Right power energy s.r.o.

0

Nedávno se v oboru energií objevila další nová firma, kterou je Right Power Energy. Zatím s touto firmou nemá mnoho lidí zkušenosti a proto jsme založili tuhle stránku, kde se můžete v diskuzi o vaše zkušenosti podělit.

Zde jsou první recenze na Right Power Energy:

při změně jména odběratele elektřiny bylo jednání pracovnice velice milé, byla ochotná a příjemná, jen bohužel neměla přesné informace o postupu! Při přepisu od nás nechtěla převzít stav elektroměru s tím, že si je opíše pracovník ČEZu a to za cca 14 dní. Byla jsem se informovat na ČEZu, a tato informace je nesprávná – vždy se stavy zapisují. Nyní musím počkat, až bude uskutečněn přepis a pak budu stavy reklamovat! Zbytečná ztráta času. Možná by to chtělo lépe spolupracovat s ČEZem!!

VAŠE HODNOCENÍ
Nepřehlédněte:  H&M e-shop [recenze]
2 Comments
  1. Odpovědět
    Ing. Ladislav Černý před 10. srpna 2016

    Patrně vznikla jen kvůli kšeftu. Stáhla zákazníky – odběratele elektřiny od jiných dodavatelů díky nízkým cenám. Ať již přímo nebo v aukcích. Jako obec jsme do včerejška byli jedním z jejich klientů. Až nás nachytali dost, tak celou firmu i s klienty prodali.
    Tak se stalo, že jsme opět klienty Bohemia Energy, od které bylo těžké obdržet akceptaci termínu ukončení smlouvy po vysoutěžení dodavatele Right Power Energy v aukci.
    Co z toho plyne ? ! : – že zde funguje uměle vytvářené tržní prostředí v oboru energetiky.

  2. V žádném případě to není nová firma, jedná se o přejmenovanou firmu Bicorn.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo