Recenze na sprej Onycosolve

1
Aktualizováno

Onycosolve-recenzePlísňová infekce dokáže hodně znepříjemnit život. Existují však léčebné postupy, které bující mykózu dokáží včas zarazit a ušetřit mnoho problematických situací.

Dnešní trh je doslova zaplaven spreji proti mykóze, které mají pomoci prakticky obratem po prvním použití. Je skutečně reklama pravdivá nebo jde jen o další fígl podvodníků, jak vytáhnout z kapes důvěřivých spoluobčanů nemalou finanční sumu?

Co je sprej Onycosolve

Stačí jen trochu více mléčných výrobků (a jogurtů obzvláště) a plísně na nohou a nehtech mohou už brzy velet na ústup! Mykóza se ale vrací, někdy dokonce až příliš často a rozhodně je načase řešit ji s pomocí různých přípravků z lékáren.

Jaká je cena za přípravek Onycosolve?

Právě Onycosolve se pyšní ryze přírodním složením, koupit jej můžete po internetu – cena je však poměrně vysoká. 900 korun za sprej o objemu padesáti mililitrů, zde jistě něco nehraje. A to i když dostanete za nákup tří balení určitou slevu. Muselo by jít o skutečný zázrak a v tomto případě tomu tak bohužel vlastně není. A co složení?

Toho se rozhodně není proč obávat. Na oficiálním webu se sice dozvíte něco o klinických testech, ty jsou ale na jiných zdrojích nedohledatelné, tudíž jde zřejmě o klamnou zprávu.

Pokud je řeč o složení, zde jistě problém není – dubová kůra, andělika lékařská, šalvěj a olej z čajovníku – tedy vše, co běžně patří k hygieně těch, které trápí nějaké kožní problémy.

Kde koupím Onycosolve?

Obecně vzato, protizánětlivý účinek jednotlivých složek je určitě plus, sám o sobě však ale nepostačuje k tomu, aby bylo docíleno výrazného úspěchu.

Chybějící kontakty na firmu, která by měla stát za vývojem tak zázračného léku, jsou rozhodně podezřelou indicií pro všechny ty, kteří by o Onycosolve začali zrovna přemýšlet. I to totiž řekne opatrnému nakupujícímu svoje…

Nepřehlédněte:  Seropram na úzkost [recenze]

Další informace o podvodném přípravku Onycosolve:

Diskuze a vaše zkušenosti se sprejem Onycosolve

Souhlasím – podvod. Tento zázračný produkt OnycoSolve není v lékárnách (u nás, ani v Německu) znám.

VAŠE HODNOCENÍ

24 komentářů
 1. Koupil jsem onycosolve a jsem spokojený chce to trpělivost léčí nehty i otlaky na nohou jedno balení jsem koupil na
  zkoušku a je vidět že ten lék učinkuje tak jsem si objednal další.

 2. Účinky Onycosolve ihned a do týdne a do měsíce, atd. Je to nesmysl a blábol. Vypotřeboval jsem jedno balení a na nehtech u palců nohou žádné změny- ale vůbec žádné, takže vyhozené peníze.

  • Kombinovat ještě s terbinafin actavis 1x denně. Nehtová plíseň je velmi úsporná. Napíše vám to váš obvoďák. Za 3 měsíce viditelné zlepšení.

 3. Odpovědět
  Alexander Nardelli před 2018/06/27

  Dnes jsem dostal již druhou dodávku Onycosolve cca po 1 roce, co jsem vypotřeboval 3 lahvičky. Je to skutečně běh na dlouhou trať, ale přípravek pomáhá. Celý postižený nehet musí bezpodmínečně odrůst a postřik se musí aplikovat 2x denně. Občas je třeba si pomoci i pilníkem a tlustou vrstvu nehtu odpilovat. Již konečně vidím, že se mohu těšit na zdravý nehet levého palce, s jehož plísní bojuji již celý život včetně pomoci dermatologů.

 4. Odpovědět
  Jaroslava Štruncová před 2018/04/06

  Jestli někdo chce mít ještě větší problém, tak si kupte tento přípravek . Po použití se problém zhoršil na tolik, že jsme museli vyhledat lékaře a léčba bude hodně zdlouhavá

 5. Já bych k tomu napsala asi toto, když jsem si přečetla, že po týdnu jsou vidět jasné výsledky a ustupující plíseň a rostoucí krásné nehty… HAHA Už jen toto ukazuje na jasný podvod. Nehet na ruce odrůstá v průměru 1-2 mm za týden, u nohou cca o polovinu pomaleji. Obzvláště, jsou-li napadeny plísní. V případě, že je nehet plísní už poškozen, nemůže se zázrakem přetvořit v nehet zdravý. Bude minimálně půl roku trvat, než bude změna vidět, rok, než celý odroste. (Teď mám na mysli nehet na noze.) Takže dvouměsíční zázrak uzdravení nehtů se bohužel nekoná.
  Nechci tvrdit, že se nikomu plíseň neztratila, ale v tom případě to bude spíš síla pozitivního myšlení, než zásluha tohoto produktu… ;-) :-D

 6. Plíseň jsem chytl ještě na vojně (1985) a od té doby s tím “bojuji”. S asistencí dermatoložky (tj. profesionální lékařky) jsem během dlouhých let vyzkoušel různé léky (perorálně užívané, něco jako antibiotikum – na název si už bohužel nevzpomenu), masti, vodičky. Pak jsem to zkusil i ty “protihouby”. Nic nepomohlo.
  Pak mi spadlo dřevo na pravý palec na nehet, kerý se za nějaký čas odporoučel, no a bylo to už i na palcu…
  Na kožní po nějakém čase poté (asi rok) mne doktorka uchlácholila se slovy “S tím se nedá nic dělat. Musíte to pořád pilníkem na nehty odpilovávat.”.
  Pak jsem objevil kapky EXODERIL – ty pomáhají jen částečně a nesmí se s tím přehánět, jinak to nehty úplně zkřehčí.

  Dnes jsem dostal ten e-mail (byl ve složce Spam) s “reklamou” na další “zázračný” prostředek. Na webu, kam se po kliku na odkaz v té zprávě dostanu: http://t5ys.panificioalberti.com/ tak tam nikde není jednoznačně uveden oficiální web na tu firmu. Pokud se chci podívat na uvedené stránky http://www.onycosolve.com , tak se dostanu zpátky na ty samé stánky. :-)) Takže – jasný podvod!
  Pod tlačítky “Objednat nyní” je schována Javascriptová aplikace (to je takový prográmek, který po kliknutí sám provede “něco”).

  Pobrat několik fotek z netu a napsat k tomu ty “pochvaly” – to bych dokázal také. Vtip je v tom, že na té stránce, kde čteme ty “pochvaly”, nikde není možnost zapsat vlastní příspěvek – všimli jste si toho? Jasně že není – píše tam pouze ten podvodník (jsem pevně přesvědčen, že je to muž, i když se vydává za ženu), jakožto administrátor svého podvodného webu.
  Vymámit z lidi jakýmkoliv způsobem prachy…
  Ale zajímalo by mne, koho našel na “výrobu” těch padělků “Onycosolve” lahviček – to chce přece nějaké technické zázemí (lahvičky, štítky, obaly, atd.), navíc k tomu i logistika.

  A na závěr: Vždy pomůže to, čemu ty sám věříš!

 7. Zravím,vyzkoušela za pár let spoustu prášků od kožních doktorů(nevhodné pro žaludek i střeva( ,spoustu roztoků i mastí co jsou dostupné v lékárnách,několik let jsem se styděla a trápila,ale konečně jsem nad mykozou nehtů vyzrála díky, onycosolve.Končím s druhou lahvičkou(používám sprej 1*denně( a zažloutlé,podrostlé nehty odrůstají a navazuje nová struktura normálního zdravého nehtu.
  Opravdu mohu doporučit.

 8. Požádal jsem z opatrnosti distributora přípravku ONYCOSOLVE o sdělení adresy jeho zastoupení v České republice. V opačném případě že odstupuji od smlouvy. Jediná známá adresa je odněkud z USA. Předpokládám, že tvrzení o vrácení peněz v případě neúspěšnosti je hodně problematické, případně nereálné. Rychlost reakce a zaslání bylo otázkou několika dnů, tedy že distribuce je zřejmě z našeho území. Reakcí byla výzva k převzetí onoho přípravku v ceně cca 1400,.Kč.. Dovolím si považovat tuto firmu za neseriozní a nedůvěryhodnou, protože není schopna poskytnou informace o svém sídle na našem území ani není výrobek v katalogu SUKL: Domněnkou může být i že i adresa v USA je fikce.

  • Dodavatelem je Logispro s.r.o. Klírova 1912/12, Chodov, 148 00 Praha 4, ičo: 06339271 jednatel: Marián Sága.

 9. Odpovědět
  Alexander Nardelli před 2017/10/29

  Není pravdou, že nic dostupného nefunguje. 2x denně si kapu na nehet v lékárně dostupný exoderil roztok. Dělám to sice již druhým rokem a plísní nakažený nehet je postupně nahrazován nehtem zdravým. Pravdou je pouze to, že tato léčba může trvat 2 – 3 roky, dokud nehet úplně neodroste.

 10. Takže. Všechna kritika kterou tu čtu je nesmysl. Poté, co jsem vyhodil několik tisíc za “schválené” přípravky, s výsledkem rozšíření plísně z malíčku na levé nože na všechny prsty, jsem zkusil zde kritizovaný onycosolve. A víte co? Po spotřebování jednoho balení (jeden kus) mi začaly růst normální nehty. Napadené části postupně odrůstají. Takže podvod je pro mne ústav pro kontrolu léčiv, protože dle mého názoru lobuje za farmafirmy. A zadarmo to nebude. Protože máme plné lékárny neúčinných a předražených léků. Je to prostě byznys jako dnes všechno.

  • Dobrý den. Pane Hájek, plně s Vámi souhlasím. Koupila jsem si v říjnu 2017 3 balení. Moje pedikérka začíná tento výrobek propagovat. Řekla mně, že v životě neviděla, aby mykóza takto ustoupila. Je mně jedno, kdo a co si o něm myslí, mně pomohl. Teď, když čtu o tom, že výrobek je podvod, tak nevím, jestli mám tento výrobek doporučit známým. Je možné, že už se ho někdo naučil pančovat?

   • Né, jsou to jen hnidopichove. Všimněte si, že nikdo z kritiků si přípravek vlastně nekoupil a nepoužil.

  • Na kožním mi na plíseň na nehtech nohou (chytil jsem ji na Kladně v bazénu) předepsali různé mastičky a roztoky (např. exoderil a canesten) . Malá lahvička exoderilu 20 ml stála 259 korun, žádná láce. Jsem skeptik, ale ONYCOSOLVE mi zabral. Nehet musí odrůst, je to běh na dlouhou trať, ale Onycosolve mi jedniný zabral.

  • Ano i já mám problém s plísní , kterou jsem chytla na pedikúra, nešťastná , nic moc nezabíralo a ejhle koupila jsem na zkoušku onycosolve, sice drahy, ale co naplat tonoucí se stébla chytá. K mému překvapení už po týdnu velké zlepšení. Zítra jdu na kožní a sprey beru sebou, co na to řekne lekarka, hlavně se těším až ji ukážu chodidlo, které je skoro zahojené. Škoda , že je tak drahý.

  • Kde bydlite pane Hajek , rad bych si s vami promluvil osobne .

   • Klidně, mám v recenzi telefon a zvedám ho pokud nejsem zrovna mimo.

   • Dobrý den odpověďel Vám někdo? Mám s plysni dlouho problém a teď jsem si koupil onycosolve a nevím co mám čekat. Díky za odpověď . Míča Stanislav

   • Bydlím v Děčíně. Můžete mi zavolat na 739260508. Osobně jen po dohodě, a to ještě jen pokud vše klapne. Jsem totiž řidič z povolání. Kamion takže nenaplanuju ani kino. Ale proti nejsem.

  Zanechte své hodnocení nebo dotaz

  Register New Account
  Obnovit heslo