Pro engine ultra recenze

0

Chcete ušestřit? Pak byste (ne)měli svůj zájem nasměrovat přímo na Pro Engine ultra, aditivum do paliva vašeho auta, které slibuje přímo zázračné výsledky. Ale pozor!

Jako u skutečně nadmíru zázračných produktů na hubnutí, i tady je určitý chyták.

To, co nabízí formule Pro Engine ultra je fyzikálním nesmyslem, přesto se na tento produkt mnoho lidí chytí. A v čem tedy spočívá jeho údajný efekt?

Jen tisíc korun a budete doslova za vodou? Věříte tomu?

Pokud vaše auto startuje pomalu a má na startu minimální sílu, motor neběží rovnoměrně a spotřeba paliva je v závratných číslech, Pro Engine ultra by měl pomoci.

Jeho cena po slevě podle přímého prodejce činí pouhých 990 korun!

Pokud by ale něco podobného byla stoprocentní pravda, autoservisy mohou krachovat ve velkém – a zvedne se logicky i cena ojetých aut. Podobný vývoj zatím nevidíme a je vlastně z principu nemožný…

Snížení spotřeby paliva až o pětinu a výrazně prodloužená životnost motoru? Použití bez ohledu na to, jestli jezdíte na benzín nebo naftu?

Zlepšení stavu motoru a vyčištění napájení od usazené špíny? Přesně tím se chlubí reklamní spot z dílny Pro Engine ultra.

Dávkování Pro engine ultra

olej-pro-engine-ultraPoužití je přitom údajně dost jednoduché, přidat dávku „autoléku“ do palivové nádrže, doplnit třicet až padesát litrů paliva (jinak řečeno – natankovat plnou nádrž) a po ujetí dalších deseti tisíc kilometrů opět aplikovat léčivou dávku. Vyjde to?

Samozřejmě, že nikoliv, jak tvrdí i rozhořčené recenze tuzemských automobilistů, kteří na podobně laciný trik skočili už v minulosti.

Ochrana motoru před poškozením a opotřebením je mnohem složitější, než se vám snaží namluvit reklama, to jistě velice dobře vědí i „ne-motoristé“.

Právě proto byste neměli zušlechtovač Pro Engine ultra dopřát ani vidu ani slechu, v opačném případě můžete svému automobilu dokonce uškodit, i takové případy tu totiž jsou…

Nepřehlédněte:  Bioaktivní Duo Slim Plus

Máte s olejem Pro Engine Ultra zkušenosti? Přidejte vaše recenze a hodnocení do naší diskuze

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo