Spirulina nebo chlorella?

0
Aktualizováno

Nekonečný boj s nadbytečnými kily a nejrůznějšími zdlouhavými zdravotními problémy slibuje vyřešit nový výrobek, který se objevil na tuzemském trhu jako blesk z čistého nebe. Jeho název zní Spirulina chlorella.

O jaký přípravek se jedná?

chlorella Přírodní národy znaly tuto sinici už před mnoha tisíci lety a používaly ji jako výtečný všelék, pro naši civilizaci však byla Spirulina objevena až v šedesátých letech minulého století.

Jedná se v první řadě o cenný zdroj vitamínů a minerálů, ale samozřejmě do jisté míry i kvalitních bílkovin – těch je obecně v každé porci Spiruliny dvě třetiny.

Sto gramů této směsi navíc obsahuje jen 400 kalorií, takže se není proč bát přibrání dalších „zbytečných“ kilogramů navíc.

Spirulina Chlorella nijak nezapáchá a má čistě zelenou barvu. Jde o zásobárnu draslíku, vitamínů skupiny B, fosforu a hořčíku. Jedná se vlastně o jeden z nejstarších organismů žijících na této planetě.

Podpora fyzické i psychické vitality, zlepšená imunita, konec únavy a stresu a především – prevence klasických civilizačních chorob, jako je například i obávaná obezita. Samozřejmostí je i detoxikace organismu a pomocná ruka při hubnutí, kterou má Spirulina Chlorella opravdu pevnou a silnou!

Pokud trpíte kožními chorobami, zánětem, máte vysoký cholesterol či podobné problémy se zdravím, účinky Spiruliny a Chlorelly mohou tento stav rapidně zlepšit, alespoň to tvrdí výrobce.

A co tvrdí sami zákazníci, koncoví uživatelé, kteří tyto tabletky užívají? Přečtěte si s námi zkušenosti na téma Spirulina Chlorella.

MagdaA:

Ahoj já ji brala a musím říct, že jsem chodila na záchod opravdu pravidelně, takže určitě pročišťuje, co se týká účinku na pleť, tak to jsem nic moc nepozorovala, ale je fakt, že mě nic moc netrápí a černý tečky teda nevyčistila.Já brala jinou, v lékárně zrovna Japan neměli, ale na netu se objednat dá.

Nepřehlédněte:  Fertility blend - recenze

Mufik:

Já používám chlorelu Japan už hodně dlouho, ale akne mi po ni nemizí. Je to jen zase jedna lživá reklama

VAŠE HODNOCENÍ

9 Comments
 1. Tak to mě těší :) jen tak dál. Jsem ráda že jste ještě odpověděla a že vím jak jste na tom. Přeji krásné svátky :)

 2. Ahojky, už skoro měsíc užívám spirulinu a přidala jsem do toho takový zdravý životní styl a moje tělo mi děkuje, cítím se daleko líp :)

 3. Jak jste dopadla ? objevíte se tu ještě ? jak jste spokojená ?

 4. Tak jsme se rozhodli s mamkou pro objednání. Vypadá to tam dobře, líp než naše původní stránka pro objednání. Tak jsem zvědavá :)

 5. Kontroluju stoprocentně , už jenom kvůli tomu že na trhu jde vždycky jenom o výdělek takže nějaké levné produkty bez ověření a bez znalosti složení a účinku neberu. Dlouho objednávám zde : http://www.tcm-liwest.cz/
  zatím se mi osvědčili nejvíc. Ale pamatujte, sto lidí, sto chutí

 6. Odkud berete ? kontrolujete složení ?

 7. Spirulinu papám už dlouho a chválím kudy chodím. Už ani nechápu jak jsem bez ní mohla být. Cítím se skvěle jako ani ve dvaceti ne.

 8. Je také důležité vědět odkud spirulina a chlorela pochází – Pěstované v Číně totiž obsahují znečištění, toxické látky i pod označením BIO !
  tady najdete skvělý tip jak brát chlorelu a spirulinu s chutí a nejefektivněji https://www.youtube.com/watch?v=q4VUK14_xW8 http://www.zivezdravehrave.cz/

 9. Chlorellu také vřele doporučuji, hodně mi pomohla se zlepšením imutního systému.. takže pomáhá nejen při hubnutí :)

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo