Proslim: Recenze

13

Chcete zhubnout, ale nevíte jak na to? V tom případě byste měli vyzkoušet ketonovou dietu, která může být řešením mnoha vašich problémů. A protože poskytovatelů této diety existuje nepřeberná řada, dnes se zaměříme na produkty české společnosti Proslim. 

Kdo se někdy pokoušel zhubnout, ten určitě ví, že to nebývá vždycky úplně snadné. Nejen proto, že je těžké omezit kaloricky vydatné jídlo, ale také kvůli nedostatku času na sport. Často hraje klíčovou roli i naše vlastní tělo, které i přes veškerou vynaloženou snahu zhubnout zkrátka a jednoduše odmítá.

Pokud je to i váš případ, pak víte, jak dokáže být tato situace frustrující. Nakonec se může stát, že na hubnutí zcela zanevřete.

Místo trápení sebe sama se pojďte podívat, co pro vás může udělat proteinová dieta Proslim. 

Ketonová dieta

Pokud se o oblast hubnutí zajímáte dlouhodobě, pak už jste dost možná vyzkoušeli hromadu “zaručeně fungujících” diet. Většinou šlo o to, že jste sami sebe týrali hlady. Další typy diet zase vyžadovaly konzumaci jen určitých druhů potravin. V tomto ohledu je známá hlavně jablečná, ale i zelná dieta.

Je možné, že jste s pomocí těchto diet opravdu zhubli. Výsledný efekt však neměl dlouhého trvání. Vyhladovělé tělo totiž využilo nového období hojnosti a začalo vytvářet zásoby pro případ, že byste měli v plánu začít provozovat další hladovku.

Ketonová dieta je však oproti jiným dietám o hodně jiná. Její vysoká účinnost spočívá v tom, že pracuje na principech seriózních vědeckých poznatků a studií.

Hlavním cílem ketonové diety je: 

 • Zvýšený příjem bílkovin
 • Snížení přísunu sacharidů
 • Navození stavu ketózy
 • Hubnutí

Co je ketóza?

Vzhledem k výše uvedenému se možná ptáte, co přesně znamená ketóza. Zjednodušeně řečeno jde o situaci, kdy tělu nedodáváte žádné sacharidy, které by mu posloužily jako externí palivo. Z jeho přebytku pak vznikají nadbytečné tukové zásoby.

Jakmile tělu odepřete přísun cukrů, tělo se naučí štěpit svůj vlastní tuk na látky, které jsou pro fungování organismu nezbytné. A vy tak jednoduše zhubnete.

Tím, že během diety přijímáte zvýšené množství kvalitních bílkovin, zdravé oleje a další energeticky hodnotné látky, nemusíte se bát hladovění ani nedostatku živin.

Proteinová dieta Proslim

Když už teď chápete základní princip fungování ketonové/proteinové diety, je pro vás mnohem jednodušší vidět, proč je pro vaše tělo (a hubnutí celkově) tak výhodná.

Jenže, pokud s podobnou dietou teprve začínáte, může pro vás být poněkud složité sestavit svůj nový jídelníček tak, aby pokrýval veškerou dávku živin v průběhu celého dne. A ještě ke všemu v případě, že aktivně sportujete.

Proslim proto nabízí: 

 • Proteinové nápoje
 • Proteinové polévky
 • Proteinové palačinky a lívance
 • Proteinové omelety
 • Proteinové kaše
 • Proteinové pudinky

Také lze ale zakoupit i výhodné balíčky s proteinovou dietou na 4 týdny, 3 týdny, 2 týdny nebo 6 dní.

Záleží tedy čistě na vás, zda se rozhodnete jít do ucelené proteinové diety, nebo svůj jídelníček obohatíte o pár proteinových jídel. Proslim vám nabízí možnost vyzkoušet obojí.

Zároveň máte jistotu, že veškerá strava, kterou přes den konzumujete bude chuťově i výživově v pořádku.

Mezi látkami, které v jednotlivých produktech najdete jsou: 

 • Chia mouka
 • MCT olej
 • L-Karnitin
 • Omega 3 a Omega 6
 • Vláknina
 • Kyselina listová
 • Široké spektrum vitamínů a minerálních látek (vitamín A, C, E, D, K; draslík, fluor, jód, mangan…)

Cena proteinové diety Proslim

I když se může zdát, že je cena balíčků proteinové diety Proslim spíš vyšší, při zohlednění počtu porcí zjistíte, že je to právě naopak. Navíc čím delší je dieta (a tím je vyšší i počet jednotlivých porcí), tím nižší je její cena v přepočtu na jeden pokrm.

U diety, kterou plánujete na méně dní se cena za jednu porci pohybuje okolo 35,- za jedno jídlo/nápoj, což je v porovnání s dalšími značkami jedna z těch nejlevnějších. Pokud si ale objednáte několikatýdenní dietu, cena za jednu porci jídla/nápoje se pohybuje v průměru okolo 29,-.

Z toho lze vyvodit, že za jednu porci jídla utratíte výrazně méně, než kolik by vás stálo jedno jídlo s dovážkou, nebo jedno obědové menu ve vaší blízké restauraci.

Recenze zákazníků

Stejně jako u jiných produktů se i u diety Proslim podíváme na konkrétní recenze zákazníků.

Ti dietu Proslim hodnotí následujícím způsobem:

“Už objednávám potřetí. Po X-pokusech zhubnout mi něco konečně funguje. Produkty chuťově dobré – hlavně zeleninová polévka a kaše jablko se skořicí.” Olga M., 48 let

“Kila šla opravdu dolů. Celkem už 9 kg dole za necelý měsíc. Dobrá zkušenost.”Jana K., 39 let

Shrnutí

Co se týče proteinové (ketonové) diety, tak ta bývá zpravidla sázkou na jistotu. Vzhledem k principům, na kterých ketonová dieta funguje se jedná o opravdu efektivní a zdravý úbytek hmotnosti.

Ketonovou dietu Proslim tedy lze doporučit všem, kteří si přejí konečně dlouhodobě zhubnout.

Zkoušeli jste proteinovou dietu Proslim? Dejte nám vědět do komentářů. 

Proslim: Recenze
4.1 (82.42%) 33 hlasů
17 Comments
 1. poměrně sem si i pochutnala a několik kilo jsem zhubnula. Měla jsem dietu na 2 týdny.

 2. dieta je OK. Mne šlo hlavně o to, že nebudu muset vařit a to splnila dobře. Příprava všech jídel je bezstarostná.

 3. Novoroční předsevzetí se s Proslimem daří zatím docela slušně. Pár kil dole už je shozeno, ale nejvíc se to projevilo na postavě, kde se zdá že už jsem shodilo mnohem víc kil, než ukazuje váha.

 4. Během těhotenství jsem nabrala opravdu hodně kilogramů a bohužel se mi je vůbec nedařilo zhubnout. Určitě za to mohlo nějakým způsobem to, že jsem se neustále starala o dítě a neměla jsem vůbec čas na sport tak jako dříve. Zkoušela jsem různé spalovače tuků i krabičkové diety ale nemělo to žádný efekt. Pak jsem se dostala ke ketonové dietě právě od Proslim a to byla správná volba. Od té doby začala jít váha postupně dolů. Nebyl to žádný boom že bych zhubnula 10 kilo za týden, ale během 2 měsíců co jsem zatím v dietě jdou kila postupně krásně dolů. A musím zaklepat, že i během pauz které jsem dělala jsem nepociťovala žádný nárůst váhy zpět. Tak doufám že to takhle bude pokračovat :)

 5. o keto diete jsem premyslela dlouho protoze jsem ze vsech stran slychala spis zapory ale jsem rada ze jsem dietu od proslim zkusila. nejakych 6 kil jsem zhubla

 6. Objednávala jsem dietu na 4 týdny – vše v pořádku.

 7. Ucinna dieta, ktera opravdu funguje kdyz ji clovek dodrzuje.

 8. prozatim 3 kilogramy za 2 týdny. uvidíme jak to půjde dál

 9. Od Proslimu jsem měla už celkem 3 různé dietní balíčky. Pokaždé se mi podařilo zhubnout a kila víceméně udržet dole bez toho abych to nabrala zpátky. Na chuť určitě doporučuju kaši „jablko se skořicí“ ta chutná výborně.

 10. děkuji za balíček, chutná skvěle

 11. Dnes mi dorazil balíček na měsíc. Ochutnala jsem prozatím pistáciový koktejl a hovězí polévku a naprostá spokojenost.

 12. Za mě dobrý -10 kg pro 9 týdnech.

 13. Děkuji za recenzi, podařilo se mi zhubnout už 5 kg během 18 dnů.

 14. musim smeknout, opravdu FUNGUJE!!!

 15. Zatím spokojenost

 16. I přesto, že na internetu je spoustu negativních recenzí na chuť ketonové diety, tak s nimi nemůžu souhlasit. Chuť produktů Proslim byla výborná a i po 3 týdnech jsem jimi nebyl přejeden a klidně bych v tom pokračoval. Stálo to za to vydržet, protože kila šla dolů. Jediné co mi začlao vadit byl stereotyp a to, že se ta jídla opakují.. ale s tím se musí u tohoto typu diety počítat..

 17. Dietu od Proslim jsem vyzkoušela. Určitě to předčilo mé očekávání. Šla jsem do toho, protože už jsem vyzkoušela velké množství diet a nic na mě nepůsobilo. 4 týdny byly hlavně ke konci dost náročné, ale výsledek stál za to. Můžu to jenom doporučit všem, kteří mají problém zhubnout sami doma a ani dostatek pohybu jim k tomu nepomáhá.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo