Svět oken recenze

1
Aktualizováno

Už sedmnáct let nabízí společnost Svět oken s.r.o. nejen plastová a hliníková okna, ale i celý široký sortiment doplňků, které k oknům patří, například interiérové i venkovní parapety nebo praktické sítě proti hmyzu, jež jsou v letním období přímo k nezaplacení.

Ovšem tím nabídka zdaleka nekončí, vybírat můžete také z bohaté nabídky nerůznějších typů dveří, opět máte možnost volby mezi plastovým nebo hliníkovým provedením.

Svět oken – plastová okna a dveře

Najdete tu vchodové, balkónové i interiérové dveře v mnoha barevných i designových modifikacích, určitě si tedy vyberete právě takové, které se budou hodit do vašeho bytu, kanceláře nebo rekreačního objektu.

Opět nechybí ani bohatý sortiment příslušenství, ať už potřebujete kování, kliky, panty nebo dveřní madla, v nemodernějším, tradičním či retro-provedení, navíc v široké škále barevných i pokovených vzorů.

K tomu samozřejmě patří i dveřní kukátka, dopisní vhozy a pochopitelně bezpečnostní zámky včetně automatických a robustních vícebodových.

Zasklený balkón zvětší prostory bytu

Svět oken recenzeZajímavá nabídka zasklívání balkónů obsahuje i nezávaznou bezplatnou kalkulaci, takový zasklený balkón zvýší výrazně komfort bydlení a přidá vlastně další obytný prostor, který lze celoročně využívat.

Správně zasklený balkón nebo lodžie navíc funguje v zimním období jako velmi účinná tepelná izolace, což vede k výrazným úsporám za vytápění, dojde současně ke snížení hlučnosti a prašnosti.

Nepřehlédněte:  Okna přes internet recenze

V těsné spolupráci s firemními techniky lze celý projekt zasklení balkónu snadno zpracovat tak, aby co nejlépe plnil svou funkci. Zasklený balkón lze jednoduše větrat a temperovat, může posloužit i jako příjemná zimní zahrada.

Na ceně zasklení se odrazí nejen plocha skla, ale i technické řešení, které u větších balkónů a lodžií může zahrnovat i rámovou konstrukci, důležitá je i příprava podkladu před zahájením prací, mnohé balkóny jsou totiž řešeny vyloženě atypicky.

Stínící technika i garážová vrata

Další zajímavou složkou nabídky SVĚTA OKEN s.r.o. jsou nejrůznější typy oblíbených venkovních rolet, které splňují hned několik účelů současně.

Působí jako nastavitelná ochrana před nadměrným slunečním svitem, díky zatepleným hliníkovým lamelám skvěle tepelně i zvukově izolují, chrání samotná okna proti povětrnostním vlivům a nezanedbatelná je i zlepšená ochrana proti vloupání. Lze do nich zabudovat praktické ochranné sítě proti hmyzu. V nabídce nechybějí ani markýzy a venkovní žaluzie.

Pro radu a pomocnou ruku nemusíte daleko

Máte-li v úmyslu svá stávající okna vyměnit za nová, nejdete na stránkách Světa oken spoustu praktických a přínosných rad, jak se s takovou akcí vypořádat co nejúspěšněji.

Spolu se zkušenými odborníky můžete své představy uvést do reality za přijatelnou cenu a prostřednictvím toho nejvhodnějšího technologického řešení.

Většina plastových i dalších oken a dveří se dnes vyrábí na míru, takže se můžete jejich před instalací rozhodnout, zda plochu oken zvětšit, zachovat nebo změnit i jejich rozmístění, čímž lze výrazně ovlivnit celý interiér.

Co se týče garážových vrat, lze volit mezi sekčními nebo rolovacími, každý typ má své přednosti i určité nevýhody. U SEKČNÍCH GARÁŽOVÝCH VRAT jistě každý ocení dlouhou životnost, spolehlivý chod, minimální hlučnost a v neposlední řadě také požadavek malého prostoru pro instalaci.

Navíc dobře tepelně izolují a přinášejí tak úsporu na případném vytápění garáže. U nízkých garáží však může dojít k nežádoucímu problému se sníženým vjezdem do garáže, k němuž dojde díky montáži mechanismu u stropu. V takovém případě je ovšem hned po ruce další šikovné řešení – ROLOVACÍ GARÁŽOVÁ VRATA.

Ta jsou velmi úsporným řešením, co se prostoru garáže týče, díky možnosti montáže před otvor, za otvor nebo přímo do otvoru je jejich využití univerzální. Nepotřebují žádné závěsné zařízení a díky tomu zůstane vnitřní prostor garáže pod stropem volný, jedná se tedy o vhodné řešení především pro nízké garáže.

Už jste se rozhodli, zda provést výměnu oken, dveří nebo pořídit kvalitní garážová vrata? Potom se vydejte nejkratší cestou do SVĚTA OKEN nebo napřed navštivte internetové stránky http://www.svet-oken.cz/cz/

Svět oken s.r.o.
Pár měst, kde má firma Svět oken s.r.o. pobočky:

Máte s firmou Svět oken s.r.o. zkušenosti? Přidejte sem vaše reference, hodnocení a recenze.

Svět oken recenze
3.1 (61.21%) 33 hlasů

24 Comments
 1. Svět oken nebrat zaměření proběhlo až na druhé datum montáž měla být dnes, nepřijeli a po telefonické urgenci kde jsou mi bylo zděleno že se jim rozbilo auto. Chápu že se mohlo rozbít auto (asi mají jen jedno) ale vůbec nedali vědět žádná snaha zvednout telefon a zrušit to. Neuvěřitelné diletanství.

  • Dobrý den, pane Brousile, děkujeme za Vaše hodnocení a je nám líto, že nejste s prací Světa oken spokojeni. Bylo by možné od Vás získat doplňující informace k Vaší zakázce, abychom mohli situaci prověřit? Můžete nám tedy prosím sdělit číslo zakázky na email reklama@svet-oken.cz? Předem velmi děkujeme. Petr M. za Svět oken

 2. Odpovědět
  Karolína Bílková před 2021/03/31

  Rozhodně nedoporučuji. Technici absolutně neví, co dělají. Okna byla usazena více do bytu. hned po usazení se začala rosit. Prý je to normální, protože se byt uzavřel a zlepší se to. No tak po roce v zimě se rosí a plesniví, mám od toho mokrou i stěnu. Technik, který přišel byl už připraven a měl v ruce vyjádření k dřívější asi podobné reklamaci, kdy to firma svedla na vysokou vlhkost. Technik samozřejmě žádnou vlhkost nezměřil a sdělil mi tu stejnou věc. Řeším s firmou, ale samozřejmě dle nich je vše ok. To stejné sem určitě napíšou jako reakci. Budu dělat znalecký posudek, ale bohužel je to na dlouho. Nedejte se a dejte si pozor, za ty peníze to fakt nestojí!

  • Vážená paní Bílková, je nám líto, že nejste spokojena s prací Světa oken. Vaše reklamace byla korektně zamítnuta a za zamítnutím reklamace si stojíme. Bohužel po výměně netěsných oken za dobře těsnící se mohou tyto případy stát. Naše firma nedokáže ovlivnit vlhkost v bytě. Bohužel je zvláštní, že velmi negativně hodnotíte montáž nyní, po více jak 1/4 roce, ačkoliv do předávacího protokolu bylo zaznamenáno a podepsáno, že je zakázka předána BEZ VAD. Děkujeme za pochopení, Petr M. za Svět oken

 3. Odpovědět
  Jarmila Pelikánová před 2020/04/01

  Dobrý den,
  děkuji za zasklení balkónu. Byla jsem mile překvapena s jakou rychlostí, kvalitou a čistou prací postupovali Vaši lidé.
  S přáním příjemného dne
  Jarmila Pelikánová Česká Třebová

  • Odpovědět
   Petr M. za Svět oken před 2020/04/03

   Vážená paní Pelikánová, velmi děkujeme za Vaši milou recenzi a jsme moc rádi, že jste s prací Světa oken spokojená. Petr M. za Svět oken

 4. Odpovědět
  Jiří Vlček V-group Zaječí před 2019/10/15

  Zadali jsme výměnu oken u firmy Jiřího Vlčka, opravdu mohu jen doporučit. Jsme velmi spokojeni, jednání velmi příjemné slušné, co se dohodlo, to platilo. Opravdu jsme byli velice mile a příjemně překvapeni. Květa

 5. Hodnocení píši po 3/4 roce od první zakázky na dodání vchodových dveří a interiérových dveří. První zakázka( i když dnes již vím, že předražená) proběhla celkem v pořádku, montáž rovněž, ale druhá zakázka cca před dvěma měsíci naprostý chaos, neochota (vyměnili personál, nebo co?, jiná manažerská strategie, nebo jen změna na český přístup???)
  Ze smlouvy a úhrady předem jednoznačně vyplynulo dodání dveří, doprava a montáž, nicméně na pobočce v Děčíně problém s termínem dopravení zakázky, když konečně řidič dorazil, hodil dveře na pozemek s oznámením, že nemáme montáž objednánu (natož i uhrazenu!). Dotazem na technickou podporu v telefonu arogantní odpověď, že to snad nemyslíme vážně a podání rozporuplných informací ze strany řidiče a vedení.
  Závěr – zákazník musí vynaložit velkou trpělivost, aby mu nakonec byly vráceny peníze za montáž, objednat si jinou firmu. O ztrátě dobrého pocitu z nových dveří ani nemluvím.
  Kde vzaly ty kladné recenze, které byly na firmu k mání na konci roku 2018|?

  • Dobrý den paní Ivano, je nám líto, že nejste spokojena s prací Světa oken. Mohu poprosit o zaslání čísla zakázky na email reklama@svet-oken.cz, abychom mohli zakázku prověřit? Předem velmi děkuji, Petr M. za Svět oken.

 6. Radek J.
  Bohužel se připojuji k ostatním.
  Po tom, co jsem investoval nemalou částku, do výměny všech oken a vchodových dveří, doplněny o venkovní rolety, na starší zástavbě,se začínají hromadit problémy.
  Nejen že některé materiály sotva vydrží záruční dobu, a po uplynutí dvou let si firma pochopitelně účtuje servisního technika a vyměněné materiály, komponenty atd.
  I když, zákazník poukazuje na chyby vzniklé nesprávnou montáží. Což se při předchozí reklamaci potvrdilo, ale bohužel jen ústně s technikem.
  Toto firma ignoruje úplně. Prostě uplynula záruční doba. Chceš opravu, nebo nápravu? Zaplať si technika.
  Ani nejsou schopni odpovědět na stručný e-mail.

  • Dobrý den pane Jelínku,

   děkujeme za Vaše hodnocení a je nám líto, že nejste s prací Světa oken spokojeni. Bylo by možné od Vás získat doplňující informace k Vaší zakázce, abychom mohli situaci prověřit? Můžete nám tedy prosím sdělit číslo zakázky na email reklama@svet-oken.cz?

   Předem velmi děkujeme. Petr M. za Svět oken

 7. Svět oken v žádném případě nedoporučují
  Dobrý den, nechali jsme si od firmy Svět oken udělat před okenní žaluzie. Ty jsem platila ihned. To byl první šok. Jak může firma chtít úplné zaplacení objednávky. Další šok jsem zažila když mě přišly žaluzií nainstalovat. Vše měli připravené jak požadovali. Žaluzií namontovali ukázali, že funguje. Nedoložili žádný vypínač a ani svou práci nedodělali protože žaluzií nezapojili. Prý toto nedělají. Tož taková velká firma nemá na vlastního eletrikáře, který by dodělal jejich prací.Takže jsem vynaložila další nemalé peníze za eletrikáře a za zapojení a zakoupení zbývajících dílů.
  V žádném případě tuto firmu nedoporučují
  .Alena L

  • Dobrý den paní Aleno, děkujeme za Vaše hodnocení a je nám líto, že nejste s prací Světa oken spokojeni. Bylo by možné od Vás získat doplňující informace k Vaší zakázce, abychom mohli situaci prověřit? Můžete nám tedy prosím sdělit číslo zakázky na email reklama@svet-oken.cz?

   Co se týká zapojení elektroinstalace, v každé nabídce, která je nedílnou součástí smlouvy, je vždy výslovně uvedeno, že nezapojujeme elektroinstalace. Taktéž je uvedeno, že cena elektroinstalaci nezahrnuje.

   Předem velmi děkujeme. Petr M. za Svět oken

 8. Odpovědět
  Milan Procházka před 2018/11/07

  Nechal jsem si od firmy Svět oken s.r.o. vyměnit staré vchodové dveře za plastové. Dveře jsou krásné, ale to nevyrábí tato firma.
  Zato jejich zaměstnanec, který demontoval staré zárubně nemá snad ani mozek. Nejprve si vzal do ruky rozbrušovačku a řezal tím způsobem, že jiskry s pilinami lítali na dveře v bytě, kdyby se otočil, tak to lítalo ven. Potom přišlo na řadu bourací kladivo a tím mi rozmlátil dlažbu před i za dveřmi. Stačilo aby si nechal v ruce tu rozbrušovačku a ten zabetonovaný práh uvolnil. Je to jenom o tom, u práce přemýšlet Takovou dlažbu se vzorem už neseženu a tak mi zbývá jediné, vybourat celou verandu, koupit jinou dlažbu a nechat položit. Samozřejmě na moje náklady, protože Svět oken se od této škody distancuje. Chtěl jsem si nechat vyměnit od této firmy i okna, ale po této zkušenosti už tuto firmu nepustím do domu.
  Milan Procházka

  • Dobrý den pane Procházko, omlouváme se za Vaši zkušenost. Můžete nám prosím zaslat na email reklama@svet-oken.cz číslo Vaší zakázky? Rádi bychom vše chtěli prověřit. Předem děkuji, Petr M. za Svět oken

 9. Dobrý den, tato firma mě zklamala. Nejenže jejich cena je poměrně vysoká( i přes slibovaných 61% slevy), ale také drahé zednické zapravení. Sami dodají zedníka, kterému se však platí zvlášť nehorázná cena. Montéři jsou neuvěřitelná prasata a nepořádek po nich je všude! Jak může firma vyslat na montáž řemeslníky bez vysavače a dalšího potřebného vybavení. Pokud si objednáte i žaluzie, dostanete ten největší šmejd bez možnosti výběru při objednání. Prostě kupujete zajíce v pytli. Od této firmy již nikdy více vůbec nic!!!!!!!

  • Dobrý den pane Hilmane, omlouváme se za Vaši zkušenost a za naši pozdní reakci. Můžete nám prosím zaslat na email reklama@svet-oken.cz číslo Vaší zakázky? Rádi bychom vše chtěli prověřit. Předem děkuji, Petr M. za Svět oken

 10. Dobrý den, nabízím vaší firmě Svět oken reklamní plochu u hlavní silnice E 13 směr Česká Kamenice Děčín o velikosti 3×5 metrů. Možno instalovat po dohodě (držáky jsou na ploše připraveny z dřívějších reklam). Adresa objektu je Česká Kamenice, Děčínská 73, 40721 okres Děčín Miloslav Motz Telefon 739914669.

 11. Za nás také vše v pořádku, garážová vrata s okýnkem, přesně podle představ, vše bez komplikací, všichni jednali profesionálně.

 12. Já byla spokojená. Řemeslníci byli velice pečliví, jak se to jen tak nevidí. Sice jsem čekala na zakázku déle než jsem čekala, ale prý toho měli hodně a vrátili mi nějaké peníze za prodlení, takže se to dá omluvit.

 13. Rozhodne nedoporučuji.
  Pozor na ně!
  První obchodni nabidka a cenova nabidka sice bude vyhodnejsi ci obdobna jako konkurence, ale:
  1) vymluvy na stavebni připravenost ( vse je v norme ale my to chceme jinak – proc jste to nerekli pri navsteve stavby???)
  2) neschopnost vyresit problem na miste (technici nemaji co podle smlouvy maji mit za prislusenstvi k dilu)
  3) firma povazuje za prevzate nefunkcni zboží
  4) nikdy se nenechte obelhat tim, ze elektromontaz a elektoerevize plus elektroprace nebudou soucasti dodavky!!!!
  Nedoporučuji nikdy vice!!!!

  • Přesně, souhlasím s Vámi. Také nechápu, že elektromontáž nedělají. Máme dům na klíč, jak by to vypadalo, kdyby nám řekli-vodu ale neděléme, musíte si sehnat vodaře. To by asi neprošlo.

  • Dobrý den, omlouváme se za Vaši zkušenost. Můžete nám prosím zaslat na email reklama@svet-oken.cz číslo Vaší zakázky nebo nabídky? Rádi bychom vše chtěli prověřit. Předem děkuji, Petr M. za Svět oken

   • Ještě musíme doplnit, co se týká zapojení elektroinstalace. V každé nabídce, která je nedílnou součástí smlouvy, je vždy výslovně uvedeno, že nezapojujeme elektroinstalace. Taktéž je uvedeno, že cena elektroinstalaci nezahrnuje. Tedy Svět oken předem deklaruje, co je a není součástí dodávky a tedy nemělo by být překvapením, že naši montéři elektro nezapojí. Předem děkujeme za pochopení, Petr M. za Svět oken

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo