Renovality: Vyzkoušejte oleje, doplňky stravy i limitované edice svíček

1

Péče o pokožku i o tělo je velice důležitá. I když si ale dnes můžeme vybírat z mnoha kosmetických přípravků v drogeriích, mnoho žen přišlo na chuť kosmetickým a zkrášlujícím olejům, jejichž složení by se vešlo jen do několika slov. Jedním z českých výrobců kosmetických olejů a dalších produktů pro vaši pohodu je značka Renovality.

renovality recenze

Kosmetické oleje zažívají v posledních letech opravdový boom. Zatímco dříve se používaly maximálně při péči o vlasy (ve formě zábalu), nebo jako masážní oleje, dnes si je ženy aplikují na řasy, na obočí či každý den na tvář a na krk.

Hodně z nich to vyhovuje, protože (kvalitní a dobře uskladněné) oleje celkem dlouho vydrží. Oproti tradičním krémům z drogerie či z lékárny mají navíc hodně krátké složení, které mnohdy poukazuje na to, že v ruce držíte přírodní výrobek.

  Dbejte na bezpečnost nákupu: Renovality nebo jakékoliv jiné doplňky stravy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku výborné ceny a především jistotu, že se jedná o 100% originální výrobek. ✅  Renovality na Benu.cz

Jak jsou ženy (ale i muži) spokojeni s oleji a dalšími výrobky Renovality?

Co je Renovality? recenze renovality

✅ Renovality je značka, která patří pod PharmaFit Czech s. r. o. a zabývá se výrobou kosmetických olejů, doplňků stravy a dalšího (mnohdy limitovaného) sortimentu. V současné době (podzim 2021) jde nově o sojové svíčky, z nichž každá vychází v omezeném počtu 1000 ks.

 Ačkoliv zní název firmy někomu hodně světově, ve skutečnosti jde o malou rodinnou firmu z Přerova Má několik zaměstnanců, kteří vám na vaši krabici s objednávkou nalepí srdíčko se jménem člověka, který vaši objednávku zkompletoval. Majitelé, ale i zaměstnanci značky Renovality mají na svých sociálních sítích i poměrně rozsáhlou pravidelnou poradnu, ve které se snaží každému člověku individuálně pomoci s jeho aktuálním problémem. Dá se tedy říct, že i přes omezenou kapacitu Renovality svým klientům nabízí lidský a velmi personalizovaný přístup.

renovality

Renovality se zabývá výrobou kosmetických olejů, doplňků stravy a dalšího sortimentu.

  TIP na produkt – Arganový olej Renovality arganový olej renovality recenze

Čistě přírodní původ

✅  Vhodný pro každý typ pokožky
✅  Slouží k ošetření suchých a lámavých vlasů
✅  Redukuje vrásky a hydratuje pokožku

Sortiment

Úplně na začátku činnosti značky ✅ Renovality byly kosmetické oleje. Jedním z prvních byl například šípkový olej. Řada olejů se postupně rozrostla i o meruňkový olej, švestkový olej nebo o olej z vlašských ořechů. Dále Renovality vyvinulo vlastní pleťová séra (asi nejznámější je hyaluronové sérum, které se v roce 2021 dočkalo dalšího pokračování s vitamínem B3 a vitamínem C), peelingy (levandulový, jasmínový…), limitované série tělových olejů s krystaly (křišťál, granát…), doplňky stravy a v poslední době i limitované kolekce sojových svíček, jejichž vůně se odvíjí podle ročního období.

Od začátku činnosti jsou oleje uschovány ve fialovém skle, které chrání obsah před slunečním zářením.

Renovality neustále přichází s novými inovacemi a novými a novými produkty, po jejichž osobním vyzkoušení můžeme konstatovat, že opravdu jen málokdy s něčím šlápnou vedle. Aby oleje a výrobky Renovality vydržely co nejdéle, od začátku činnosti jsou oleje uschovány ve fialovém skle, které chrání obsah před slunečním zářením. 

Ekologie

renovality ekologie

Renovality používá skleněné obaly a papírové etikety.

✅ Renovality si hodně potrpí na ekologii, z toho důvodu je drtivá většina produktů ve skleněném obalu. Dříve bylo možné vyprázdněné obaly vracet k dalšímu naplnění, ale nyní je spotřeba tak velká, že firma tento program pozastavila do doby, dokud nenajde dodavatele služby, kteří dovedou připravit vrácené skleněné obaly pro další naplnění. Dalším zeleným krokem bylo nahrazení etiket za ty, které jsou vyrobené z papíru. Na webu navíc můžete zachránit produkt.

  TIP na produkt – Hyaluronové sérum Renovality renovality hyaluronové sérum

⭐  Pro regeneraci a ochranu pleti

✅  Unikátní složení zajišťuje intenzivní regeneraci
✅  Hydratuje, osvěžuje a zklidňuje
✅  Zajišťuje komplexní anti-vráskový efekt

Kauza

Mnoho lidí má k Renovality nedůvěru, protože před nějakou dobou dozajista zaregistrovali kauzu s údajným testováním vzorků jejich olejů, za kterou stála konkurence. Ze zveřejněných protokolů však vyplynulo, že testy nebyly prováděné z originálního (zapečetěného) balení oleje značky Renovality. Celá kauza tedy působí velmi nedůvěryhodně a existuje u ní velmi silné podezření, že testované vzorky byly buď něčím úplně jiným, nebo byly záměrně kontaminované. V případě pochybností se obraťte přímo na Renovality a vyžádejte si předložení oficiálních testů jejich výrobků od Krajské hygienické stanice, které nejsou ovlivněné osobním zájmem firmu poškodit.

Zkušenosti s výrobky

Ještě než se podíváme na zkušenosti nakupujících, mrkneme se v rychlosti na to, kde koupit ✅ Renovality oleje a další výrobky. Produkty můžete nakoupit na oficiálním e-shopu, kde jsou celkem často zajímavé akce. Dále lze koupit výrobky Renovality v některých lékárnách, či v obchodech se sportovní a zdravou výživou. 

Lidé, kteří byli s výrobky Renovality spokojeni říkají, že:

Výhody
  • Nákup, dodávka a komunikace je bez jakéhokoliv problému
  • Se jim líbí neustále se rozšiřující nabídka 
  • Jim pomohly vyřešit potíže s pokožkou, řasami, vlasy atd.
  • Od zahájení používání výrobků Renovality se už nikdy nevrátí ke klasické kosmetice

Ti zákazníci, kteří nebyli spokojeni říkají, že:

Nevýhody
  • Všechny produkty nejsou tak účinné
  • Cena zboží je vyšší

S těmito pozitivními ohlasy musíme jednoznačně souhlasit. Po dlouholetém používání této kosmetiky a dalších výrobků vám můžeme jejich vyzkoušení jednoznačně doporučit.

Recenze ostatních zákazníků, které jsme našli na internetu

renovality eshop

Zdroj: Zbozi.cz

renovality diskuze

Zdroj: Heureka.cz

renovality zkušenosti

Zdroj: Arome.cz

Jaké jsou alternativy produktů Renovality

Na poli vlasové výživy a pleťové kosmetiky je vícero výrobců. Najdete mezi nimi mj. značky VLASIMO, CURAPIL nebo doplňky stravy VENIRA. Tyto výrobce, jejich účinky a zkušenosti zákazníků jsme recenzovali samostatně. Můžete si je proto hravě porovnat s produkty Renovality.

 

 

Jaké jsou vaše zkušenosti s výrobky Renovality?

 

Renovality: Vyzkoušejte oleje, doplňky stravy i limitované edice svíček
3.7 (73.33%) 3 hlasů
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo