Slim Excelle recenze

0
Aktualizováno
slim excelle

slim excelle

Že se dá hubnout pomocí krému? Alespoň podle reklamního sloganu by to jít mělo, realita však může u některých způsobit značné rozčarování.

Slim Excelle, přípravek na hubnutí, který pomůže zhubnout zejména v oblasti břicha, je na českém trhu k vidění už docela dlouho. O co tu vlastně konkrétně jde? Zeštíhlující krém proti celulitidě, co jiného?

Slim Excelle  nadváhu v žádném případě nevyřeší, výsledkem je maximálně kosmetická úprava

Jak ukázal nedávný text ve Francii, existují značné rozdíly mezi jednotlivými krémy, jež mají mít za následek i shazování přebytečných kil.

Zatímco některé prověřené značky uspěly poměrně dobře a po měsíci používání se dostavil částečný efekt, jiným se zase nepodařilo přesvědčit ani v nejmenším.


Snaha zhubnout mávnutím kouzelného proutku je snad tak stará, jako současné číslování konfekčních velikostí pomocí písmen. A co na to Slim Excelle, krém, díky kterému máte zhubnout už za tři týdny?

Cena 790 Kč?

Přesně tolik stojí tento krém u TV Prodaja, slovinské firmy, se kterou nemá řada někdejších českých zákazníků vůbec pozitivní zkušenost.

Na co je Slim Excelle?

Jde v zásadě o placebo, které se má vmasírovat na břicho a pas, ideální by mělo být zhruba čtyři až šest hodin po aplikaci vydržet bez sprchy nebo koupele. Pojďme si představit složení tohoto zázračného léku. Kladem je zde alespoň to, že jde o ryze přírodní záležitost…

Aloe vera, listnatec, chaluha nebo kokosový olej a chilli papričky. Samozřejmě, tyto složky se používají i do jiných krémů. Aloe má již od antických dob pověst hojivého léku na sebemenší poranění, vonné silice a skvělá dezinfekce, to je rozhodně dobrá volba.

Ovšem, sliby výrobce, že za tři týdny zhubnete až čtyři centimetry v pase, jsou zcela pasé.

Snad jen – pokud už něco málo zhubnete, tuk se velmi pravděpodobně přesune do jiných částí těla. A zatímco v okolí vnitřních orgánů je poněkud potřebnější, v cévách nadělá zvýšená porce tuků mnoho problémů.

Nepřehlédněte:  Glami recenze

Máte s krémem Slim Excelle zkušenosti? Přidejte vaše recenze a hodnocení do diskuze, děkujeme

VAŠE HODNOCENÍ

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

      Zanechte své hodnocení nebo dotaz

      Register New Account
      Obnovit heslo