Remax reality [recenze]

-8
Aktualizováno

Chystáte se prodat či pronajmout svůj dům nebo byt? Anebo jste v opačné situaci a potřebujete nové bydlení?

remax reality recenzeV každém z případů se pravděpodobně budete zajímat o služby realitní společnosti, mezi něž patří právě například firma Remax reality.

Služby realitních společností, ať už jde o Remax reality či o podobnou realitku si určitě budete chtít předem prověřit a právě k tomu slouží tato hodnocení.

Na této stránce najdete jak osobní hodnocení, tak recenze a zkušenosti zákazníků, kteří mají s firmou Remax reality zkušenosti. Do naší diskuze můžete své hodnocení a recenze přidat i vy.
Díky tomu můžete pomoci ostatním potenciálním zákazníkům poradit, zde tahle realitka nabízí služby kvalitní anebo naopak nekvalitní.

Vaše recenze, hodnocení a reference na Remax reality

Remax reality [recenze]
1 (20%) 1 hlasů
Nepřehlédněte:  Rychlé online půjčky – stále se vyplatí

1 Comment
  1. Dobrý den,kamarádka,jelikož má malé a živější děti,shání pronájem baráčku.Realitka RE/MAX shodou okolností nabízela přímo ideální baráček,tak jsem tam hned volala.Na prohlídku i na podpis s relitkou jsem kamarádku vezla,jelikož nemá auto.Pan makléř Chadima Miroslav připravil smlouvy a v úterý v 9 hod ráno to kamarádka podepsala,složila určitý obnos a za 14 dní se měla sepisovat nájemní smlouva s majitelem domku,mimochodem dobrým kamarádem pana makléře.Já jsem smlouvu nečetla.Co se ale nestalo ? Pan makléř ještě týž den večer mi volal,(né kamarádce,ale mě,která s tím nic neměla)že majitel si to musí ještě romyslet,že tam chce jít bydlet jeho syn….bla,bla…a že mi dá vědět do neděle…Je to normální,říkám,no to musí pan majitel zaplatit smluvní pokutu,když odstupuje.Bohužel,smlouva byla napsaná jednostranně nevýhodně,jelikož kamarád je kamarád!Takže pan Chadima mi do telefonu lhal,že kamarádka by též nic neplatila,ale navíc ubral jim týden času,kdy si mohli shánět něco jiného.Tudíž nespoléhejte na solidnost makléřů a smlouvy si důkladně pročtěte.Toto jednání mi přijde jako z TV o ” šmejdech”,kteří hřeší na najivitu některých lidí.Lidičky,dejte si pozor a hlavně na ty solidní v kravatě………

    Zanechte své hodnocení nebo dotaz

    Register New Account
    Obnovit heslo