Right power energy s.r.o.

0

Nedávno se v oboru energií objevila další nová firma, kterou je Right Power Energy. Zatím s touto firmou nemá mnoho lidí zkušenosti a proto jsme založili tuhle stránku, kde se můžete v diskuzi o vaše zkušenosti podělit.

Zde jsou první recenze na Right Power Energy:

při změně jména odběratele elektřiny bylo jednání pracovnice velice milé, byla ochotná a příjemná, jen bohužel neměla přesné informace o postupu! Při přepisu od nás nechtěla převzít stav elektroměru s tím, že si je opíše pracovník ČEZu a to za cca 14 dní. Byla jsem se informovat na ČEZu, a tato informace je nesprávná – vždy se stavy zapisují. Nyní musím počkat, až bude uskutečněn přepis a pak budu stavy reklamovat! Zbytečná ztráta času. Možná by to chtělo lépe spolupracovat s ČEZem!!

2 komentáře
 1. Reply
  Ing. Ladislav Černý 2016/08/10 at 8.56

  Patrně vznikla jen kvůli kšeftu. Stáhla zákazníky – odběratele elektřiny od jiných dodavatelů díky nízkým cenám. Ať již přímo nebo v aukcích. Jako obec jsme do včerejška byli jedním z jejich klientů. Až nás nachytali dost, tak celou firmu i s klienty prodali.
  Tak se stalo, že jsme opět klienty Bohemia Energy, od které bylo těžké obdržet akceptaci termínu ukončení smlouvy po vysoutěžení dodavatele Right Power Energy v aukci.
  Co z toho plyne ? ! : – že zde funguje uměle vytvářené tržní prostředí v oboru energetiky.

 2. Reply
  Renata 2015/04/15 at 14.36

  V žádném případě to není nová firma, jedná se o přejmenovanou firmu Bicorn.

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo