Radiofrekvenční lifting obličeje recenze

0

radiofrekvencni lifting obliceje recenzeNa světě existuje mnoho způsobů, jak se zkrášlit za asistence nejnovějších poznatků lékařské vědy. Jedním z nich je třeba i radiofrekvenční lifting obličeje.

Skutečně dokáže pomoci, vypne a patřičně omladí pleť, pomůže v boji proti akné a kožním problémům?

Nebo je to spíše další reklamní trik, jehož účinky brzy odezní a budete tam, kde jste byli předtím? Pojďme se tomuto problému trochu blíže věnovat…

Omládnout i bez zásahu skalpelu

V první řadě je třeba podotknout, že nejde o ošetření, které by bylo nějak náročné a vyšlo vaši kapsu na opravdu velké peníze.

Ve většině případů jedno ošetření vyjde řádově na stokoruny, do pleti při něm přitom nebudou proudit žádné pochybné látky a směsi – půjde jen a pouze o regeneraci tkáně.

Nepřehlédněte:  Recenze na lifting Thermage

Určitý efekt uvidíte už po první návštěvě studia, je ale pravdou, že pro trvalejší účinky je nutné celou návštěvu opakovat a celá akce se tak může poněkud prodražit.

Chcete ošetřit jen oční okolí? V takovém případě postačí desetiminutové ošetření, na celý obličej si ale vyhraďte nejméně půlhodinu.

Tomu samozřejmě odpovídá i cenová hladina, za půlhodinové ošetření už překročíte hranici tisícikoruny. Radiofrekvenci obličeje si lze dopřát i tehdy, pokud máte po operaci víček – hojení pak může být rychlejší a zjemní se i jizvy.


Co je radiofrekvence?

Metoda radiofrekvence se samozřejmě nepoužívá jen na obličej, ale i na jiné partie těla – záda, zadek atp. Bylo by jistě škoda takový zázrak moderní medicíny nevyužít.

Více informací o radiofrekvenci >>

A jak dlouho to celé vydrží?

Jak plyne z diskuzních příspěvků těch, kteří podstupují tento zákrok pravidelně – výsledek vydrží půl roku až rok, poté je již záhodno vyšetření zopakovat.

Nepřehlédněte:  Klinika Yes Visage

Vlastně ani není divu, kůže automaticky stárne, buňky se samy od sebe regenerovat nebudou a speciální přípravky z lékáren mají jen omezenou účinnost.

Máte s radiofrekvenčním ošetřením pleti či liftingem osobní zkušenost? Přidejte recenze na kliniku či studio, které jste navštívili, děkujeme :)

Anonymní

já jsem na ní nešla, chtěla jsem úkon na splátky a to řekli, že není možné. Tak jsem se na to vykašlala. asi mi nic jiného nezbyde než jít pod kudlu. aspoň podle diskuzí a fotek se mi zdá, že to jediné je účinné.

libik

Já jsem ošetřaní THERMAGE, celý obličej podstoupila minulý týden. Bohužel bez efektu, byla jsem vyfocena, před i po ( sama jsem se taky vyfotila taky), ale prostě já nic na sobě nevidím. Jsem zvědavá po 3 měsících, kdy má být kontrolní focení jak se k tomu ve studiu xtreme postaví, pokud budud zákrok reklamovat

Ludmila55

Absolvovala jsem 3 krat, sice nějaký malý vysledek byl , ale celkem nedoporučuji. Rozhodně to není žádný facelift…jenom trohu lepší pokožka na pár dní.

2 komentáře
  1. Byla jsem na radiofrekvenčním ošetření obličeje 1x. Měla jsem po něm vysušenou pleť a spoustu jemných vrásek na tvářích které jsem neměla a už mi zůstaly. Gel jsem při ošetření měla i v nosních dírkách a puse, bylo to nepříjemné. Zhoršení stavu pleti. NEDOPORUČUJI. Studio Vanda P 6.

  2. Vyhozené peníze

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Reset Password