Psorifix – mast na lupénku [recenze]

3

Účinný recept na lupénku? Je škoda, že toto velmi časté onemocnění nelze nikdy definitivně vyléčit, podobně jako u astmatu je možné jen a pouze potlačit jeho příznaky, které jsou – hlavně v letních měsících – hodně nepříjemné.

Psorifix cream –  pomáhá na lupénku?

Krém na rostlinné bázi by měl přeci v tomto ohledu zabrat. Nebo tomu tak není a jde jen o placebo, které sice neuškodí, ale na lupénku nebude vůbec účinkovat?

Velmi drahý krém, takových je na trhu opravdu celá řada

Psorifix recenze Reklama si dokonce dovoluje drze tvrdit, že Psorifix vyléčí až 95 procent pacientů trpících lupénkou. Jistě, existují lehké formy lupénky, našly by se i případy, kdy je průběh onemocnění těžší.

Geny hrají roli v nejméně polovině případů, lupénka jako taková se vyskytuje až u tří procent lidí a zdaleka nepostihuje jen pubescenty.

Léčba je ale náročná a u akutních forem někdy nezaberou hned ani injekce, chronickou lupénku navíc nelze bohužel vyléčit vůbec – zmírní se jen její příznaky, podobně jako u cukrovky a jiných chorob.

Že však může mít Psorifix mírně hojivý účinek, je jistě pravda, jako takový tento krém také ochladí pokožku, což je u lupénky poměrně důležité, přestane totiž alespoň na jistou dobu ono urputné svědění.

Složení krému Psorifix

Výtažek z vrby, čajovníku, vlaštovičníku, jalovce a břízy je přírodní extrakt, který vám rozhodně neublíží, o tom nemůže být pochyb. Ale pozor, co ta cenovka?

Devět stovek za malou tubu krému? Přitom lupénka se opakovaně vrací, nikdy nevíte, kdy propukne (ale jistou indicií je, že spouštěčem jsou dost možná podle některých studií hodně stresové situace).

Bude jistě lepší, pokud si naordinujete pobyt u moře nebo alespoň koupel s mořskou solí, dodejte také tělu dostatek vitamínu D skrze maso tučných mořských ryb. Bez alkoholu a mléčných výrobků to také půjde jistě alespoň o něco lépe!

Další články o produktu Psorifix:

VAŠE HODNOCENÍ

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo