Redupetin recenze

11

Pigmentové skvrny, někdy také známé jako stařecké skvrny, mohou být chybičkou na kráse, která nám mnohdy vadí. Tyto skvrny vznikají jako následek nadměrné produkce melaninu, tmavého kožního barviva. Jejich původcem mohou být i hormonální změny nebo nadměrné vystavování pleti se slunečnímu záření. Existuje však účinný krém, který s nimi umí pomoci, s názvem Redupetin. Jedná se o denní a noční krém od osvědčeného výrobce PharmaTeiss Cosmetics s přípravky na kožní problémy.

redupetin

Co je Redupetin

Redupetin dermatologický krém nabízí redukci pigmentových skvrn. Tento dermatologický krém viditelně zesvětluje zvýšenou pigmentaci postižených míst a předchází i vzniku nových pigmentových skvrn. Speciální dermatologická péče byla přímo vyvinutá pro pleť se sklonem k hyperpigmentaci. Krém Redeputin obsahuje extrakt z řeřichy seté (Lepidium sativum), extrakt z klíčků a blahodárně působící ovocné kyseliny, jako je kyselina citrónová či mléčná a také kyselinu salicylovou. V kombinaci s isoflavonem ze sóji působí krém navíc protizánětlivě a chrání buňky před oxidačním poškozením.

Redupetin dermatologický krém

Tento krém představuje cílenou péči pro pleť se sklonem k hyperpigmentaci jako jsou sluneční skvrny, stařecké skvrny, ale i hormonálně podmíněná či pozánětlivá pigmentace. Tento účinný dermatologický krém působí i proti nadměrné tvorbě melaninu a reguluje jeho tvorbu. Viditelně zesvětluje postižená místa a předchází vzniku nových pigmentových skvrn. Navíc velmi dobře vyrovnává barevný tón pleti a současně zlepšuje její strukturu. Cíleně redukuje pigmentové skvrn bez jakéhokoliv zesvětlení okolní pokožky. Má klinicky ověřený účinek při zesvětlení pigmentových skvrn a předcházení vzniku skvrn nových.

redupetin

Depigmentační účinek

Přípravek šetrně odstraňuje kožní buňky z povrchu pleti. Pomocí jemné exfoliace jemně odlučuje vrchní vrstvu pokožky. Navíc stimuluje tvorbu nových kožních buněk. Zapouzdřená forma přípravku snižuje potenciál dráždivosti. Nanáší se každé ráno a každý večer dle druhu krému na očištěnou pleť na postižená místa po dobu minimálně 4 týdnů. Nanáší se pravidelně na potřebná místa na tváři, krku, dekoltu a rukou. Nechte krém dobře vsáknout. Lze jej používat i dlouhodobě pro zabránění opakovaného vzniku různých druhů pigmentových skvrn. Navíc je krém bez konzervačních látek, parabenů, barviv, parafínových a silikonových olejů a PEG sloučenin.

Další účinky krému Redupetin

Při doporučené době používání minimálně 4 týdny dochází navíc ke zlepšení struktury kůže a postupnému vyrovnání a sjednocení barevného tónu pleti. Kůže je jemná a vypjatá. Pomoc v boji s pigmentovými skvrnami přináší síla přírodních látek. Účinné složení krému Redupetin je postaveno na kombinaci mnoha účinných přírodních látek. Nenajdete v něm výše uvedené chemické složky. Nejvýraznějšími účinnými látkami jsou výtažky z řeřichy, kyselina mléčná, kyselina citronová a kyselina salicylová, která asi nejvíce napomáhá k tvorbě zcela nových kožních buněk.

redupetin

Redupetin dermatologický krém – recenze a zkušenosti

Vůně dermatologického krému Redupetin je neznatelná a krém se na pleti velmi dobře roztírá a vstřebává. Na pokožce nesvědí, neštípe ani jinak nevadí pleti. Po krátké době použití si některé ženy všimly, že ráno zůstává na kůži bílý povlak. Lze ale odstranit čištěním pleti, které je třeba provést nejen večer, ale i ráno. Za 10 dní uživatelky nezaznamenaly žádný viditelný výsledek. Některé uvádějí, že nevidí efekt ani po měsíci používání a pigmentové skvrny jsou stále stejné. O viditelných měsících hovoří ženy až po delším používání, minimálně 3 měsíce. Je třeba tedy opravdu vydržet a používat pravidelně. Pokud máte dostatek disciplíny a dokážete vytrvat, rozhodně stojí za vyzkoušení. Zázraky do tří dnů ale nečekejte.

Redupetin recenze
3 (60.83%) 72 hlasů
2 Comments
  1. V loni jsem REDUPETIN, noční krém, dostala jako dárek. Poctivě jsem užívala 4měsíce a pigmentová skvrna nezesvětlila ani o trochu. Podotýkám že se jedná pouze o jednu skvrnu o odstín tmavší než je moje barva pleti. Takže nefunguje.

  2. Před 4týdny jsem začala používat REDUPETIN a po tak krátké době pozoruji zesvětlení pigmentových skvr, takže
    to funguje a mohu ho doporučit.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo