Puella [recenze]: Proč jsou tyto vůně a aviváže trendy?

0

Příjemná vůně z oblečení a povlečení přispívá k nepostradatelnému dojmu čistoty a svěžesti. Také ale může působit na naši náladu, protože je jednou z praktických forem aromaterapie. Ne každá aviváž a parfém do pračky však dlouhodobě a intenzivně voní, proto může chvíli trvat, než objevíte oblíbence, u kterého se posléze rozhodnete zůstat. Dnes se podíváme, jak na tom jsou Puella aviváže, které vzaly český internet doslova útokem.

Většina z nás se nejspíš shodne na tom, že aby byl pocit z čistě vypraného prádla skutečně příjemný, neobejde se to bez aviváže, díky které může naše povlečení vonět jako luční kvítí, svetr jako růže a spodní prádlo jako svěží horská bystřina. Tento efekt ale může vydržet sotva několik hodin a hned se někam ztratí. Proto řada lidí vyhledává intenzivnější parfémy na praní, které má v nabídce například značka Puella.

Pokud Puella vůně ve vodách českého internetu registrujete ve větší míře i vy, je pochopitelné, že si asi začnete klást otázku, zda je tento produkt skutečně o tolik lepší, než jsou klasické aviváže od ověřených značek.

Proto se na ně zaměříme v následujících několika bodech.

Co je Puella?

co je puella

Puella je luxusní značka vůní, která má v portfoliu například parfémy na praní, prací gel, bytové vůně, voňavé karty (například do auta) a pěny do koupele. V kabelce nebo v přihrádce auta pak můžete mít i parfemovaný krém na ruce.

I když si někteří lidé nejspíš myslí, že se jedná o českou značku, podle dostupných informací na oficiálních stránkách pochází Puella ze Slovenska. Samotný internetový prodej pak byl spuštěn 25. dubna 2020. Vlajkovou lodí značky jsou pak již zmíněné aviváže, které mají představovat revoluci v oblasti údržby textilií.

Puella parfémy na praní v sobě neobsahují:

  • Těžké kovy
  • Znečišťující rezidua
  • Dioxan
  • SVHC
  • Parabeny

A další, včetně mikroplastů, nanolátek či PBT/vPvB.

Výrobky by navíc měly být veganské, takže po nich mohou sáhnout i lidé, kteří se snaží vyhýbat živočišným složkám. Vůně by dále měly být vhodné pro všechny typy textilu, a to včetně sportovního a funkčního oblečení.

Pokud nevíte, zda vám to bude vyhovovat

puella vzorky

Pokud si nemůžete aviváž nebo parfém do pračky očichat v obchodě, kde Puella není běžně k dostání, je pochopitelné, že se vám do nákupu nebude moc chtít. Co když si totiž budete kupovat zajíce v pytli?

V tomto ohledu Puella myslí na každého, protože zájemci si mohou objednat testovací set s parfémy na praní. Dohromady obsahuje 6 vzorků s obsahem 5 ml parfému. V balení se nachází tester parfému First Dream (levandule a vanilka), JaLu (svěží květiny a citrusové ovoce), Double Y (ylang-ylang), EmiJa (ovocně-kořeněná vůně), Frayo (květinovo-ovocná vůně) a Queenku (sladká vůně). Tento set vychází na snesitelných 75,-.

Případně pak ještě existuje možnost objednávky dárkového balení s 12 vzorky (169,-) a dárkové balení s 18 vzorky (239,-).

puella produkty

Zkušenosti s Puella výrobky

Mnoho lidí si na internetu parfémy na praní a aviváže Puella pochvaluje. Dle jejich mínění mají velmi příjemnou vůni a vyhovuje jim i jejich příznivá pořizovací cena. Někteří lidé ale v diskuzích uvádí, že se jim na kůži objevila reakce. Podle některých reakcí v online diskuzích by tedy nemusely být tyto výrobky vhodné pro atopiky a pro jedince s citlivou pokožkou.

Na recenzích Google firmy dokonce někdo na kartu firmy psal, že používání aviváže mělo negativní vliv na pračku.

puella zkušenosti

puella diskuze

puella zkušenosti

Pak ale existují i pozitivní recenze, ve kterých lidé uvádějí, že jim tyto parfémy zcela vyhovují, jejich pračce se nic nestalo, neměli ani alergickou reakci a prádlo krásně a dlouho voní. Mnoho recenzentů a recenzentek má dokonce svoji oblíbenou barvu vůně (zelená, žlutá, červená…), ke které se pravidelně vracejí.

Jak tedy můžete vidět, s Puella nejsou jen negativní zkušenosti, ale i mnoho pozitivních. Před případným nákupem ale skutečně doporučujeme zvážit, zda netrpíte zvýšenou citlivostí. Případně pro začátek vyzkoušejte menší testovací balení a teprve na základě osobního zhodnocení můžete provést větší objednávku.

Jakou zkušenost máte s vůněmi Puella vy?

Puella [recenze]: Proč jsou tyto vůně a aviváže trendy?
5 (100%) 1 hlasů
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo