.56%) 36 hlasů

Register New Account
Obnovit heslo