Slim Excelle recenze

0
slim excelle

slim excelle

Že se dá hubnout pomocí krému? Alespoň podle reklamního sloganu by to jít mělo, realita však může u některých způsobit značné rozčarování.

Slim Excelle, přípravek na hubnutí, který pomůže zhubnout zejména v oblasti břicha, je na českém trhu k vidění už docela dlouho. O co tu vlastně konkrétně jde? Zeštíhlující krém proti celulitidě, co jiného?

Slim Excelle  nadváhu v žádném případě nevyřeší, výsledkem je maximálně kosmetická úprava

Jak ukázal nedávný text ve Francii, existují značné rozdíly mezi jednotlivými krémy, jež mají mít za následek i shazování přebytečných kil.

Zatímco některé prověřené značky uspěly poměrně dobře a po měsíci používání se dostavil částečný efekt, jiným se zase nepodařilo přesvědčit ani v nejmenším.


Snaha zhubnout mávnutím kouzelného proutku je snad tak stará, jako současné číslování konfekčních velikostí pomocí písmen. A co na to Slim Excelle, krém, díky kterému máte zhubnout už za tři týdny?

Cena 790 Kč?

Přesně tolik stojí tento krém u TV Prodaja, slovinské firmy, se kterou nemá řada někdejších českých zákazníků vůbec pozitivní zkušenost.

Na co je Slim Excelle?

Jde v zásadě o placebo, které se má vmasírovat na břicho a pas, ideální by mělo být zhruba čtyři až šest hodin po aplikaci vydržet bez sprchy nebo koupele. Pojďme si představit složení tohoto zázračného léku. Kladem je zde alespoň to, že jde o ryze přírodní záležitost…

Aloe vera, listnatec, chaluha nebo kokosový olej a chilli papričky. Samozřejmě, tyto složky se používají i do jiných krémů. Aloe má již od antických dob pověst hojivého léku na sebemenší poranění, vonné silice a skvělá dezinfekce, to je rozhodně dobrá volba.

Ovšem, sliby výrobce, že za tři týdny zhubnete až čtyři centimetry v pase, jsou zcela pasé.

Snad jen – pokud už něco málo zhubnete, tuk se velmi pravděpodobně přesune do jiných částí těla. A zatímco v okolí vnitřních orgánů je poněkud potřebnější, v cévách nadělá zvýšená porce tuků mnoho problémů.

Nepřehlédněte:  Driclor recenze a názory

Máte s krémem Slim Excelle zkušenosti? Přidejte vaše recenze a hodnocení do diskuze, děkujeme

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo