Randezona [recenze]: Pozor na automatickou platbu!

0

Zdá se, že najít lásku v době internetu není skoro žádný problém. Zkušenost mnohých ale tak jednoznačná celkem často není. A co hůř, mnoho lidí při hledání ideálního protějšku přijde o své těžce vydělané peníze. Jelikož je seznamek různé kvality na internetu požehnané množství, dnes se zaměříme na to, co můžete očekávat od portálu Randezona.

Vysoké požadavky na výkon a malý okruh známých může představovat pro úspěšné seznámení nemalou překážku. V práci všechny znáte. Všude navíc jezdíte autem. A seznamovat se v obchodě? To snad nikdo příčetný ani nedělá. Ne každý má navíc prostor chodit do nějaké zájmové skupiny a lovit v baru by nemuselo být bezpečné.

Proto se čím dál tím víc lidí obrací na online seznamky, které by měly jejich problém s konečnou platností vyřešit. Jenže, ne všechny seznamky klientům nabízí poctivý přístup. V mnoha případech stojí jejich služby nemalé poplatky, které se vám navíc mohou automaticky strhávat z vašeho bankovního účtu. Mnoho seznamek také zaměstnává ženy, které s vámi budou chatovat, ale nikdy se s vámi nesetkají.

Jelikož lidé, kteří touží po lásce a sexu, nemusí hledět na svět vždycky racionálně, podíváme se na to, jestli se vám vyplatí zkoušet služby online seznamky Randezona.

Co je Randezona?

Randezona je online seznamka, která tvrdí, že dovede okořenit váš milostný život. Kromě toho, že nabízí možnost vyhledávání protějšku heterosexuálním partnerům, také nabízí možnost seznámení lesbičkám a gayům. V neposlední řadě můžete také vyzkoušet mezinárodní seznamku. (V tomhle případě bychom si ale dávali pozor na vojáky ze zámoří a na zchudlé prince. Nikdy nevíte.)

Co je na tom zvláštní

Ačkoliv web Randezona vypadá na první pohled docela dobře (a tím máme na mysli, že působí upraveně, moderně a jsou na něm pěkné fotky), z úvodní stránky, na kterou se dostane každý příchozí, toho nejde mnoho vyčíst. Nikde nemůžeme najít provozovatele, obchodní podmínky a ani případný ceník služeb a způsob jejich hrazení. Proto bychom se na vašem místě nenechali nalákat upraveným zevnějškem, protože každý by měl vědět, do čeho přesně jde.

Důvěryhodnosti této seznamky moc nepomáhají ani internetové diskuse a portály, které se zaměřují na řešení stížností. (Mezi ně patří například portál VašeStížnosti.cz, který patří k uznávanému časopisu dTest.)

Z toho důvodu bychom vám před registrací na podobných portálech vždy doporučili prozkoumat internet a zjistit, zda daný portál na podobných webech nefiguruje. (Dobrým tipem je i portál KupníSíla, který taktéž informuje o nekalých praktikách prodejců.)

Zkušenosti uživatelů

Nyní už do toho můžeme konečně šlápnout a podívat se na to, jaké zkušenosti mají s touto seznamkou lidé, kteří se rozhodli přes ni hledat partnerku či partnera.

Lidé, kteří se rozhodli seznamku Randezona vyzkoušet nejčastěji zmiňují, že:

  • Se peníze za členství automaticky převádí do dalšího období
  • Nepůsobí seriózně
  • Se jim strhávají peníze z účtu i po zrušení členství
  • Jim nepřišlo heslo pro odstranění účtu
  • Jim neodchází peníze z účtu jen proto, že na něm nemají dost peněz

Ve své podstatě jde ve všech případech o dost podobný scénář. Lidé chtějí tuto seznamku vyzkoušet, ale musí uhradit poplatek (o kterém se ale na úvodní stránce nikde nedočteme, protože k bližším informacím se nelze bez předchozí registrace dostat). Následně si svůj krok rozmyslí, ale zrušit účet nebo dokonce zastavit pravidelného poplatku za členství, se jeví téměř jako nemožné.

I přesto, že se lidé pokoušeli řešit tento problém prostřednictvím portálu VašeStížnosti, který se snaží získat nějakou odpověď přímo od provozovatelů probíraných portálů, v případě seznamky Randezona nedošlo k žádnému vyjádření společnosti, která za touto seznamkou stojí. (Kvůli čemuž se všechny případy přesunuly do kategorie Vyřešené.)

Co bychom vám tedy poradili my? Určitě to, že bychom si nezahrávali s ohněm a raději bychom vyzkoušeli nějakou méně naleštěnou, ale zato spolehlivější seznamku, jejíž členství je pro zájemce zdarma.

Máte se seznamkou Randezona nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

Nepřehlédněte:  Badoo seznamka [recenze]

Zdroje informací

https://www.vasestiznosti.cz/spolecnost-6058/porticato-media-ltd – Randezona (česky)

VAŠE HODNOCENÍ
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo