Sarapis pro ženy recenze

0

Novinka na trhu, která potěší nejen ženy, co si zrovna procházejí složitým obdobím klimakteria. Lepší činnost kloubů, omezení návalů potu, lepší duševní svěžest bez výkyvů nálad a padání vlasů.

A je Sarapis, jak se nový preparát jmenuje, opravdu tak účinný? Nebo se raději podíváme po nějakém jiném?

Sarapis soja 60 kapslí – jaká je cena?

Šedesát tabletek vyjde na zhruba 350 až 400 korun podle lékárny nebo prodejny, kde si budete tento produkt pořizovat.

Sarapis Soja 60 kapslí – srovnání cen na Heureka.cz

Vzhledem k tomu, že kapsle se má užívat dvakrát denně, vyjde toto balení zhruba na jeden měsíc – a denní dávka tím pádem asi na dvanáct až čtrnáct Kč.

Tedy nic, co by nabouralo rodinný rozpočet. Výhodou je i přírodní složení Sarapisu. Jak už možná znalým napoví název, produkt má velkou spojitost se včelami.

A od těch přeci do našich životů nic špatného nepřišlo, ne? Vlastně spíš naopak.

Sarapis pro ženy – složení

Sarapis je právě proto nevhodný pro ty, kteří trpí alergií na včelí produkty. Pozor i tehdy, když užíváte léky na zvýšenou srážlivost krve, protože tobolky obsahují vyšší množství vitamínu K.

Co je ovšem velké plus – mohou jej naopak užívat ženy se zánětem žil, zvýšeným krevním tlakem, a dokonce i cukrovkou. Díky extraktu ze šalvěje, propolisu a květového pylu je ideální na doplnění důležitých látek, co tělu chybí právě hlavně v období přechodu.

Obsahuje také mateří kašičku, vzácný produkt ze včelí dílny. Pokud nic jiného, jde o extrakt vitamínů a minerálů, kromě jiného je zde železo, Koenzym Q10, vitamín E a Inulin – potravinová vláknina – kterou bohužel dodáváme tělu obvykle v množství menším než malém.

Nepřehlédněte:  Průvodce výběrem plastových dveří

Zkušenosti s účínky Sarapisu

Bez nervozity, podrážděnosti, únavy a vyčerpání nebo poruch spánku to jde rozhodně také. Mladším ženám pomůže Sarapis mimo jiné upravit i problémy s nepravidelnou menstruací, což je pro dobrý pocit – a lepší fungování celého těla – také hodně důležité.

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo